През април или през МАЙ - на чакането идва вече край

  • 8 557
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 914
 Добре дошъл на Гавраиил ( на Ирини) !!

 расти здрав и послушен, много усмихнат и обичлив !


# 31
  • Мнения: 362
  честито Ирини!!!!!!!!!!  bouquetнека да расте здрав и игрив малкия Гавраиил!!!

 ей мами нещо момченцата вземат преднина,айде момичешки майчета почвайтеее... Laughing Grinning

# 32
  • Мнения: 832
Честито на Ирини! Да е жив и здрав малкия Гавраиил!   bouquet

# 33
  • Мнения: 152
Честито на Ирини!!!
Да е здрав и послушен малкия юнак, да го очаква едно безгрижно и щастливо детство. Той е нашата първа телевизионна звезда!

# 34
  • Мнения: 90
Честито на Ирини и мама Мая smile3525
Много щастие за целите им семейства!!!!
Късмет на всички бъдещи майчета!!!! Peace

# 35
  • Мнения: 81
kar4ita благодаря - да беше и малко по-послушен мечтииииииии  Joy Joy Joy
честито на Ирини  smile3525

# 36
  • Мнения: 1 269
ирини,честито бебе гавраиил.да бьде здрав и много да ви радва!!!нямам тьрпение да дадат епизода с раждането на малкия гавраиилчо Grinning

# 37
  • България
  • Мнения: 3 620
Здравейте , момичета , аз бързах, бързах да съобщя за Ирини, че ми прати смс, но гледам, че са ме изпреварили Simple Smile)) докато се дотътря до вкъщи. Та смс- а е " Имаме си бебе Гавриил! Роди се в 12 часа, 2550гр, 47 см Simple Smile " Да са живи и здрави малките бебоци   bouquet, а мамите бързо да се възстановяват и да се връщат при нас Simple Smile)))
Аз бях на разходка и също купих последните добавки към комплекта за изписване - нали си го сглобявам с панталона дето татито го уши за бебка Simple Smile)))

# 38
  • Мнения: 1 030
Честито на Ирини да и е здрав синковеца!Две бебета за днеска ще има ли още,че на всичкото отгоре си имаме и ТВ-звезда  bouquet

# 39
  • Мнения: 146
Честито на всички нови мами, да са им живи и здрави бебоците и многооо радости да носят  bouquet  bouquet  bouquet
Голяма емоция настана във форума, продължавайте с пълна сила и успехи на всички предстоящи мами Hug

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 653
Честито на всички мами и от мен   bouquet  Желая им бързо възстановяване и послушни спинкащи и папкащи бебоци   Hug

# 41
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТО НА ИРИНИ, ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ГАВРАИИЛ И С ГОРОДОСТ ДА НОСИ ТОВА ХУБАВО ИМЕ!!!
Момичета, какво представлява тапата, може ли да има светложълт цвят? И да изтича ненаведнъж? Защото на мен от вчера ми изтича такова нещо, светложълто и гъсто..А снощи бях с контракции, неболезнени, но на доста често, та и хапчета взех, нали ще съм секцио, не искам да излиза по - рано. Имам притеснения, че няма да разбера кога ще започне раждането  Sad А, за да стигна до Бургас, когато се почне раждането, имам 40 км. път!!

# 42
  • Мнения: 1 531
ох сууууперррррррр, иринка - да сте здрави и много   Hug  Hug  Hug  Hug   Hug

аз днес ходих в шейново на платен си преглед, колкото да си знам, че са ме видели там, където ще раждам  Peace  шашнаха ме пак малко, че главичката изпреварвала крачето сс към 2-3 седмици и много ме е яд, че се вързах да се притеснявам, щото така разлика си е напълно в норма  Crossing Arms  те така и казаха в крайна сметка, ама имаше едно изнервящо мълчание  Close  после случайно влезе и шефката д-р богословова и потвърди, че е нормална такава разлика  Crossing Arms  аз вкъщи пак прегледах нета и за кой ли път видях, че е нормална такава разлика  Crossing Arms стрснаха ме и за, освен туй, ми казаха - ай ама ти колко си висока, много си ниска, как ще го раждаш това бебе - сигурно ще е секцио  #Crazy  #Crazy  #Crazy е, за сефте някой верно и сигурно в себе си ми заявява, че има връзка между ръста на бременната и раждането  Shocked - та аз си вярвам, че няма връзка, ама пак малко си се стреснах де - ще ходя пак петък за "становище за хода на раждането"  Peace то ще е безплатно и май е стандартно... (пешън и други, на вас казвали ли са ви подобнио нещо - може да пробвате...) аз верно съм си ниска 153  Laughing  то затуй сигурно и главичката му е нормална пък краченцата къси: нисичко ще да е  Heart Eyes  някой има ли идея що тъй мислят, че има раждането има връзка с ръстта??? иначе тазът бил приличен - към 20см май казаха... тегло към 3260  Heart Eyes а плацента и води в норма... т.е. няма признаци за скорошно раждане, ама дето викам, когато дойде, е добре дошло  Heart Eyes  а, ако кажат секцио, струва ли, длъжна ли съм да избирам екип и за колко ли пари??? и след толкоз мисли, сега се чувствам супер спокойна - вярвам, че всичко е наред  Heart Eyes бебенце шавка при мен обратно на вас все повече и все по-силно  Crazy  ама много си го обичам - все така да си е активничко, пу пу  Heart Eyes
станелка, ти си с моя термин бее - кой знае и мен какво ме чака тези дни  Crazy  стискам ти палци ейй  Hug

# 43
  • Мнения: 1 924
Най вероятно мислят , че има връзка с ръста , доколкото по-ниските жени обикновено имат по-тесен таз. Друго не мога да измъдря като логична птричина, а не го чувам това за пръв път.

Но ако тазът ти е 20 - смятам , че няма проблем , над минимума си.

# 44
  • Мнения: 1 531
ух, дано  Praynig

и правейки се нз амного уверена, обаче, да ви кажа че бих приветствала и всякакви успокоения за разминаване в размерите на бебето... мен ми казаха главичка 95.2 (38.6 г.с.) и краче 71.2 (36.3 г.с.)... знам, че и рпи някои от вас имаше разминавания, ако ви се струва разводняване на темата, пишете ми на лс да сравним и успокоим
  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт