За коритцето за къпане

  • 4 588
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Обикновенно Peace

# 16
  • Мнения: 8 242
Не сме ползвали никакво. Къпе се с баща си във ваната откак се е родил.

# 17
  • Мнения: 674
Анатомично - много е удобно и се радвам, че такова купихме. Отначало я къпехме на ръце само. Стойката за мен е направо задължителна!!! Като я купувахме се чудех защо ми е такова нещо и мислех, че не е стабилна. Без нея би било истинско мъчение! И е хубаво коритцето да е с отвор за водата, ако къпеш бебо сама. Иначе коритцето беше около 15 лв., толкова и стойката. Има и доста по-скъпи, но не мисля, че е необходимо.

# 18
  • Мнения: 1 701
Обикновено, с допълнителен шезлонг и задължително стойка!   bath1 Няма по-удобно нещо!  Peace

# 19
  • Мнения: 164
И аз съм с обикновено. Само имам едно приспособление незнам как се казва, желязна рамка на която се нахлузва едно парче плат и става като шезлонг. То не е скъпо,а ми се вижда удобно.

# 20
  • Мнения: 819
Нашето беше обикновено,но може анатомичното да ти е по-удбно...

# 21
  • Мнения: 3 388
Аз искам да попитам опитните мами дали тези двете им се струват удобни, тъй като и ние сега сме на етап бебешки покупки  Crazy

 

Имат ваничка и място за повиване, а вторият модел е с няколко чекмеджета.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Нашето е съвсем обикновено. Не го ползваме, откакто проходи и я къпя права в банята с подвижния душ.
А екстри като стойки и място за повиване- минахме и без тях.

# 23
  • Мнения: 1 230
Нашето е съвсем обикновено. Не го ползваме, откакто проходи и я къпя права в банята с подвижния душ.
А екстри като стойки и място за повиване- минахме и без тях.
Peace
Наследихме от братовчедите анатомично - като беше малка беше неудобно защото не можеш да я "заклещиш" на анатомичната извивка предвидена за 6 месечни. Сега сме точно по размер обаче не стоим мирни. Ако ще купуваш имай предвид тези неудобства

# 24
  • Мнения: 601
Аз искам да попитам опитните мами дали тези двете им се струват удобни, тъй като и ние сега сме на етап бебешки покупки  Crazy

 

Имат ваничка и място за повиване, а вторият модел е с няколко чекмеджета.

Удобно е за първите месеци. После децата започват да мърдат много и да се обръщат и има опасност да паднат.

# 25
  • Мнения: 439
Нашето е анатомично и не съм съгласна,че бебо не може да ритка.Половината от водата я изплисква с голям кеф

# 26
  • София
  • Мнения: 5 079
Твърдо бях и съм против анатомичните ванички, много мами ги предпочитат, но в тях бебчето ми се струва някак си неестествено разчекнато и не мога да си представя да го държа в такова нещо.  Sick Мое мнение.
Мога да ти кажа кой вариант избрахме ние и до ден днешен бебчо се чувства превъзходно и спокойно по време на къпане - най - обикновено коритце + възглавничка за къпане. Пълниш малко водичка, главичката на бебчето е на сухо, не го държиш, ръбиш  Grinning, кривиш, само поливаш и къпеш. А то си лежи. Голям кеф и удобство и за двете страни - къпещи и къпани.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 701
Относно повивалниците - моят е върху скрина, на нивото на кръста ми. Калина вече е супер подвижна, но няма опасност да падне, защото през цялото време съм до нея - странично.  Peace Много е удобно, особено като сравня преобуването в количката, когато сме по градинките - направо ме боли всичко след 5-мин. смяна на памперс! /а тя все ще се осере, когато не трябва/  Crazy

# 28
  • Мнения: 574
Използваме анатомична вана със стойка, още от деня в който падна пъпчето на Влади. Изключително комфортно се чувства детето, спокойно е, не го притискаме, а от скоро започна и да плиска с ръчички и крачета. Има позиция и за седнало положение. Не е за пренебрегване факта, че и на нас ни е много по-удобно като го къпем в тази вана и то със стойката, която е на много подходяща височина, не се навеждаме изобщо. А по отношение на стабилността и аз имах тези притеснения в началото, но нашата се оказа много здрава. Аз лично те съветвам за анатомична вана.  Simple Smile
Абсолютно същото щях да напиша! Само дето моите деца са по-големи. Между другото с баткото ползвахме анатомичното коритце доста време /не само като бебе/. Peace

# 29
  • Мнения: 3 388
Pettya®, и аз така си мисля, че след 5- 6 месец, бебето почва да шава доста и ще е неудобно.  Виждам, че има доста удобни ванички за вана, но пък ние сме с душ-кабина, така че отпада и този вариант. А едно нормално корито може би за началото е голямо, а и неудобно, предствям си като се сложи на земята какви стойки трябва да заемам, докато се изкъпем  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт