Ти!

  • 6 529
  • 164
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 386
Aз..
се наспах, купих си някои дрешки, видях се с приятелка от друг град, резервирах билети за автобуса (ще си ходя при нашите  Grinning), киснах във форума...

A, само аз не съм запозната със случая Djane  ooooh!

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 21:05 от evanescent

# 91
  • Мнения: 150
Сроянчо, ядоса я така хубаво та реши да си го изкара на мен в друга тема. Браво кака, Браво.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185607.msg3802827#msg3802827
Леле, в тази тема много четворко-шестички са се събрали Simple Smile И всичките едни "ЕнтЕлЕгентни" Simple Smile

# 92
  • Мнения: 5 468
купих си страхотна 4ерна рокля за събота ве4ер
А колко струва, а?
Шегааа! ШЕГИЧКА!!!
Моля?Не разбрах!
Питаш или се шегуваш! newsm78
Бе к'ви хора има във форума....където и да пиша,все някоя ще ме ,,гризне,, ooooh!!
Стига де. Ако не си разбрала, че се шегувам, заради другата тема за роклята от 3000, не знам, как да ти го кажа по-добре, за да го разбереш. Изобщо не те гриза. Просто се шегувах. Дори веднага написах, че се шегувам.
На ЛС, обаче, няма да се обидя, ако ми пратиш да видя роклята с етикета Peace.

# 93
  • Мнения: 150
И снимки от прословутия конкурс... Тях може и на обща.

# 94
  • Мнения: 5 468
Кое от двете е вярно? Да не се окаже, че си стояла на първия ред в селското читалище, докато сте гледали някакъв конкурс по телевизията?

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 95
  • Мнения: 750
И снимки от прословутия конкурс... Тях може и на обща.
Радвай се 4е съм на Вие с техниката....имах желание да ти затворя устата с няколко снимки!
А така имаш поле да се развихриш!

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 21:07 от Djane

# 96
  • Мнения: 150
Уважаева госпожо, победителка в конкурс за красота, може просто с копи и пейст. Аз поне знам как да отворя линк към сайт...

П.П. Титлата "многознайница" привижда ли ми се?

# 97
  • Мнения: 9 905
дай си имената, тук има хора, дето разбират от техника, ще намерят снимки от конкурса Simple Smile

# 98
  • Мнения: 750
дай си имената, тук има хора, дето разбират от техника, ще намерят снимки от конкурса Simple Smile
малееее....голям интерес! Mr. Green
Уважаева госпожо, победителка в конкурс за красота, може просто с копи и пейст. Аз поне знам как да отворя линк към сайт...

П.П. Титлата "многознайница" привижда ли ми се?
ще сменам памперси и ще храня бебе.....връщам се след малко да продължим спора Mr. Green

# 99
  • Мнения: 7 723
И снимки от прословутия конкурс... Тях може и на обща.
Радвай се 4е съм на Вие с техниката....имах желание да ти затворя устата с няколко снимки!
А така имаш поле да се развихриш!



Ти само ни кажи истинското си име и остави на тези, които са но ТИ с техниката.... 
...сами да си затворят устата  Whistling
малееее....голям интерес! Mr. Green[

Да, така е!!! Laughing

# 100
  • Мнения: 750
Лично аз не виждам спор тук. "Спор" има, уважаема "красавице", когато имаме факти, които търпят различно тълкуване. Това сигурно е сложно, но по-просто не мога да го кажа, а и не виждам смисъл.
прати ми мейла си на ли4ни,аз ще ти пратя снимки!Ако не успея сега,по-късно!4е са на диск!

# 101
  • Мнения: 7 723
Лично аз не виждам спор тук. "Спор" има, уважаема "красавице", когато имаме факти, които търпят различно тълкуване. Това сигурно е сложно, но по-просто не мога да го кажа, а и не виждам смисъл.
прати ми мейла си на ли4ни,аз ще ти пратя снимки!Ако не успея сега,по-късно!4е са на диск!

Гадно го играеш, фен- клуба ти е доста набъбнал... Crossing Arms
Само ни кажи как се казваш, плииииийййззз  Praynig

п.п- може и на ЛС  Flutter

# 102
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз де, аз!
Ходих до там, върнах се. Сетне пак тръгнах. Огладнях от емоция, намерих една доста превъзходна храна и угодих всячески на телесата и на душата, която е в хармония с околностите. Много съм спокоен, твърде и доволен.
Всичко е подрежда, поне започва. Цикличност. Толкоз.

Фърлих едно око по-нагоре.. Очевидно е, че човечеството твори само боклук и се рови с охота в него. Кеф!

# 103
  • София
  • Мнения: 2 168
Фърлих едно око по-нагоре.. Очевидно е, че човечеството твори само боклук и се рови с охота в него. Кеф!

 smile3521  201uu

# 104
  • Мнения: 1 517
It' s Delta'  time !!!
Имам крещяща нужда да се поглезя егоистично. Кога ли  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт