Отговори
# 46 380
  • Мнения: 9 857
А къде са тези показания ?

Едва ли е Тея, но ще се разбере.
Нейните показания засечени ли са с другите ?
Вече няколко пъти се качва линк:
https://plovdivdaily.bg/ivo-kalushev-ne-iskal-da-se-prerazhda-ot … -sled-smartta-si/
След като Деян е видял трите жертви отвън, пише : "Втурнах се по стълбите и влязох в хижата, за да видя дали няма още някой вътре, защото Ивайло Калушев го нямаше. Виках го по име, но никой не ми отговори. "
Фоайето не е било задимено и се качил по стълбите до втория етаж, където вече е имало пушек.
Той твърди, че е видял гилзите във фоайето и по стълбите за втория етаж разпилени, 'точно като на филм с голяма престрелка'.
Как са се озовали там тези гилзи?
Като добавим и на кмета думите, че вътре в едното помещение е имало оръжия с куршуми, освен гилзите, въпросите стават още повече.
Освен това кмета в интервюто прави ясно разграничение между данс и спец екипа след това. Аз не вярвам, че се е объркал, както се опитват да замажат положението. Не казва екип по обезопасяване, специални отряди, или друго, а конкретно Данс. Това не е никакво объркване или грешка, според мен.

# 46 381
  • Мнения: 6 954
Кметът ясно казва "спецчастите на ДАНС:

https://www.facebook.com/share/v/18naPBL5XW/

Във видеото 0:40
Не прави никакво разграничение, нито каза конкретно ДАНС.
Казва много ясно спецчастите на ДАНС

# 46 382
  • Варна
  • Мнения: 4 228
Изолде, на всяка страница се качва този линк вече с показанията, мисля , че вчера цял ден си играх , писах , търсих , качвах…. Питам без да се заяждам - вие нали уж по-вътрешна информация демонстрирате да имате пък на всяка страница такива въпроси задавате все едно сега чувате и откривате  …Странно ми е някак.
Рокет , нали казаха , че кмета не бил ги различил …

# 46 383
  • Мнения: 9 857
Кметът ясно казва "спецчастите на ДАНС:

https://www.facebook.com/share/v/18naPBL5XW/

Във видеото 0:40
Не прави никакво разграничение, нито каза конкретно ДАНС.
Казва много ясно спецчастите на ДАНС
Да. Само че, след това говори и за други екипи, за които не казва точно какви са и само предполага.
За да казва конкретно Данс, значи вероятно е видял надписи Данс по униформите на хора там.

# 46 384
  • my own world....
  • Мнения: 1 529
Това за спецчасти и данс беше отдавна изкоментирано, показани бяха емблеми на спецчасти, които кмета беше объркал с данс и т.н. защо отново??
Да, ДАНС отиват с надписи и после викат не сме били там... Ако искат могат да идат без надписи...
Аман от глупости...

# 46 385
  • Мнения: 9 857
Ами да покажат тогава записи с екипите да видим дали не са Данс?
Естествено, че ще замажат с още лъжи, ако не искат да признават, че Данс са били там първи. Шефа на Данс тогава защо толкова бързо се появи в случая, след като нямат нищо общо? Защо са ги разработвали оперативно съвместно с гдбоп,  и какво точно са установили? 
И той вече е издал поста. Случайност?

# 46 386
  • Мнения: 6 954
Има ги на видео, тези които влизат първи, и са с нашивки на череп на раменете.
Като се провери излиза незнам си кой отряд на ГДНП - МВР

https://www.facebook.com/share/v/1G3VMgFBwU/

# 46 387
  • Мнения: 9 857
Има ги на видео, тези които влизат първи, и са с нашивки на череп на раменете.
Като се провери излиза незнам си кой отряд на ГДНП - МВР

https://www.facebook.com/share/v/1G3VMgFBwU/
Въобще не става въпрос за тях, а за тези, които са били преди тях в интервала от няколко часа.

# 46 388
  • Мнения: 399
Факт е,че ни спестиха идването и огледа на поемните лица, идването и най-вече действията на пожарната. Можеха да покажат, както са тръгнали с добро желание да са убедителни в аргументите си предишни ден, два. Но са преценили, че поклоните към празния кемпер са по-съдържателни и заслужаващи внимание:grinning:

# 46 389
  • Мнения: 3 039
Данс нямат униформи, това го каза и Демерджиев. Данс са цивилни. Как е познал кметът, че са от Данс, остава загадка. Може и да са се легитимирали.

# 46 390
  • Мнения: 6 954
Тоест смятате, че ДАНС са влезнали преди ГДНП?
Кметът казва, че е трябало да изчакат ДАНС да излезнат преди да влезне той с другото поемно лице.
Значи са били първо ДАНС, писле кметът ... кога тогава са влезнали ГДНП?

# 46 391
  • Мнения: 3 039
Аз смятам, че на нас показаха спец частите. Естествено Данс няма да ни ги покажат.

Допълвам... все някой ще ги разпознае ако ги покажат. Те затова са национална сигурност, не за да ги развяват по видеа из нета.

# 46 392
  • Мнения: 440
Има ги на видео, тези които влизат първи, и са с нашивки на череп на раменете.
Като се провери излиза незнам си кой отряд на ГДНП - МВР

https://www.facebook.com/share/v/1G3VMgFBwU/
Въобще не става въпрос за тях, а за тези, които са били преди тях в интервала от няколко часа.


Чакайте малко.

Да не би полицията да е имала съмнение за експлозиви или наркотична лаборатория ?
И първо да са влезли хората, които са специалисти по такива неща, има такъв отряд , не му знам името ?

Ако те са били повикани, значи полицията е имала такива данни / съмнения .

Което значи че са ги следели.

Остава въпросът защо не са извели поне детето ?

# 46 393
  • Мнения: 6 983
Който и пръв да е влязал това е нарушение защото поемното лице затова е там да следи от първата секунда какво се случва. А не да чака отвън докато тия вътре не ясно кои не ясно какво правят.

# 46 394
  • Мнения: 23 821
Тоест смятате, че ДАНС са влезнали преди ГДНП?
Кметът казва, че е трябало да изчакат ДАНС да излезнат преди да влезне той с другото поемно лице.
Значи са били първо ДАНС, писле кметът ... кога тогава са влезнали ГДНП?

Simple Smile Така излиза, кметът е изпреварил тежковъоръжените с автоматите.

Общи условия

Активация на акаунт