Какво мислите за колички Чиполино и Бертони?

  • 6 216
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • plovdiv
  • Мнения: 199
Аз съм с бертони-имола.За сега съм доволна.

# 16
  • Мнения: 479
Благодаря на всички! Heart Eyes Hug Продължавам да събирам мнения, а сега почвам да разглеждам сайтовете  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 8 505
Количката на дъщеря ми беше Чиполино,моделът не помня-комбинирана,с кошница за кола.Беше ми страшно удобна и дори не изпитах нужда да купувам лятна количка.

# 18
  • Мнения: 7 418
  мисля ,че Маг Ингланд са по-добри!

# 19
  • Мнения: 26
Аз ползвам количка Чиполино дуо,доволна сам.  bouquetДокато е малко бебето ползвах портбебето,а сега е само в колата Grinning

# 20
  • Мнения: 86
Аз съм с Чиполино Бимба. Постоянно ми засичат предните колела и ми идва да я сритам едно здраво. Не е от ная маневрените според мен. Верно че си е и по-ефтина.....209 лв.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Едно голямо "ЗА" количките на Чиполино Peace аз съм с "Pooky" и съм много-много доволна Peace Peace Peace
На мен тази ми е любимата  Heart Eyes само че модела от тази година, с коша за кола. Доста мнения прочетох и то доста противоположни, та се чудя... но ми харесва прекалено Grinning

# 22
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз съм за чиполино. за сега съм доворлна.

# 23
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
На мен тази ми е любимата  Heart Eyes само че модела от тази година, с коша за кола. Доста мнения прочетох и то доста противоположни, та се чудя... но ми харесва прекалено Grinning
[/quote]

ние сме с новия модел от тази година и сме доволни

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
9 месеца сме с Чиполино Лола и съм супер доволна. Много маневрена количка с голям кош и голяма кошница за пазар Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 2 967
Мисля, че и двете са добри Simple Smile

# 26
  • Мнения: 568
КИТАЙСКИ СА.изглеждат добре и са прилично качество.

# 27
  • Мнения: 617
Едно голямо "ЗА" количките на Чиполино Peace аз съм с "Pooky" и съм много-много доволна Peace Peace Peace

 Peace и аз

# 28
  • Мнения: 1 277
  мисля ,че Маг Ингланд са по-добри!

И аз съм на същото мнение. Разликата в цената не е голяма.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 258
Нашата е Чиполино Венеция (със зимен и летен кош) и съм супер доволна! Изобщо не съжалявам, че я купихме, наесен ще я ползваме за второто бебе. А определено не сме я жалили - всяка събота я товарихме с 20-тина кила багаж, колко сме я катерили по автобуси....  Whistling Единствено не е удобна за дълбок сняг (заради по-малките и чупещи колелета), но не всеки е дива глава като нас да си извежда бебето в преспите сняг. Mr. Green

Относно Маг Ингланд - аз хич не съм им фен. Вярно по-голям кош, и за бебето и за багаж, но страшно тежки и трудно маневрени, дори и тези с чупещите колелета. На кумицата ми купихме такава (тя си я избра, де) и честно казано не знам как излиза сама на разходка. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт