Отговори
# 46 455
  • Мнения: 2 820
Хубаво, всички са се забавили. Колко време отнема според вас да се сформира такъв екип и да се отиде до хижата?
Повтарям си въпроса, за колко време ще се събере спец екип и ще отиде до хижата според вас? И не забравяйте, че говорим за планина в България, а не за Маями и екипа на Хорейшио.

# 46 456
  • Мнения: 881
За мен реалистично би било два часа, но не и 4. Прекалено е. Учудвам се, че се приема за нормално. Още повече е можело да има хора в беда...

# 46 457
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 790
Трудно ми е да го повярвам, н изгледах мага от край до край.
Като изключим английския на водещия, няма нещо, което да не сме виждали. Joy
Всичко "видяно" от мага вече сме обсъдили или предположили в темата.
Само тази "Катерина" не беше се появявала досега.

# 46 458
  • Мнения: 385
Дали е имало педофилия, по-скоро не, въпреки че пътуването на Ивей в Италия с Леон е съмнително.”
Изолде ,честно, ако знаех как щях са се поровя да изкарам мненията то за 20 дни назад ,ама дано desi slava се включи…
Заповядай:
Скрит текст:
Не, Изолде. Няма откъде да имам подобна информация. Просто изпитвам съмнения, че такава съществува, въз основа на всички публични документи свързани с отказ до достъпа на точно тази информация. Ако Данс предоставят тяхната разработка и каква точно оперативна дейност са извършвали официално с Гдбоп срещу групата, и се провери има ли подаван сигнал за някой политик към КПК от Калушев, ще се изяснят доста нещата. Само че, те крият тази информация като златното яйце.

При официален отказ от предоставяне на достъп до Срс-тата по старата разработка, следва сигнал до висшестояща прокуратура, висш съдебен съвет, главен прокурор, и Европейска прокуратура.
На базата на мнението на криминалиста Иван Савов  от вчера, спокойно може да се поиска разследване по члена в НК за ОПГ.
ПС: Все още вярвам в педофилията и официалната версия, но  тя трябва да бъде доказана все пак.

# 46 459
  • Мнения: 6 955
На видеото се вижда, че в 10:45 Деян все още е в хижата. Не се знае кога е тръгнал обратно и кога е срещнал гранична полиция, но едва ли е било преди 11:15/11:30.
От там нататък се подава сигналът и се почва сформирането на екип, което заедно с подготовката едва ли е малко, но да кажем до 12:15/12:30 да тръгнат от София.
Зимни условия, трафик и разстояние от София до хижа Петрохан 74км, бих казала че са пристигнали при хижата към 13:30/14:00 пряко сили. Според Google maps пътят е 1.5 часа, ама хайде да кажем, че може да са го минали и по-бързо ако са били на сирени примерно. (Тук вкарвам вметка, че ако са били с тези специализираните бусове, те едва ли се движат със скоростта на кола, бих предположила, че са по-бавни)
Точно около времето, в което кметът е получил обаждане.
Ако иска нека някой да преразгледа нещата.

# 46 460
  • my own world....
  • Мнения: 1 530
Е, как, екипа по телепортация къде е спал? Не е искал да се помогне на хората ли? Тцтцтц

# 46 461
  • Мнения: 9 858
В показанията си Деян споменава само едно единствено оръжие до телата на тримата загинали - черен пистолет. Толкова.
Кмета казва 3 пистолета и карабина под единия.
Последно 1 или 4 оръжия са открити до телата?
Ако Деян казва истината - все пак пръв е там, то тогава кой ги нареди там тези оръжия, които Деян не е видял?
От брифинга информацията е трети вариант с 3 оръжия.
Ха сега де.

# 46 462
  • у дома...
  • Мнения: 4 027
В показанията си Деян споменава само едно единствено оръжие до телата на тримата загинали - черен пистолет. Толкова.
Кмета казва 3 пистолета и карабина под единия.
Последно 1 или 4 оръжия са открити до телата?
Ако Деян казва истината - все пак пръв е там, то тогава кой ги нареди там тези оръжия, които Деян не е видял?
От брифинга информацията е трети вариант с 3 оръжия.
Ха сега де.
Последно на кой вярвате?

И не, грам не познавате системата. Иначе нямаше да задавате такива, хм, въпроси. Или ги задавате, защото сте пряко свързана със?

# 46 463
  • my own world....
  • Мнения: 1 530
Не я ли виждате,че задава нон стоп въпроси, отдавна коментирани и дъх не си поема между тях... отговори й някой за нещо, тя следваща порция претоплени манджи... следващият въпрос ще е за броя снежинки, а след това и кой сложи този простор...

# 46 464
  • Мнения: 367
https://www.facebook.com/share/p/1BBraTFg9T/
Интересно е да се прочете, дано се отввря линкът.

# 46 465
  • Мнения: 1 724
Не я ли виждате,че задава нон стоп въпроси, отдавна коментирани и дъх не си поема между тях... отговори й някой за нещо, тя следваща порция претоплени манджи... следващият въпрос ще е за броя снежинки, а след това и кой сложи този простор...

Вярно е. За кучетата вече писа, за Деян също. Само просторът остава. 🤣

. А кметът може да вика, че и НАСА са били там... Дай вика доказателства, че не са били Joy


Напомни ми на една шега от фейса.
Човек се оплаква в Амазон, че не си е получил продукта, а от Амазон му казват: докажете ни, че не сте го получили. И той им праща снимка на ръцете си... празни. 🤣🤣🤣

За сформирането на екип ще кажа само едно: който си въобразява, че тези момчета стоят някъде на полусъединител и само някой да им звънне, хукват на секундата, много се е объркал. Поинтересувайте се първо от вътрешните им процедури, ако изобщо има инфо някъде, и после пишете щуротии и споделяйте ентусиазма на Анонимисс как било нелегално, как се бавили, как били ДАНС, щото така пишело на жилетките им... и как някакъв тайнствен човек ходил да обядва с Майсторова. 🤣

# 46 466
  • Варна
  • Мнения: 4 230
I.m.i, мерси, мненията на Изолде се сменят със скоростта на светлината ? Имам чувството, че само ни подпитва тук да види на къде духа вятърът.

# 46 467
  • Мнения: 6 466
Ами вие като и отговаряте и се обяснявате  така ще е ,аз съм и дала игнор отдавна ,не и чета постовете изобщо ,няма смисъл...
Lady_A с глас съм се смяла на постовете ти ,рядко се среща толкова свежо чуство за хумор ...😅❤️

Последна редакция: пн, 29 юни 2026, 00:11 от No_frame bitch

# 46 468
  • Мнения: 881
Не я ли виждате,че задава нон стоп въпроси, отдавна коментирани и дъх не си поема между тях... отговори й някой за нещо, тя следваща порция претоплени манджи... следващият въпрос ще е за броя снежинки, а след това и кой сложи този простор...

Вярно е. За кучетата вече писа, за Деян също. Само просторът остава. 🤣

. А кметът може да вика, че и НАСА са били там... Дай вика доказателства, че не са били Joy


Напомни ми на една шега от фейса.
Човек се оплаква в Амазон, че не си е получил продукта, а от Амазон му казват: докажете ни, че не сте го получили. И той им праща снимка на ръцете си... празни. 🤣🤣🤣

За сформирането на екип ще кажа само едно: който си въобразява, че тези момчета стоят някъде на полусъединител и само някой да им звънне, хукват на секундата, много се е объркал. Поинтересувайте се първо от вътрешните им процедури, ако изобщо има инфо някъде, и после пишете щуротии и споделяйте ентусиазма на Анонимисс как било нелегално, как се бавили, как били ДАНС, щото така пишело на жилетките им... и как някакъв тайнствен човек ходил да обядва с Майсторова. 🤣

След като никой от нас не познава вътрешните им процедури, как е ясно кой точно пише щуротии. Това е само мнение, базирано на логика и някакви нормални очаквания за намеса на полиция. Не претендирам за нищо, но не е сериозно какъвто и екип на полиция да отиде четири часа след сигнал. Че те от Гинци и региона са загинали с такава бърза намеса...Защо е бил нужен чак такъв специализиран първи екип. За едно нормално място няма ли да пратят хора от най-близкото поделение и после да сформират каквото и да било по преценка на място. Полицията не е ли преди всичко  спешна помощ, четири часа как се вписват в това.

# 46 469
  • Мнения: 1 188
Познавало го интимно 94-95-а! Да не му е била класна във вечерното училище

Общи условия

Активация на акаунт