През април или през МАЙ - на чакането идва вече край

  • 8 618
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 371
Добро утро и от мен
Mylene, дано всичко се оправи възможно най-бързо и да се приберете с много усмивки вкъщи ВСИЧКИ!
Вярвам, че всичко ще бъде наред, само да не се губи надежа!

Излъга ме предчувствието - няма бебе, разходката не помогна, но аз съм упорита и днес ще направя втори тур  Rolling Eyes
Иначе всичко е спокойно.
ОК мили дами, предлагам всяка да хваща пътя и да излиза на разходка на това хубаво временце
Чао засега от мен, после може пак да се включа  bouquet

# 256
  • Мнения: 529
Mylene  Praynig Praynig Praynig стискам здраво палци на твоя Марти и дано скоро да се гушкате вкъщи. Мартиновците са борбени бебета, вярвай ми. Wink 

# 257
  • Мнения: 7 914
Mylene
честит ви син Марти!
Нека да е много здрав, усмихнат и обичлив!

и скоро да нямате тревоги със здравето Praynig Praynig Praynig
а на мама бързо въстановяване
   bouquet  bouquet  bouquet


kati_95

 за бебчо не се притеснявай и моя е така...
 петната ми се появиха около 7-мия месец и аз бях решила , че са кирливи  Embarassed и ги търках и какво ли не правих... налрая се оказа , че са бременни петна....има голям шанс да изчезнат след раждането Peace
а мен не калинки ами дяволи ме гъделичкат вече Twisted Evil

# 258
  • София
  • Мнения: 2 493
За всички, които нямат търпение вече да раждат (нормално, не секцио) препоръчвам ви изпробван метод. Може да ви се стори смешно, на други извратено, ама аз миналия път като преносих и вече не издържах и точно така я подканих мойта кипра да излиза (подшушна ми го един д-р в болницата). Та начинът е следния - разтриваш си зърната на гърдите с палеца и показалеца. Това предизвиква контракции. След като вече се позасилиха станах и вървях 5 часа по коридора. И ставаха все по-силни, накрая ме преведоха в родилната зала...

mylene, стискам палци.

# 259
  • Мнения: 1 225
Mylene  Praynig стискам палци на твоя Марти.

И мен са ме налазили калинките и всичко ме дразни Sad

# 260
  • Мнения: 533
Mylene  ,стискаме палци и се  Praynigза Марти!Щ есе оправи детенце,просто някои по-трудно се приспособяват,моя племенник беше така ,а вече е 20кг.мъж и на 26.05ще стане на 2годинки!!! Peace
sisko 2 изведи детето на разходка и ти ще се разсееш!
KSI,как е при теб?

# 261
# 262
  • Мнения: 362
честито на мама Mylene!!!!!!!!!Пожелавам скоро да гушкате малкия Марти,нека е здрав и игрив и изпълва със смях дома ВИ!!!!
чакаме те пак сред нас Hug

# 263
  • Мнения: 257
Честита рожба на Mylene ,вярвам,че всичко ще е наред и скоро ще си бъде вкъщи.
  bouquet.

# 264
  • Мнения: 536
Днес пак имам чат-пат контракции, но май нищо сериозно за сега. Дано устискам да минат празниците, че не ми се ражда още Embarassed

# 265
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
милене   Praynig Praynig дай Боже да си гушнеш скоро детето .Направо не ми се мисли какво ти е на душата дано скоро това прапядствие мине и всички сте заедно.

# 266
  • Мнения: 96
Честито на мама Милене, миличка, всичко ще бъде наред, стискаме ви палци и сме с вас:)))))

# 267
  • Мнения: 1 461
MYLENE стискам палци по бързо да се оправяте и да сеприбирате в къщи Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Момичета днес ма скъсаха на изпита  newsm45, исках да го взема преди дародя ,

# 268
  • Мнения: 26
честито на мама Mylene! Praynig Praynig Praynigстискам палци да се оправи по бързо малкия марти!  bouquet  bouquet

# 269
  • Мнения: 81
честита рожба Mylene   bouquet  bouquet  bouquetВсичко ще се оправи и скоро ще се гушкате вкъщи  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт