Искам да кажа...(239) през Февруари 2026

  • 29 709
  • 806
  •   1
Отговори
# 795
  • Сливен
  • Мнения: 651
Честит имен ден на всички  малки и големи именици! Да са здрави и щастливи, и само късмет да им носи името!
Днес съм повече по гости отколкото вкъщи, заболя ме главата, дигам кръвно, не е над границата, че да е за хапчета, просто е над моето обичайно. Засега се оправям с аналгетици.
Да са здрави и всички любимци, домъчня ми за Лио, много го е било страх сигурно, но хубавото е, че могат да се правят изследвания, за птичките май само в София се наемат.
Хубава и весела вечер!
Никога не съм ходила на кушия, а уж съм селско чедо. /кръстоска с книжен плъх/

# 796
# 797
  • гр.София
  • Мнения: 2 824
Честита баба Марта!
Да сте здрави, бели и червени❤
Отивам да работя😅

# 798
  • Мнения: 45 597
Добро утро!
Честита Баба Марта!
Деска, ама какво влизане- излизане направи в темата! Wink

# 799
  • някъде другаде
  • Мнения: 5 675
Добро утро!
Здрави , румени , засмени да сте!
Днес се надявам вече да стигна до Своге!
Хубав ден!

# 800
  • Sofia
  • Мнения: 1 714
Добро утро!
Честита Баба Марта!
Да сте здрави бели и червени!
Днес почивка. Ще се разходим до Холидей парк.
Да е слънчев денят ви!

# 801
  • Мнения: 15 735
Добро утро и Честита   Баба Марта! Да сте много, много здрави!

Кукувах аз от 3 до 4, добре, че после съм заспала. В 11 съм на рожден ден на сина на кумицата, довечера у мама 😍 По между ивентите - мързел 😁

# 802
  • София
  • Мнения: 2 610
Добро утро и Честита Баба Марта!
Да сте много здрави, весели и засмени!
Ние сме на къщата. Вчера следобед дойдохме. Гоги е добре, слава богу.
Даже кукна преди 7 тази сутрин. Simple Smile
Мартеница не пожела да му сложим. Дърпа се и почва да реве. Ще му вържа една на количката или кошарата. Поне накичих кучетата. Smiley Арчи не беше доволен, разбира се. Рика е желязна.
После ще излезем на разходка. Намислила съм да пълня чушки. Много обичаме и двамата с ММ и често правя.

Хубава неделя да имате!

# 803
  • Мнения: 1 605
Добро утро!

Честита Баба Марта ❤🤍!

Пия кафе с детски, събуждането пак беше в 7:30. Свекърите ще дойдат да вземат малкат, аз ще ходя с мама и брат ми да гледаме за костюм. Никаква идея нямам какво ще му отива, дано има продавачки, които да си разбират от работата по магазините.
Много гадна мъгла има, дано се вдигне, че вчера измръзнахме на конната база, не ми се мръзне и днес.

Спокойна неделя!

# 804
  • при моите деца .....
  • Мнения: 6 994
Добро утро!
Честита баба Марта!
Днес ще ходя да помагам по химия на едно момиче.
Вече Митето е добре - ще наваксваме пропуснатото.
Планирам и разходка.....
Трябва да измисля вечеря, обядът ще е яйца 🤣
Хубав ден!

# 805
  • Мнения: 409
Честита Баба Марта! Здраве и щастие в домовете да има! 🥰🩷

# 806
  • Мнения: 16 106
Честита Баба Марта!
Хайде в новата тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1858451

Общи условия

Активация на акаунт