СНБМ - инициативи - 9 част

  • 10 925
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 978
Фактът, че взимам отношение по въпросите, показва, че спазвам ангажимента, който съм поела.
Поех медиите, различни от телевизиите и ще си свърша работата с тях.
Останалото съм го написала вече, не виждам смисъл да повтарям едно и също.  Peace

Момичета, днес заминавам и няма да бъда в София до 4-ти юни.
Ако има нужда, както винаги, можете да ме намерите на мобилния.

Хриси, ако те интересува нещо, питай. Но не тук. 

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 13:31 от Cruela D'Evil

# 241
  • Мнения: 214
АМ, понеже Влади още не е направила сайта , така че да можеш да качваш новини, можеш ли да се заемеш с нещо друго?
Пощата ни има нужда от подреждане  ooooh!
Аз трия от време на време разни ненужни мейли, но нямам време да я подредя.
Искаш ли да се заемеш с това?


Нямате грижи, аз отдавна съм й хвърлила око и се нервя на пощата, че е голяма бъркотия там.
Притеснявам се само , да не взема да изтрия нещо необходимо.Така че, ще гледам при първа възможност да се включа!

# 242
  • Мнения: 214
Не го знам отговорът на този въпрос, а и ти доколкото си спомням каза, че ще напускаш сдружението след кръглата маса , а не преди това.

Ине, аз сега разбирам за това ти намерение - не знам какви са мотивите ти, но ми се струва че може би причината се корени тук, измежду комуникацията във форума.Ако това е така, искам да ти кажа , че не трябва да се отказваш.Личното ми мнение, е че винаги си давала "другия поглед" върху събитията, като често според мен той е бил по-разумният. И отстоявай позицията си както досега!!!

# 243
  • Мнения: 214
Някой чувал ли е Куюнджиевата?(ако така беше сложната фамилия)?

# 244
  • Мнения: 4 181

Нямате грижи, аз отдавна съм й хвърлила око и се нервя на пощата, че е голяма бъркотия там.
Притеснявам се само , да не взема да изтрия нещо необходимо.Така че, ще гледам при първа възможност да се включа!
[/quote]
Мерси  Hug За триенето преглеждай добре какво пише и дали няма прикачен файл.
Например спокойно можеш да триеш read receipt, както и мейл тип "Благодаря ви, че  ни пратихте еди какво си"  Peace

# 245
  • Мнения: 4 181
Някой чувал ли е Куюнджиевата?(ако така беше сложната фамилия)?
тези дни трябва да се прибира  Peace

# 246
  • Мнения: 2 022
Момичета, извинявам се, че пиша в тази тема, но искам да се консултирам с вас преди да пусна официална тема във форума. Знаете, че на 16 юни организираме Ден на репродуктивното здраве. В понеделник ще получите официално покана на адреса, който сте публикували на сайта на сдружението. Виждам, че мишлето (понеже само нея познавам) не е активна от почти седмица искам да попитам с кого мога да поддържам контакт във връзка с това? Също и колко представители от вас ще дойдат, ако разбира се откликнете на поканата ни и др. подробности около събитието. Почти цял ден съм на кю - имам го в профила си. Много ще се радваме ако ни подкрепите Simple Smile
Поздрави Simple Smile

# 247
  • София
  • Мнения: 12 284
   Какво мога да свърша аз. Съжалявам, но и аз съм лайк относно предпечатната подготовка, и други подобни неща. Кръглата маса и подготовката също ми е малко тъмна индия.
   Предлагам когато има да се върши нещо конкретно да се дава като задача поименно на някой, който да потвърди дали може да го свърши и после да може да се следи лесно дали е направено. Въпреки че гледам да следя темата, често забравям нещо което някой е помолил да се свърши  Може на първа страничка да се изброяват нещата който има да се свършат или в мейл в пощата и всеки да си напише името срещу дадената задачка която е по силите му.

# 248
  • Мнения: 4 181
Момичета, извинявам се, че пиша в тази тема, но искам да се консултирам с вас преди да пусна официална тема във форума. Знаете, че на 16 юни организираме Ден на репродуктивното здраве. В понеделник ще получите официално покана на адреса, който сте публикували на сайта на сдружението. Виждам, че мишлето (понеже само нея познавам) не е активна от почти седмица искам да попитам с кого мога да поддържам контакт във връзка с това? Също и колко представители от вас ще дойдат, ако разбира се откликнете на поканата ни и др. подробности около събитието. Почти цял ден съм на кю - имам го в профила си. Много ще се радваме ако ни подкрепите Simple Smile
Поздрави Simple Smile
Здрасти  Grinning
Четох ви преди няколко дни програмата за инициативата, но нещо не ми е ясно къде можем да се включим  Rolling Eyes
Освен в шествието, но аз лично не мога да вдигна малкия толкова рано Rolling Eyes
mishlentze беше на почивка, днес си пристига  Peace

# 249
  • Мнения: 4 068
Мацки, вече съм на линия. Днес се прибрах от Кърджали където прекарах една страхотна среща на випуска и се разбих от купон. Едва гледам, защото не съм спала почти 4 дни, но си имах нужда от едно такова купонясване. Малката ми е здрава вече, но се наложи да дадем Хексалгин, за да свалим температурата.

Сега за клипа-когато се уточни датата аз съм на линия разбира се. Отново искам да кажа, че Инето е много права за излъчването в медиите. В разни предавания се очаква да участваме след кръглата маса, когато предизвикаме интерес и диспут по темата, но преди масата трябва да разгласим събитието възможно най-много, за да запазим медийния интерес и за после. Моето мнение е, че трябва да направим два 15-30 секундни клипа за рекламните блокове и с участието на Елена и Крум като главни действащи лица. Мен ако ме питате деца изобщо няма да снимам в клипа, защото другия начин е много по оригинален и грабващ интереса. А за самата кръгла маса/ако там ще има къде да се излъчва нещо/може да направим едно по-дълго клипче вече и с дечица, защото то ще е нещо като презентация. Ами това е от мен. Ако не се уточни дата до 8-ми юни/когато съм заета/ на 9-ти мога пак да съм на линия, но имайте предвид, че така губим ценно време за излъчване. Дано Мишлето се включи, че и аз съм в неведение какво ще правим от тук нататък.

# 250
  • Мнения: 4 068
Ине, не знам какви са ти мотивите за това решение, но трябва да ти кажа, че ми е изключително болно, че ще напускаш сдружението. От сърце те моля да помислиш още веднъж, защото си ни нужна и защото аз лично си те обичам много предполагам и другите също. Hug

Гери, голяма съм патка. Все се каня да ти звънна и все забравям покрай налегналите ме грижи напоследък. Драсни един скайп довечера, че имам молба към теб във връзка с клипа.

# 251
  • Мнения: 1 828
Здравейте момичета,

Изкарах 4 прекрасни дни в Белград.. Отпочинах си страхотно и сега съм заредена с ентусиазъм.

Какво става тук? Хич не се зарадвах на разговорите в темата.

Ина, честно казано съжалявам, за решението ти. Смятам, че си нужна на Сдружението. Коментарите ти са уместни и мисля, че гледната точка, която внасяш е много полезна и спомагат за облика и добрата работа на Сдружението. Но съм и доста учудена от поведението ти в момента. Мисля, че е доста грубо към всички, които досега работиха по подготовката на Формуляра към ФРГИ, бюджета и пълвоначалните планове за кръглата маса. Имаше 3 срещи, на които се коментираше и това какво да залегне в бюджета. Аз лично те молих няколко пъти да си кажеш мнението за това какви печатни материали да включим, т.к. си по-наясно. Всички знаехме, че формуляра (в т.ч. и бюджета) трябва да се предаде на 21 май. Подготвения формуляр беше във пощата и момичетата даваха коментари по него.
Всичко, което пишеш за клипа е добро и съм съгласна с теб, но ми се щеше тези коментари да ги беше дала преди да изтече срока за подготовката на бюджета. Щяха да са ни много полезни. Ти участва в част от срещите? Ще ми се да мислим колко сериозни ще изглеждаме, ако дадем един сценарий за работа и след 1 седмица предлагаме да го сменяме.

Момичета имам усещането, че след хаоса при подготовката на детския празник всички сме малко обезверени и губим ентусиазъм. Но това ни беше бойното кръщение. С всеки следващ път ще се справяме все по-добре и по-добре. В крайна сметка всяка от нас е тук, за да направим нещо добро за децата си, нали? и това е основния ни мотиватор?

Може би сега е момента, за да помислим и нахвърляме идеи как да си стегнем организационно нещата в Сдружението ни. Да си определим собствени правила на работа и практики. Всяка има опит и може да предложи "добри хрумвания" в тази посока. Би било добре след кръглата маса да използваме лятото за това.

Иначе за кръглата маса съм на линия. Мога да помагам с презентациите и т.н. С Деси обсъждахме нещата за брошурата. Ако някой иска да я прави, нямам нищо против, ако не аз ще я правя.. Гери надявам се да удариш едно рамо с текста  Praynig. Говориме с Деси и тя ще уточни какъв формат ще е нужен на фирмата.

# 252
  • Мнения: 3 336
Ренци, радвам се, че дъщеря ти е по-добре.

Писах още преди да замина, че датата за снимки е 5-ти юни - вторник, а датата за мотажа 6-ти юни - сряда. Това е другата седмица, така че си запази тези 2 дати.

Трябва да знам майката с тризнаците ще ни трябва ли или не, защото това трябва да се уговори.

Ако Елена и Крум трябва да участват, трябва да им дадем сценария, за да видят какво ще вършат точно. Не ми се вярва обаче да могат да ни отделят цял ден за снимки, а ако искаме да използваме основно тях за снимките ще ни трябват през цялото време. Не горя от желание пак да ставам медийна звезда, така че ако приемат ще съм много щастлива и ще мога пълноценно да помагам като асистент. Но това също трябва да се говори с тях и то при готов сценарий.

Хрумна ми нещо за инфраструктурния модул на кръглата маса. Можем по време на снимките да правим снимки и с апарат, защото си мислех че нещата така или иначе ще се обсъждат по точки, докато говорим по даден проблем /да кажем транспорта/ може да се пусне само снимка как майката се качва на трамвай или на автобус, в такъв сслучай можем да си направим снимка в дадена поликлиника и да не включваме това в основния клип, защото за няколко снимки никой няма да ни спре и не ни е нужно нищо освен апарат със светкавица.

Момичета, припомням още веднъж, че дата за снимки е 5-ти юни, другата седмица във вторник, а датата за монтаж 6-ти - другата сряда. Нямаме никакво време.

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 13:07 от mishlentze

# 253
  • Мнения: 3 336
Хриси, пуснала съм корекциите върху годишния отчет в пощата, цифри не съм нанасяла, според мен Пепи трябва да ги нанесе и най-късно в сряда да се занесе. Нали ще говориш с Пепи?

Говорих с Ренци и тя обеща до довечера да имаме сценарий в пощата.

# 254
  • Мнения: 3 336
Много се радвам на подредената поща   bouquet , но не мога да открия изпратения формуляр за голямото събитие до Вълковски. Трябва ми, за да си напиша словото за кръглата маса, така че ПОМОЩ! Praynig

Хриси, последно на колко и кои модули се спряхме и кой ще ги води, аз съм за инфраструктурния, нали? Ти за майчинството, а за детските заведения и кухни и за здравеопазването кой ще говори? Този за здравеопазването остава, нали? Моля те, ако имаш възможност тези дни да пуснеш предложенията, които одобрихме в общата поща и никой да не ги мести до кръглата маса, за да може да се работи с тях за писането на текстовете. Предлагам в папка получени да си остават нещата по настоящата инициатива, докато не приключи изцяло или поне конкретния етап, ако нямате нищо против.

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 13:20 от mishlentze

Общи условия

Активация на акаунт