ДЕКЕМВРИйчето мило и умно прави каквото му хрумне

  • 13 397
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 335
Упс,Весе писали сме заедно.Малеее много лошо че и двамата сте болни Cry Сигурно е вирусно,стискам палци за ден-два да ви мине  Praynig  Hug

# 256
  • Мнения: 2 897
Веси,не се притеснявай за темата-аз ще я пусна(освен ако някой друг има неистово желание за това) Hug
Лекувайте се и си почивайте,стискам ви палци и на двамата скоро да се оправите Hug Praynig
Гале,в това,което пишеш за заглавийцето има резон-може би е по-добре наистина да не се изпреварват събитията ThinkingАко до вторник не изпишем темата,може да изберем друго заглавийце,а в следващата-за бебчето.Хубаво е всички да споделим мнение и да изберем кое в крайна сметка Simple Smile
Хубав ден Peace

# 257
  • София
  • Мнения: 528
Добър слънчев ден и от мен!
  bouquet

Ако позволите да взема отношение по заглавието на новата тема. То се е видяло, че до събитието ще устискаме с изписването на тази. Е, освен ако Зечи не реши да се намеси Wink Та относно заглавието. На принципа двама се карат - третият печели предлагам следния усреднен вариант измежду всички предложени:

В ДЕКЕМВРИйската дружина сестриче има сладката Галина!

Промених бъдещото време със сегашно; махнах "мъничко"; замених "малката" със "сладката". Та декемврийчетата не са малки вече!  Naughty

 Hug

Болните да оздравяват. И то бързо!!!  Praynig

# 258
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит ден на майката на мамчета ни в Америка - Хотмама и Вики! Да сте живи и здрави и много щастливи моменти с принцесите!  Hug

# 259
  • Мнения: 2 897
Хе-хе,Вики и Хот-с два празника в годината,кой като вас Wink
Да сте живи и здрави,момичета и много,много щастливи-24/7,365 Hug
За Вики,за Хот

# 260
  • Мнения: 60
Здравейте,МАМЧЕТА!
 Не съм влизала във форума,писала и чела от няколко месеца.Предполагам ,че за много от вас ще съм напълно непозната ,останалите може би вече сте ме позабравили /аз съм майката на Владимир и Спасимир/.Виждам че продължавате традицията и писането ,за което ви завиждам.Аз почнах работа от 8.март ,ангажиментите ми много се увеличиха ,отговорностите ,грижите също и колкото и да имам желание да влизам във форума не ми остава време.Вечер когато си лягам се чувствам като прегазена от влак.
 Днес реших да си открадна малко време и да "видя"какво правите .
Не съм ви забравила ,често се сещам за времето прекарано с вас ,най вече часовете преди голямото изпитание-раждането ни ,много ми липсват хубавите думи ,подкрепата ,разбирането ,приятелското отношение. Колко неща само са се променили за тази година и половина ......Извинете ме ако ви досаждам с разсъжденията си ,но за момент ме обхвана носталгия по хубавото време.И сега моментите с порасналото вече човече са хубави ,но времето все не достига за него ,за вас ,за срещи с приятели ....
 Е стига толкова ,исках да ви кажа че ми липсвате, а  снимките с дечицата които успях да видя  са страхотни ,толкова много са пораснали малките гъбки  .Благодарение на една мама успях да се докосна до райската красота на парка ,който е посетила за което ( и благодаря .
   От мен лек и хубав ден ! Искам само да ви помоля ако някоя от вас има време и възможност нека да ми пише на лични ,за да ми обясни как да изпратя и аз снимки на мойто момченце .Няма да мога да чета и пиша често ,но дано от време на време да успявам . Липсвате ми !

# 261
  • Мнения: 940
Ейййй къдрокоске страшна си,как си се сетила  Hug
Усъмнах със букети ,балони и картичка от Елла  Wink   bouquet
Честит Mother's day  на Хотмамето!
Днес ми е двоен празник,баща ми има рожден ден,да ми е жив и здрав и добре че е видеовръзката та да си празнуваме заедно!
Радвам се че са ви харесали снимките,Елла благодари за комплиментите по неин адрес Heart Eyes
Охххх много гадно това че боледуват мушмуроците,все има някакъв вирус да му се не види #2gunfire
галакси...Елла  и кучока са 1ва любов,кучето толкова много я обича просто ме изумява,плаче когато Елла плаче,всяка сутрин лежи пред вратата на нейната стая и чака тя да стане,когато  се прибираме от някъде първо търси да види Елла дали се прибира и така я целува,разрешава и върху нея да стъпва(аз не давам разбира се)-въобще разрешава и прави такива неща за Елла които е немислимо за друг човек.И Елла много я обича,като се прибираме и като я види така се смее с цяло гърло,много съм доволна че така се разбират с кучока ,че аз се притеснявах докато бях бременна въпреки че кучката е страхотна,мислех че ще ревнува.
Само аз ли съм мама и на куче?
Приятна седмица на всички !

ПС: Зори много мерсаж за честитката ,ей че хубави букети Heart Eyes
Стела сега видях и редактирах поста си за да ти кажа че те помня много добре и много бих искала да видя снимки на малкото човече,радвам се че сте добре и влизай когато имаш време! Hug

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 18:18 от victoria

# 262
  • Мнения: 458
Късен привет и от мен!
Пиша в тъмното и е много гадно, да знаете  Laughing
Весе, много гадно, че така сте се разболели и двамата. Дано бързо се оправите  Hug
Галенце, радвам се, че Анна-Мария се оправя   bouquet. Още малко зъбки останаха, все ще остискаме  Laughing
Мимиска, твърдо за твоето заглавие!
Вики, много хубаво, че се разбират Елла и 'кучока'  Laughing. И аз бях мама на куче, но не се разбираха с Виктор и трябваше да я оставя. При роднини е и много се грижат за нея, но ми липсва. Честит рожден ден на татито ти! Да е жив и здрав!
Честит Mother's day  на Хот и Вики!!!
Ние днес скиторихме цял ден. Виктор много се изморява навън, защото не се спира за 2 секунди. Все тича на някъде. Ръчичките му са станали като на циганче  LaughingМного бързо го хваща слънцето и веднага почернява.
МАЛКО СНИМЧИЦИ от днес  Wink
Лека нощ на всички!

# 263
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Рожден Ден на Аничка! Да си жива и здрава, мила, и много щастлива! Бъди винаги ведро и положително настроена към света и обичай!  Hug

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 10:18 от kadrokosa

# 264
  • Мнения: 458
Честит Рожден Ден, Аничка!!!! Жива и здрава и много щастлива!

# 265
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АНИЧКА!!! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ТИ ЖЕЛАЯ!


# 266
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
А сега аз да ви почерпа за здравето на моя племеник. Днес има рожден ден!!!

       

# 267
  • Мнения: 27
Здравейте,
Много благодаря за пожеланията.
А сега да ви почерпя макар и виртуално



Жани честит рожден ден на племеника ти, да е жив и здрав.

# 268
  • София
  • Мнения: 3 826
Честит Рожден Ден,Аничка!
Да си жива,здрава и много щастлива!




Жани,да ти е жив и здрав племенника!

Заглавието,предложено от Мимиска много ми допада,но наистина трябва да изчакаме до утре с темата.
Карчита,браво за изпита.Утре ще стискаме палци всичко да мине по мед и масло Praynig.
Снимките на Елла и Виктор са много хубави.
На всички болни дечица пожелавам по-скоро да оздравеят Praynig.

# 269
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Аничка честит ти празник да си много, много здрава!!!
Жани честит  ви празник и на вас!!!!!
Ама нямате срама с тез почерпки ей не ви е грижа за хората дет се опитват да слабеят  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт