Хайде бройте, раз , два , три, Юли близко е , нали?

  • 10 116
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 242
Рокси, не щя и аптекарката му да ми даде д-р Тайс #Cussing out Само Прополки склони да ми продаде /прополис + витамин С/... Обаче, ако положението се влоши, ще си взема от друга аптека. Мерси.
Татьяна, някой те издаде вече Grinning Честито! Много хубаво нарисувано коремче Grinning

Някой мисли ли от началото да ползва кенгуру и какво?

# 31
  • Мнения: 4 300
Лекси, хал хабер си нямам защо те е отсвирила аптекарката. На мен ми го предписа гинеколожката, която ми следи бремеността, и то с охота ( а тя по принцип е доста предпазлива по отношение на лекарства).
Състава му е само живовляк- т.е. няма никаква активна съставка, едва ли живовляка е по вреден от прополиса, ама знам ли...

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 523
Там-там - за Piggъ's House става дума - ама не ми се минаваше на латиница.
Рокси, мерси за инфото - че то е екстра да работят до толкова късно Simple Smile
Лекси, това да не е аптеката дето е до ЕНА?
там аз си вземах в началото на бременността хапченца за хрема - хомеопатични - и тя едва не ме наби?!?

# 33
  • София
  • Мнения: 7 242
Същата е Аркси Mr. Green На мен за хремата само Стеамарче ми отпусна... Когато много ме болеше зъб, каза че аналгин не можело и ми пробута някъкви хомеопатични... Направо си е излишно повече да ходя там - и с тези лекарства и без тях, все тая.
А Piggъ's House всичко ли има - колички, вани, матрачета?

# 34
  • Мнения: 329
kami27 че тя моята малка бамбучка си е на дни - 2 дни рита, хълца и цялата ми тумба се тресе  Laughing , пък следващите 2 дни едва едва усещам някакво движение  newsm78 И почвам да си мисля едни работиииии ...... няма да обяснявам  Stop

там-там така се чувствам и аз , ако не ме ритка направо изпадам в паника, хем съм чела и знам че е нормално, но се хващам че започвам да мисля разни щуротии Praynig
Сега дори, четейки вашите мнения се поуспокоих донякъде и тя взе че от половин час не е спряла да си играе вътре  Grinning.

Вече ама хич не ми се работи, исками се само да си лежа и да си почивам  Tired

# 35
  • Мнения: 384
Arksi,страхотна темичка с полезни попълнения!Донси,браво за жизнерадостното заглавие!Фил,с напредването на бременноста все по-често ще сънуваме такива сънища,почти всички бременни сънуват,че раждат.Гоца,а в рода на теб или мъжо има ли близнаци?Мъжът ми толкова много искаше,че ми предлагаше директно да ходя на инвитро с надеждата,че ще ни направят близнаци.  JoyШушонче,повивалника е страхотен,не съм виждала такъв,къде продават,само по интернет ли?Ох,и аз чакам пустите болнични та да попазарувам малко,ама като гледам че на майчетата от февруари още не съм й ги изплатили,а аз чакам от март. Sad Много сте сладки,Лекси и Елпет на снимките!Аз днес забелязах,че коремчето ми е пораснало,ще го снимам отново!

# 36
  • София
  • Мнения: 5 721
Хоп  Mr. Green и аз да се запиша в новата темичка Simple Smile
Сега се прибрах от ТК зследванията ми са супер и съм много щастлива Peace
Искам да ви питам,за киселини какво може да се пие,че нищо не ми помага както преди: кисело млекце,ябълка и какво ли не още вече не действат а казвам ви ужасно се чувствам  Confused SickЗабравих да питам доктора какво мога да пия в крайни случаи!

# 37
  • Мнения: 4 300
Ей, с тея болнични само слагате пръст в раната. Аз съм завършила Счетоводтсво и контрол. Работя сума ти време ( верно, не се занимвам с работни заплати) и пак и пак не мога да разбера как ги изчисляват и превеждат НОИ тея болнични.
За моя болничен смятах, плюнчих, въртях, суках и пак не успях да докарам сумата, която са ми платили.
За сроковете на плащане пък не мога да коментирам даже- болничен от 26.01 до 02.02, ми е преведен на 2 части- за 3 дена на 05 април и за единия ден от февруари- на 12 април.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Еееее страшна тема  Peace и е допълнена с толкова неща че доста новости ще има да четем  Crazy
Моя разбойник май рита повече само когато ми е зле, вероятно и на него не му е много комфортно тогава и имам чувството че ще изхвръкне от корема ми. Иначе се върти кротко кротко че чак понякога си побутвам коремчето че да го усетя да мърда мързелана  Embarassed
Ох аз като секретарките по филмите използвах намалението че няма шефове в момента и се лакирах набързо  Embarassed hahaha
Янамама провери в магазините където има продукти на Сhipolino или питай за каталог на OK Baby това е техен продукт, а Чиполино са започнали отскоро да ги внасят. Не вярвам да го има някъде като готов доставен продукт а пък ако го има аз лично не бих го забелязала ако е затворен. Още повече че не е от най евтините

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 559
Да се запиша и аз набързо, а по-късно пак, но първо съм на ЖК, да видим какво ще кажат. Момичета, днес като си погледнах лентичката и  #Crazy  ами на мен ми остават 68дни по план. Така че Юли определено е близко.
kami27  без такива моменти май не може, и аз тази сутрин се чудех защо не се обажда. Доста е активен но определено последните дни движенията са други, сигърно си му е тесничко вече. Четох днес че в 31г.с. са по около 2кг   baby_neutral    нашите бебоци.
phil  по-добре такива сънища, отколкото някакви реално-стресиращи  Mr. Green  Моя мъж миналата седмица сънува че раждам и ходил да търси доктор че нямало в болницата, след което с лекаря си мазали целите крака с йод. После  със сестра ми се чудехме защо пък краката и тя нали си го познава ми казва - ох горкия толкова го е страх, затова не иска да присъства на раждането, той си мисли че ще ходи до коленете в кръв  Mr. Green   Изобщо наистина е на мнение че ще е някаква касапница това раждане   Sunglasses
dimianki  не знам какво можеш да пиеш, само мога да те успокоя че май е на периоди, мен така ме мъчат понякога, че нищо не помага, а после отминават

# 40
  • Мнения: 766
Мале изкуфяла съм тотално  Tired ooooh! ooooh!
Там-там - за Piggъ's House става дума - ама не ми се минаваше на латиница.
бях там миналата седмица, а сега питам какво е  ooooh! Embarassed
Лекси има там всичко - подобно на Хиполенда е  Wink
dimianki питай Докторицата ти за киселините, моята ми дава да пия Талцид, но първо питай Докторицата  Peace
Ох а как ме гърчат днес не е истина, а и приемник си обучавам  smile3514

# 41
  • Мнения: 140
Така ви завиждам за заместниците, мен колегите ме бъзикат че от кръста надолу ще раждам, а нагоре ще върша работа. Моите шефове не харесаха нито един кандидат, а времето си лети.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 721
Ужасни са си тези кислеини все едно имам огнена топка в гърлото Sick Ще взема да му се обадя тези дни и ще го птам какво мога да взимам! За Талцида съм чувала,че се пие от бременни.... newsm78.

# 43
  • Мнения: 741
dimianki,пробвай с една бира,на мен много ми помага

# 44
  • София
  • Мнения: 5 721
Ще опитам и това даже мислех да е след малко  Mr. Green но нещо задуха много навъм и май ще сляза да си купя и ще си пийна в къщи Mr. Green Без това така ми се пие биричка от няколко дни! Flutter   

Общи условия

Активация на акаунт