Отговори
# 46 230
  • Варна
  • Мнения: 4 222
Ето тук на 7:53 се разисква това, което се чува в горния запис,според мен се чува много ясно, според автора на клипа е друга дума, а не “недейте”, аз не мога да преценя:
https://youtu.be/CeKHde7lou4?si=9yaiRIY8ov6R1vgG

# 46 231
  • Мнения: 6 979
Ето този човек изразява точно моите мисли! И на много други хора разбира се.

https://youtu.be/zEdKErLOkaI?is=4gHw-8T6wTg9IoEL

# 46 232
  • Варна
  • Мнения: 4 222
Наистина отделете 3 секунди от времето си и си пуснете клипа от пожара в хижата  в интерес на темата, който съм дала по-горе.
Връщайки се на снимката излиза,че не отговаря на описанията на Деян и кмета , а аз определено вярвам на двамата свидетели. Снимката не изглежда да е AI, може да е в някакъв следващ момент направена, но пък и не виждам логика да обръщат така Ивей по очи като чувал с картофи…
Ето още оказания на останалите роднини,освен Деян:
https://plovdivdaily.bg/ivo-kalushev-ne-iskal-da-se-prerazhda-ot … -sled-smartta-si/

# 46 233
  • Мнения: 6 943
Това, което ми прави спечатление.
Роднините на мъжете са им писали към 19:30/20:00.
Реално тогава ние ги виждаме да се разхождат по двора на записите и не изглеждат обезпокоени. В 20:08 е този разговор с "Абе няма я бе".
Тоест към този момент, те все още се движат спокойно из хижата, но телефоните им вече са изключени. На мен това ми говори, че те са ги изключили по собствено желание.

# 46 234
  • Мнения: 3 035
Като се знае как са третирали труповете от кемпера и са ги мъкнали, като нищо може да са разнасяли и тези от Петрохан като чували с картофи.
Отношението на полицията и на двете места, а и в Българи, май не е било много внимателно и уважително. Едно такова... като към терористи. Като към лоши хора, които са заслужавали да умрат. Все едно полицията е знаела, че рано или късно така ще свършат.
Аз поне имам такова чувство.
И на брифингите... на ви записите, вижте ги тези сектанти, няма какво да ви обясняваме повече. Няма външна намеса, толкоз.
Как да обяснят повече, като трябва да кажат какво е ставало в хижата. Във всеки случай групата е добре позната на полицията, която е ползвала дрона им и оръжията им.

# 46 235
  • Мнения: 1 720
Според мен точно Бърд са се докопали до снимки от дрон, който най-вероятно е пуснат преди да влязат спец частите. А другата е или AI или след местене.

Доколкото си спомням, някой някога каза, че са пуснали дрон, с който да се уверят, че няма опасност за полицаите/спец частите. След като са огледали с дрона и са видяли, че няма никой и нищо опасно, са пуснали полицаите/спец частите да влязат.

# 46 236
  • Варна
  • Мнения: 4 222
Това, което ми прави спечатление.
Роднините на мъжете са им писали към 19:30/20:00.
Реално тогава ние ги виждаме да се разхождат по двора на записите и не изглеждат обезпокоени. В 20:08 е този разговор с "Абе няма я бе".
Тоест към този момент, те все още се движат спокойно из хижата, но телефоните им вече са изключени. На мен това ми говори, че те са ги изключили по собствено желание.
Ако камерите са настроени с точен час.

# 46 237
  • Мнения: 255
Ето този човек изразява точно моите мисли! И на много други хора разбира се.

https://youtu.be/zEdKErLOkaI?is=4gHw-8T6wTg9IoEL
Чел е форума. 👍
Много хубаво обобщение, препоръчвам!
Може ли някой да напомни къде да се търси изтеклата снимка (мисля, че линк би бил срещу правилата)?

# 46 238
  • Мнения: 391
В Гугъл потърсете примерно Уикенд снимка Петрохан и ще ви излезе в изображения.

# 46 239
  • Варна
  • Мнения: 4 222
Колкото и неприятно да звучи по ключови думи излиза на няколко места, примерно “снимка трупове Петрохан”.
А на записа на онази минута и аз чувам женски /детски глас,който казва “Деко”. Не знам как да го тълкувам. Не чувам “недейте “. Еднократно е, но се чува без слушалки спокойно от телефон доста силно.

# 46 240
  • Мнения: 391
Чувам някакво нечленорозделно едносричие.     С една дума- нищо. Ама аз съм си глухар, де, не съм критерий.

# 46 241
  • Варна
  • Мнения: 4 222
Да, дори и така да е има го и се чува много добре.

# 46 242
  • Мнения: 7 393
Като се знае как са третирали труповете от кемпера и са ги мъкнали, като нищо може да са разнасяли и тези от Петрохан като чували с картофи.
Отношението на полицията и на двете места, а и в Българи, май не е било много внимателно и уважително. Едно такова... като към терористи. Като към лоши хора, които са заслужавали да умрат. Все едно полицията е знаела, че рано или късно така ще свършат.
Аз поне имам такова чувство.
И на брифингите... на ви записите, вижте ги тези сектанти, няма какво да ви обясняваме повече. Няма външна намеса, толкоз.
Как да обяснят повече, като трябва да кажат какво е ставало в хижата. Във всеки случай групата е добре позната на полицията, която е ползвала дрона им и оръжията им.

Ето това е една причина, поради която не мога да повярвам в тая конспирация.
Говорим за сума хора в МВР, от ДАНС, Агенция за защита на детето, до патоанатомите в София и Враца и редови полицаи от монтанско, Враца, с. Българи, няма как всички те за знаят нещо и да крият или някой да обикаля и да им заповядва как да протича разследването....
Една тайна се пази от двама, ако единият е мъртъв, тук имаме десетки хора от най-различни отдели и йерархия.
Пак да кажа, много по-просто е да обявят "разбита е клетка тежковъоръжени терористи, полицаите са наградени", щом така и така всички знаят.

Пет пъти връщах, абсолютно никакви думи не чувам в записа.

# 46 243
  • Мнения: 16
Гледайте часът на таймера в горното видео. Ето тук на 7:53 минута се разисква това, което се чува в горния запис,според мен се чува много ясно, според автора на клипа е друга дума, а не “недейте”, аз не мога да преценя:
https://youtu.be/CeKHde7lou4?si=9yaiRIY8ov6R1vgG

Да, дори и така да е има го и се чува много добре.

Скрит текст:
Рокет, не,това са снимки от фотограф Радослав Първанов:
https://www.parvanov.org/%D1%85%D0%B8%D0%B6%D0%B0-%D0%BF%D0%B5%D … D0%B5-2026/?amp=1

нещо конкретно относно това
Цитат
През късното лято на 2025 г. се озовах край хижата, където се натъкнах на определени гледки и у мен бързо се задействаха някои инстинкти. Направих снимки и видео и си направих съответните изводи. Бързо забравих случката, тъй като проучването ми бе стигнало до няколко НПО-та с някои, необясними за мен, детайли, свързани с липсата на юридическа правоспособност.
има ли? Че по-неясно изказване не мога да си представя

ПП абсолютно никакъв говор не чувам на 21:20:46, само вятър и пращене от пожара
След 43 минута от видеото (21:20 часа на таймера) наистина се чува глас, който казва нещо като "недейте".

Няма никаква дума, няма жена, няма дете. Има просто звуци от пожара.
Това вашето се казва "парейдолия". По-точно, "слухова парейдолия". Google ако не знаете какво значи..

# 46 244
  • Мнения: 255
Гледайте часът на таймера в горното видео. Ето тук на 7:53 минута се разисква това, което се чува в горния запис,според мен се чува много ясно, според автора на клипа е друга дума, а не “недейте”, аз не мога да преценя:
https://youtu.be/CeKHde7lou4?si=9yaiRIY8ov6R1vgG
Аз го чувам също, само че звучи като артефакт на записа. Освен това, произношението е меко, а от всички на записите се чува твърд (софийски?) акцент.

Общи условия

Активация на акаунт