ДЕКЕМВРИйчето мило и умно прави каквото му хрумне

  • 13 393
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 458
Дайте снимка на тези дъски да ги видя. Виктор много не обръща внимание на такива работи, но все пак да опитам  Laughing
Весе, дано не се разболее Ивко  Hug
Зори, 2ч и половина сън....аз бих се радвала  Simple Smile. Ние едва до 2 ги докарваме.

# 241
  • Мнения: 2 897
Габ,нещо подобно е на тази-това е най-приемливото,което успях да открия по сайтовете за играчки (по-късно ще снимам нашата и ще ти я покажа)

http://www.kids.bg/images/21013.jpg

# 242
  • Мнения: 940
Зори...много е сладък Бобчо на снимките, карасив момък ...като мама Wink

пачи...кофти ситуация ,но определено се гордей със себе си че си я превъзмогнала,важното е че си събрала смелостта да си кажеш условията., пък другото ...стискаме палци човека да се съгласи на тях.За съжаление и аз се вписвам във групата от хора с  развалени приятелси отношения поради финансови "недоразумения" . Confused,неизбежно е просто.То кръвни роднински връзки се прекъсват когато се намешат пари та какво остава за просто приятел.

карчита ...браво за изпита ,сега ще ти е къде по леко - искам да ти пожелая безпроблемно и бързо раждане във вторник ,стискам палци всичко да мине добре  Praynig -пожелавам сега че ще заминаваме на почивка в понеделник.

Ето професионалното фото на Елла дето го правихме в студиото(снимката е преснимана с моя фотоапарат) и още снимчици от последните 2 дена.Цък на снимката!

# 243
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Здравейте и от нас,
Ние сме добре. Възстановяваме се от текезесарския си тен, който сме сътворили с Андреа  Mr. Green. Е естествено това не ни пречи да излизаме. Милото така изгоря на ръцете, че вече 3ден го държи и ходи с блуза с дълъг ръкав навън.
Зори иначе и ние ползваме слънце защитния крем на Мустела 50фактор и досега не сме имали никакви проблеми, но в този ден го забравих и не и бях намазала ръцете. Само лицето й беше намазано и там няма червено петънце. От 2-3 дена я гледам,че се пробва да казва думички и е като папагал. Като кажеш нещо и тя повтаря и се залива от смях. Отделно е станала много ревнива и като баща й ме гушне или сме един до друг се побърква и идва и ни разделя или ляга между нас. Mr. Green. Истински терминатор е.
Марти от какво се срамуваш бе жена. Та виж колко сте високи. Нормално е да сте такива кг и нали сте мъже.Браво и на големия мъж за държанието му при чичо доктор.
Карчита браво за изпита! Весело изкарване на сватбата.
Декемврийчето дивее, а майка му скоро ще полудее Simple Smile
Това ми харесва най-много, въпреки че и другите не са лоши
Габи, мнооогооо ти отива с две деца. Особено момиченце и момченце. Май ще трябва да се замислите на въпроса  Joy и да почнете да работите.
Пачи, направо ти се чудя как си издържала толкова време да работиш така.  Браво, че все пак си събрала смелост и си казала тежката си дума. Така е! Човек трябва да си цени труда. Патила съм си от това да комбинирам двете работа и приятелство и резултатът беше трагичен. Затова надявам се все пак ти да успееш да ги задържиш и двете. Ще стискаме палци. И другото нещо с нищо не ни досаждаш. По тази логика никой нищо няма да споделя тук и да иска било палцестискане, било съвети. НАли сме едно голямо семейство. Поправи ме, ако се лъжа.
Зори, Боби е много сладък на снимките. И как слуша само музика. Направо да го изям.
Зечи, този пост е специално за тебе, та да имаш какво да четеш  Joy Mr. Green
Весенце, надявам се да не е нещо серизно и да е от зъбките. Браво на детето за думичките. Голям бърборко.
Галакси радвам се да чуя, че сте по-добре. Но наистина май при всички деца е много трудно с тези капки. Голямо скимтене и реване пада.
Аз май се отплеснах, а и мисля да излизаме. Затова ви казвам приятно прекарване на деня!
П.С. нов отговор.
ЕЛЛА голяма сладурана и само с каква ефирна рокля е. Леллеее!!!!!!!

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 404
Хайде и аз да се разпиша, преди да сте изписали темата!
Инес беше малко неразположена тези дни, затова нямах и настроение да пиша. Два дни беше с температура и рядко ако. Лекарят каза, че е лошо съчетание на никненето на кучешките зъби и вирус, който се изразявал с висока Т, разстройство и повръщане. Слава Богу при нас липсваше последния симптом, а и разстройството не беше като хората, щото всъщност си акаше както обикновено по 2 пъти на ден, само че по-рядко. Стана май много оакано обяснението.  Embarassed Та си мисля, че май само зъбите бяха причината. Не иска и да яде, само на мляко кара и от време на време нещо друго. От закуската откарва без да хапне до вечерта. Иначе ни най-малко не се е кротнала. Като отшумят симптомите трябва да я водя на имунизация - полиомиелитната, че доста я отложихме. Тогава ще видим и какъв е прираста, ако има.
ЗА НОВОТО ЗАГЛАВИЕ, ВСИЧКИ МИ ХАРЕСВАТ, КАРАЙТЕ ПОДРЕД!
Пачи, браво че си се решила. Аз преди няколко години имах подобно изживяване. При мен ставаше въпрос да кажа на човека при който работех, също и приятел, че искам да напусна. Като си спомня само какви "радини вълнения" ме тресяха, как ще кажа, как ще се приеме... защото всъщност той живееше извън страната, а аз движех фирмата в БГ. Е казах и даже ми предложиха повишение и процент, но вече бях взела друго решение. Останахме си приятели, въпреки че вече рядко се виждаме поради голямото разстояние.
Вики, Елла е голяма хубавица, а твоите снимки не отстъпват на студийната.  Приятно прекарване на почивката, ще очакваме нови снимки.
Зори, и твоите снимки са чудесни, а Бобчо е голям бърборко.
Веси, дано не е нещо сериозно при Иви, ако няма Т, мисля че няма място за големи притеснения.
Цвети, и вие много сте пострадали, дано скоро оздравее малката душица. Относто Атопичния дерматит, както някой беше споменал, аз имам приятелка, чието дете с тази диагноза, пред очите ми е излекувано от хомеопат. И то много бързо.
Ели, хайде стигат ви и на вас толкова премеждия с Боби. Дано скоро забравите болестите.
Зечи, и за теб се отнася.
Правде, Калинка заслужава само поздравления. Честит празник на Кирил на Патерици.
Жани, и аз съм изгоряла като циганка на ръцете, половината която е изложена на слънце като бутам количката ми е тъмно кафява-циганееща.  Laughing Също така като си сваля слънчевите очила съм като с маската на Зоро в негатив.  Joy
Хотмама, вие поне опити правите с гърнето, а нашето стои отгоре на гардероба, кога ли ще го сваля?  newsm78
Габи, нещо пропъснах твоите снимка, та сега ще се върна да ги търся. /то така се получава като 3 дена изчитам пропуснатото./
Марти, много добре си е Дани, много снажен момък! И да не го носиш много много.  Hug
Кари, браво за изпита! Хайде малко остана, вълнувам се за теб! Ще си имаме първото бебе!

Хайде спирам, че Зечката сега ще се върне от фитнес и ще ни насмота.  Wink

# 245
  • Мнения: 458
Добра вечер!

Зори, мерси за снимката. Виктор трудно се заиграва с такива неща. Предпочита отверките на татко му  Laughing
Вики, много е сладка Елла на професионалната снимка Hug. А с тази рокличка е  направо бонбон!!!! Весела почивка.
Жани, и аз се надявам за мома, но за сега го оставям за неопределен период от време  Whistling. Ние също имаме проблемът с ревността. Виктор даже бие шамарчета на татко си като ме целува  Laughing
Сани, дано вече се е оправила малката принцеса и да започне да хапва, че и ти да не се притесняваш толкова и да си починеш  Hug Hug Hug
Новото ми предложение за тема е: В декемврийската дружина ново бебенце ще има!
Това от мен, отивам да приспивам, че Виктор много крив  Tired
Лека вечер на всички!!!!

# 246
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Габи това ти предложение е супер Peace Peace Peace
Може и да е нещо от сорта  и ще е актуално в предвид че ще се роди бебка на 15
В декемврийската дружина малката Галина има си сестриче вече!!!

# 247
  • Мнения: 2 897
Ани,ако не възразяваш,поразместих малко заглавийцето ти Blush:В Декемврийската дружина мъничко сестриче ще си има малката Галина!
Идеята си е изцяло твоя все пак  Hug И е прекрасна,с две ръце съм за такова заглавие дори в първоначалния му вариант   bouquet  Надявам се да не ми се сърдиш за проявената волност Embarassed

# 248
  • Мнения: 2 897
Габ,това е дъската,която купих на Боби(нищо,че на Вики за сега не му харесва,за всеки случай Wink)цък на снимката:

Виксън,Елла е разкошна на всички снимки!Размечтах се и аз за една красавица BlushПриятно изкарване на почивката,чакам да разкажеш как сте изкарали и снимки,разбира се Heart Eyes
Жани,много се радвам,че Андреа се отпуска да говори,ще видиш как след време няма да спира да бърбори LaughingБоби приказва много и вече си изговаря правилно думите(повечето,разбира се)-например,на колата си казва кола,а не буу,или кучето си е куче,а не бау-бау.Днес го питам какво е готвила баба му,а той отговори''мусака''-идеше ми да го изям.Обаче,парадоксално не иска да си казва името,а казва,че е Кари CrazyЯвно тази хубавица му е влязла под кожата стабилно LaughingПрати много поздрави на Сиси и Кари от нас HugНадявам се скоро да се видим с цялата компания(и вашия текезесарски тен Wink!А за музиката-меломан си е отвсякъде(на кой ли се е метнал Mr. Green)-сам си слага слушалките,сам си пуска копчето,а ако не успее ме вика аз да му пусна музика.
За ревността-за сега като ни види прегърнати с татко му се радва много и се смее,но...до кога ли Whistling
Сани,Веси,дано неразположенията се окажат само и единствено от зъбките.Стискам палци Hug
Ели,дано да не се стига наистина да изследвания,продължавам да ви подкрепям виртуално с Борко Hug
Между другото,това са новите сандали на Бърборко-много са му удобни,добро попадение стана,като се има предвид колко съм зле по отношение на детски обувки Confused

Пожелавам ви спокойна нощ и сладки сънища Simple Smile

# 249
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
А ,Зори супер така заглавийцето е супер !!!Как ли не мъчих да го разместя ,но гладния ми мозък така е зациклил ,че направо се е изгладил  Mr. Green Mr. Green
Благодаря ти!!!!  bouquet

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 404
Новото ми предложение за тема е: В декемврийската дружина ново бебенце ще има!
Peace Супер заглавие, Габи! Подкрепям!  Peace

# 251
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Новото ми предложение за тема е: В декемврийската дружина ново бебенце ще има!
Peace Супер заглавие, Габи! Подкрепям!  Peace


Peace  Супер е! АЗ СЪМ ЗА!

# 252
  • Мнения: 2 897
А ,Зори супер така заглавийцето е супер !!!Как ли не мъчих да го разместя ,но гладния ми мозък така е зациклил ,че направо се е изгладил  Mr. Green Mr. Green
Благодаря ти!!!!  bouquet

За нищо,мила Hug
Заглавийцето на Габ също много ми харесва Peace

# 253
  • Мнения: 728
Здравейте!
Ние сме болни-и аз и Ивко! Cry
Ивко има расзтройство,за сега не е повръщал повече!Сега се лекуваме с Гентамицин и Ентерол!На диета е,без месо,без жълтък,да не яде сладко,попарата да е без масло....Незнам как ще се справим! Tired
А аз снощи цяла вечер повръщах...незнам защо....Лошо ми е,вие ми се свят.... Sad
Мама дойде и взе Ивко при нея,а аз лягам,че едвам стоя!
Исках аз да пусна новата тема,но моля някой да го направи вместо мен,че незнам кога ще се оправя....Ще ви чета когато мога! Peace
Лек ден на всички!  bouquet

# 254
  • Мнения: 335
Добро утро   bouquet
Пия кафе,чета и пиша на бързо,че пак куп задачи.
Анна-Мария бива,не е оздравяла все още,но не е и както беше.Двата ни горни кучешки зъба пробиха и е мноооого крива.Тръшка се ,все плачи и т.н.Опитвам се да не се ядосвам и да я гушкам,защото знам на мен какво ми беше като ме боля зъб  ooooh!
За заглавието,предлагам ако до Вторник устискаме и не изпишем темата,да е наистина нещо свързано с новото бебче.Но ако е преди да се е родило(нека не изпреварваме събитията  Wink),да е нещо друго,например на Габи ми харесва "Декемврийчето дивее, а майка му скоро ще полудее",а следващото пак ще е за бебата на Карчита  Peace
Сани,радвам се че Инес е добре,и аз си мисля че може да е било от зъбите  Thinking Въпреки че и аз чух че дрисливият вирус пристига  Crazy Та в тази насока,Весе как е Ивко?Води ли го на лекар?
Вики,много са хубави снимките  Hug И да те питам,как се разбират Елла и кучето?Приятна почивка,и ще чакаме снимки  Wink Heart Eyes

Зории тримат сте прекрасни на снимките  Peace А Боби е супер със слушалките,а ние разпускаме с филмчета  Laughing
Ставам че ще събудя диването.Приятен и усмихнат ден   bouquet

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 12:00 от galaxy

Общи условия

Активация на акаунт