Хайде бройте, раз , два , три, Юли близко е , нали?

  • 10 115
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Гоца , само от любопитство питам- ти еднакво ли мислиш да обличаш твойте момчета?
Не,за мен това е обезличаване на личноста ако са еднакво облечени.Само се чудя как ще им го обеснявам на мъничките главици.Кога децата почват да се заглеждат по чуждите вещи?
Браво! Не че си налагам мнението, ама малко ме дразнят еднакво облечени деца. Не точно бебета ( в крайна сметка в началото всички бебета са едни ревящи вързопчета). Мъжа ми има племенници към края на тийнейджърските години, които още се обличат еднакво. Иначе си мисля, че децата никога няма да спрат да се заглеждат по чуждите вещи.
Един път чаках при зъболекаря и имаше едно момченце с брекети. Малката му сестричка през цялото време ревеше и мрънкаше "Мамо, кога ще имам и аз шини като батко?" Много сладка картинка беше, а майката - една страхотна мадама, само мънкаше "Батко ти е по голям, ще пораснеш и ти и на теб ще сложим".

# 16
  • Мнения: 329
Честита ни темичка  Grinning, много е весело звучи.
Информацията за болничните е прекрасна  Hug
Нормално ли е вече да усещам бебето по -рядко??Тази сутрин бях пред нервна криза - не беше мръднала и един път.Чудех се какво става.Ей сега чак започна да се обажда, но не е както преди седмица.Четох че вече ще им става тясно и по малко ще шават, ама може ли да има и друга причина- по тревожна?????

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 523
kami, може да е в почивен ден - моя момък има дни в които рита малко.
важното е всеки ден да усещаш детенцето да мърда!
аз вече мога да кажа кога рита, кога само се намества. от време на време имам чувството, че иска да ми пробие корема с крак ...

# 18
  • София
  • Мнения: 3 414
Разнояйчни са.Мен ми е гадно че леглата са различни едното е по хубаво от другото.За дрехите никога не съм се замисляла че ще се карат.Не ща да са като близначките от биг брадър Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 3 524
Ками и аз така се притесних още повече че докито заминава на конференция та питах и тя каза че може да се е завъртял навътре с краката и да го усещам много по -леко. А пък и не е като да не му става вече тесничко та....

# 20
  • sf
  • Мнения: 10 153
Гоца , не се притеснявай за леглата. те най-вероятно въобще няма и да се усетят. още повече ако са бебешки и към 4-5 годинки ги смените.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 244
Е, като са малки и не им разбират главичките още, надали ще има проблем. После сами ще си казват.  Laughing М/у другото ние със сестра ми също понякога си купуваме еднакви дрехи, без да сме близнаци. Случва се и да се засечем облечени с една и съща блуза примерно. Simple Smile

Да ви кажа, тази нощ сънувах, че раждам. Е, както винаги в сънищата историята беше доста изкривена и не беше баш раждане. Но това, което съм запомнила от съня е, че с бебето си говорехме някакви работи.  Joy Умно бебе... нещо може да е искало да ми каже  Mr. Green

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 523
да ви питам - Къщата на прасето какво работно време има?

# 23
  • sf
  • Мнения: 10 153
 newsm78 нямам идея, ама имат телефон, може да питаш

 а аз си поръчах ето това, надявам се най-късно другата седмица да го донесат    http://family-bg.com/prX_1269.htm?=&osCsid=1be00c8454b9247f5c03037abcacb4c6

# 24
  • Мнения: 329
Мерси момичета  HugАз съм голяма паника и ми се въртят само някакви щуротии в главата.Добре че не се оказавт истина  Praynig Блазя ви че вече си имате толкова неща за бебоците- и креватчета, и дрешки и биберони Cry ,ние докато не приключим с ремонтаще пасуваме, защото не искам нещата да се прашат и само да се чудя как да ги съхранявам.

Някои от вас опитват ли се да си намерят заместник на работното място??Вече месец пускам обяви и почти няма желаещи, или тези които идват не стават.Просто незнам как ще намеря за толкова кратко време......... ThinkingАко някой има позната която си търси работа нека ми пише на лични.Там ще обясня за какво става дума ...............

# 25
  • Мнения: 766
Здравейте момичета   bouquet  bouquet
arksi_ чудесна е темичката  newsm10 newsm10
а каква е тази Къщата на прасето да попитам аз срам не срам?  Embarassed
Гоца и аз да се включа във фен клуба за решението ти да обличаш твоите бебоци различно  Peace Hug
phil ти пророчески сънища сънуваш а  Wink
donsyy хубава покупка си направила  Peace
kami27 че тя моята малка бамбучка си е на дни - 2 дни рита, хълца и цялата ми тумба се тресе  Laughing , пък следващите 2 дни едва едва усещам някакво движение  newsm78 И почвам да си мисля едни работиииии ...... няма да обяснявам  Stop
Много хубави снимки на коремчета сте качили  Hug
6u6on4eto този повивалник е страшен  Peace Влюбих се в него  Party
Хайде стига от мен, че роман изписах  Wink После пак Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 7 242
Леле, че сте писали.... Бъбривки такива Grinning
Аркси, браво за новите линкове Grinning
Гоца, много ти се радвам на близнетата (защото и аз тайничко се надявах) Grinning. Чудесно е и че са разнояйчни.
Томасе, бързо да ти се оправя момата! И аз бих те посъветвала да и вземеш едно шише Аd Liquid. Цвети започна да го взима миналата или по-миналата есен и от тогава няма нито едно сериозно боледуване /знаеш, че не съм фен на хомеопатимните и от сорта лекарства, обаче този сироп го признавам/
Някой се оплакdа от гърло - и мен ме боли + много силна хрема и отпадналост... И мои познати се оплакват - явно има вирусче.
Моята беба също има дни на силно риткане и на мързел, когато се обажда 1 - 2 пъти. Вече толкова съм свикна да ме подритва, че понякога не обръщам внимание.

# 27
  • Мнения: 616
А ама само докато си нахраня майстора и вие вече две страници сте изписали не мога  да успея да ви настигна.
И при мен ритането е така понякога само усещам нещо като дупене а друг път са си ритници ама ако спре направо  се ужасявам а после се усещам че все пак и то трябва да си почива детето.

# 28
  • Мнения: 238
Здравейте и от мен в новата тема, много сладко име, Вики Wink
Аркси много полезни линкове  Hug
 Мими, дано Лина се оправи по-бързо и да си се присъединиш към нас  Hug
 Така съм се увъртяла с този ремонт, че не ми остава време да ви пиша. Изнесли сме се от вкъщи, защото са разбили всичко направо ми се плаче  Cry , за 2-3 седмици ще сме в Люлин 3, а там няма нет. Иначе да се похваля че си поръчахме и капарирахме кухнята.
 На лекциите на "9 Месеца" за водата ни казаха, че сега в жегите сигурно ще се наложи да се дава, но да се  предлага между кърменията, за да не се пълни излишно коремчето на бебчо.
 За малко да забравя да ви се похваля, че спечелих награда от "9 Месеца", за изрисувания корем, за което много голямо БЛАГОДАРЯ на художничката Силвето (Indisciplin)   Heart Eyes   Hug    bouquet

# 29
  • Мнения: 4 300
Там Там, къщата на прасето е магазин за детски стоки в Банишора или Света троица , хич не го знам кой квартал се пада. Някъде по назад бях дала линк към сайта им ( Piggy's house).
Arksi, работят до 21 00 вечер през седмицата, за почивните дни не знам ( макар че тая събота пак до 21 00 работеше).
Лекси, за гърлото можеш да пиеш сироп Др. Тайс. Напълно безвреден е, билков. На мен тази зима доста ми помогна, понеже боледувах.

Общи условия

Активация на акаунт