ДЕКЕМВРИйчето мило и умно прави каквото му хрумне

  • 13 396
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 897
Aничка,честит празник!Много щастие и здраве,и най-хубавите подаръци ти желая! newsm59
Жани,да е жив и здрав малкият юнак!nbirthday

Стискаме до утре,нали?А някой има ли координати на Карчита?Кога ще имаме вести?
Не съм суеверна,но не ми се иска да пускам темата със заглавийцето за бебчето без да сме осведомени как е минало всичко:thinking:Вие как мислите?Последно-на кое заглавийце се спираме,лично аз се двоумя,разчитам на вас Blush

 

# 271
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
За да е стилистично издържано и да не ни бие Мимиска , Зори нека да е нейното заглавие .А аз ще дебна карчита за новини в майската тема и като видя че има вести ще ти пиша  Peace
А ако тя се включи до тогава тук ако иска дза си остави координатите на някой отнас и съответно ние нашите и да ни извести за добрата вест  Hug

# 272
# 273
  • Мнения: 1 461
Здравейте момичета,много се вълнувам за утре дайте ми един тел номер и ще ви пратя съобщение

# 274
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Леко и безпроблемно утре Карчита .Оставих ти тел на лични.  bouquet  bouquet

# 275
  • Мнения: 2 897
Кари,с теб съм-леко и безпроблемно раждане Hug

# 276
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Кариии, хайде, утре да мине без проблеми и да си гушнеш малката принцеска! Стискам палци! Всичко ще е наред!  Hug  bouquet

# 277
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Карчита, леко и безпроблемно раждане ти желая. Изпращам ти цялата енергия!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 278
  • София
  • Мнения: 528
... да не ни бие Мимиска ...
smile3532

 newsm09  smile3555  smile3525
 

Карчита, стискам палци за утре!  fingerscrossed Всичко ще бъде наред!  yes То трудното е от утре нататък, нали знаеш?  Hug

Аничка, Честит Рожден Ден!!! Здраве, радост, късмет и успех!!!   bouquet


Последна редакция: пн, 14 май 2007, 20:19 от mimiska

# 279
  • Мнения: 2 614
Ани4ка, Честит Рожден Ден! Много здраве, усмивки, щастие и любов ти желая!


Здравейте!  bouquet
Не съм писала от доста време, но не ми остава време, подготвям се за работа! Занимавам се с Калина и така! Тя е добре (пу-пу). Справи се доста по-добре, отколкото въобще съм допускала с яслата. Лека по лека започва да яде, като не знам да се радвам ли, или да плача с това ужасно меню там. Бобови и разни кюфтета, че и наденица  Shocked Не съм наясно кой ги одобрява тези менюта, но кухнята, която имах за ужасна, е чудна в сравнение с храната в яслата. Това са ми Радините вълнения за момента Confused
Другото е адаптацията ми на работа и откъсването на мислите, за да не са изцяло насочени към детето, и да мога да се справям с работата както преди....
Хайде стига с моите щуротии, все ще се справя някак!  Peace
Габи, предложеното заглавийце е супер!  Peace
Стели, как ще те забравим! Та нали заедно бременеехме, с нетърпение очаквехме всяко следващо бебче.... забравят ли се такива неща! Ако имаш повече време пиши по някой ред, поне през уикендите, разказвай как е Влад и баткото, разбира се!
Пачи, чудесно е, че си взела нещата в свои ръце, дано всичко се развие благоприятно за отношенията ви! Целувки на Магаринята, пиши какво казва рехабилитаторката!
Вики и Хотмаме, честита празник!  bouquet
Вики, приятно изкарване на почивката! А Елла е прекрасна малка дама! Страхотна е! Да я нацелуваш!
Зори, и Боби сладурче малко! Много е напред той с развитието! А не записвате ли с камера такива моменти като пеенето на песни. Ако сте записали постни клипчето, да му се порадваме и ние!
Габи, Виктор бонбон голям. Толкова е сериозен!
Марти, направо съм възхитена от снимките ти! А Дани колко е пораснал.... Гуш и на него
Веси, дано оздравеете бързо с Иви и не е нещо сериозно!  Peace
Майче, и твоята варицела да минава, че сигурно не е лесно като възрастен да боледува човек!
Ели, аз ли изпуснах, или не си писала какво става с резулттатите от изследванията на нослето на Борис? И ти отздавна не си пускала снимки на Принца!
Цвети, дано да се оправят и при вас нещата. За АД знам само, че и диета се спазва! Дано бързо се оправят нещата!
Хайде, Кари, започвам от тази вечер да стискам палци, дано всичко е наред при вас!   bouquet Peace Но както Мисис Отризвителка е казала - то трудното наистина започва от утре! Че с двете принцеси ще е много весело, сигурно!  Hug Да сте здрави само!  Hug

Поолях се, май е време да стана по-редовна, че кой ще ми чете ферманите? Embarassed newsm78

# 280
  • Мнения: 9 483
Кар4ита леко, безпроблемно раждане и бързо възстановяване! Ще стискам и аз палци от тази нощ, че знае ли се Wink

Ани4ка Честит Рожден Ден! Много късмет и любов!  bouquet

Марти, наистина сте били на райски остров! Прекрасно е  Grinning

Силви, честит ви нов дом! Да е уютен и изпълнен с детски смях и мнооого обич!  bouquet

Вики и Хотмам-честит празник и на вас..малко на патерица Wink

Пачи, браво за решителността  Peace

Веси, оздравявайте бързо и двамата Heart Eyes

Жани да ти жив и здрав племенника и много да те слуша Wink

Сигурно пропускам някой и нещо.. Blush

Я да ви питам записали ли сте бебчовците на кухня и доволни ли сте (по-скоро май са малко не записаните)...чудя се по въпроса има ли смисъл и дали изобщо ще му харесат..newsm78 Моите манджи ги яде, но не бих казала че с голяма охота, което по-скоро отдавам на зъбоникненето /надявам се да е това щот се имам за що-годе добра готвачка  chef Mr. Green/ Пюретата които купувам (гербер, хипп, алете) вече отказва категорично Crossing Arms

Иначе при нас нищо ново-по цял ден сме навън, останаха да се покажат 3 зъба-един долен предкътник +двата долни кучешки, няма новости в речника, мн се кефи на животните в зоопарка, както и на всякакви други животни минаващи край нас. Няма страх от нищо, и не знам кой ден ще се търкаля по някои стълби надолу-качването не е проблем,но слизането.. ooooh!
В това топло време усилено мислим за море още началото на юни Mr. Green Морските мами-как е водата? Sunglasses
Май това е за сега Wink

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Аничка , честит рожден ден!
Жани,да ти е жив и здрав племенника!
Карчита, стискам палци!

# 282
  • Мнения: 728
Ееее само честитки и хубави новини-това е добре! Peace
АНИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!ЖИВА,ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!   bouquet
Кари,имаш цялата ни положителна енергия,да мине всичко нормално и без усложнения!
Ще чакаме бебка с нетърпение! Hug
Жани,честит ти племенник,жив,здрав и послушен да е! Peace
МТВ,ние от миналото лято сме на кухня,и му харесват манджите на Ивко,но не виждам смисъл щом си хапва твоите гозби да го записваш на кухня! newsm78
Ивко също не яде пюрета отдавна! Wink
Ели,как е Бобо,мина ли нослето? Hug
Ние сме по-добре!Ивко не е повръщал повече,но все още е с разтройство!Аман вече от него...днес целия беше в ...ако! #CrazyНо иначе е добре,няма Т,не повръща,бодър е,весел...педката го отчита на зъби...но незнам! Thinking
И аз съм по-добре!Не съм повръщала повече,но не ми се яде!От вчера съм на таратор и нищо друго!Ще заслабна малко!Мисля си,че съм слънчасала от тези високи Т и разходки... newsm78
Вече се крия от слънцето! Sunglasses
При нас няма нищо ново...утре мъжо почива и ще ходим някъде на разходка... Peace
Ивко вече спинка,а аз вадя дрехите от пералнята и лягам до него!
Лека нощ! Hug

# 283
  • Мнения: 799
Аз ще съм кратка, за да можем да изчакаме добрите новини от Карчита  Mr. Green
Карчита, всичкото спокойствие и кураж ти пожелавам, и най-вече - здраво хубаво бебче!  bouquet
Аничка, ЧРД!!! Hug
Моите планове за висене пред компютъра не се осъществиха, но намерих по-добър заместител  Mr. Green В събота цял ден събирах холивудски тен на вилата на една приятелка (вилата е с басейн, малко ми се спаружи трътката от студ във водата, но си заслужаваше  Mr. Green), а в неделя ходихме с Маги и мъжа ми на яз. Искър да се возим на яхта. Пълен реракс и тотална почивка. Сега ми се разказва играта от работа, но си заслужаваше. Дори изгорелите ми крака и гръб не могат да ме накарат да страдам  Mr. Green (както всяка година първия плаж е с тежки последтвия за мен, щото никога нямам плажно мляко  Mr. Green).
А Магарето е вече без шини през деня. От жегите започнаха да й се претриват ръцете от горната страна и докторката каза да ги оставим само нощем и за 2-3 часа денем (докато спи). Започнахме процедури с ултразвук.
Маги не може да насмогне с игрите - по цял ден копае, пренася, чопли, яде солети и т.н. дейности, които досега не правеше заради шините. На въпроса "как се казваш" категорично отговаря "БАБА"  newsm78 И така вече цял месец.  ooooh! Абе май ще я пращам във ВИФ, не в МЕИ  Joy
Весенце, Зеч, Къдрокоса, правя ви магия за оздравяваване и очаквайте тези дни да ви застигне  Hug
Стела, хелоу!!!

Отивам да пиша, че не успея ли до сряда да приключа с всичко, в четвъртък няма да мога да потегля с Маги на море  newsm44

# 284
  • Мнения: 195
Абе гуспужи, къде я новата тема???
Карчита, аз докато насмогна ти си го изкарала и второто хлапе вече сигурно! Да е жива и здрава госпойцата!!! Леко раждане, ако случйно има забавяне:)
Зечи, срамота, така сваляш, а на мен бебегледаката заяви - ооо рада е станала бая пухкава, ама и ти си качила на кила!! малииииииии, ша я лумна по кофата, ми съвсем ме депресира:( дето вика дженифър конъли в "малки деца" задника ми се е разрастнал достатъчно да продавам място за реклама върху него Joy
Мерси за поздравите за мамин ден!! Тук е бая голям празник...Ние бяхме на супер парк http://www.prospectpark.org/event/main.cfm?target=exhibit и аз си изпросих сладичко хихихи http://www.sweetmelissapatisserie.com/main.html
Ани, да си жива и здрава и сладка като мед!
Жани, да ви честито новото бебенце. Да слуша кака си Андреа!
имаме нужда от разходка! айде до скоро!

Общи условия

Активация на акаунт