Кажете ми какво стана с мен?

  • 2 699
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
всеки ден по едно зацапване сутрин едно зацапване вечер и така на 10.04 сутринта ….кръв…много кръв…

Май й е дошло на 10-ти.

# 16
  • Мнения: 1 436
всеки ден по едно зацапване сутрин едно зацапване вечер и така на 10.04 сутринта ….кръв…много кръв…
Май й е дошло на 10-ти.

Ама ние говорим за различни хора - ти за ani4kata86, а аз и Veri4 за esi12il

При мен май се случва същото, трябваше да ми дойде на 16,04,07 но все още си го чакам.Дали е от промените във врмето или това, че спрях противозачатъчните също е от значение?

# 17
  • Мнения: 9 095
Оффф....да му се невиди...извинявам се  Embarassed

# 18
  • Мнения: 73
Хахахахаа тука стана оплетено,аз си направих тест-отрицателен е вазможно е да ми закъснява заради елекртрокоагулацията и спирането на противозачатъчните. Hug

# 19
  • Мнения: 106
Ами хайде и аз да кажа-
И аз така,
миналият месец, закъсня с 10 дни, чак хукнах за роклички да разглеждам и много се разсърдих на теста като показа само една чертичка, реших да отида на лекар, ама улучих Великденската почивка и докато изчакам да заработят кабинетите, то си дойде...
Но, аз пак отидох като свърши, нямало повод притеснителен да закъснява, било нещо от хормоните ....  newsm78

# 20
  • Мнения: 145
Днес ми е 29 ден при цикъл средно 27 дни. направих си тест и на 2-та секунда  Shocked  EFP newsm44 съвсем ясна и почти като контролната линийка. На 25 ден не издържах и си направих тест но с една чертичка такава ...малко ми приличаше на въображаема но я имаше Wink на никого не съм казвала още и ще се поровя за по интересни начини из форума. Нещо по-нестандартно. Моето пате има доста отговорна работа и не смея да му казвам, че горките хорица! Кара влакче Wink
Защо ли сега струва ми се май си го обичам още повече Wink
Толкова бяхте мили като ми отговорихте тук и от цялото си сърце ви пожелавам едни здрави и хубави бебета! Успех на всички! Стискайте ми палци!

# 21
  • Мнения: 1 495
Честито !!!
Безпроблемна бременност ти желая и прекрасно бебче след 9 месеца ! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 145
мерси Wink още не мога да го осъзная!!!

# 23
  • Мнения: 2 270
ani4kata86  - честито! Лека бременност!  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 675
аничке, лека и безпроблемна бременност и от мен. Дано и другите съфорумки последват твоя пример и се похвалят с положителен тест в най-скоро време.

# 25
  • Мнения: 1 209
Честито и от мен ani4kata86!!! Много лека бременност ти желая...

# 26
  • Мнения: 364
ЧЕСТИТО!!!    newsm51 newsm51 newsm51

Лека бременност и сладко бебче на финала ти пожелавам!!!! Praynig

# 27
  • Мнения: 1 919
ЧЕСТИТО!!!    newsm51 newsm51 newsm51

Лека бременност и сладко бебче на финала ти пожелавам!!!! Praynig

# 28
  • Мнения: 145
Здравейте на всички! Днес ходих на лекар и .... нищо не ми каза със сигурност. Каза да отида пак ...виждаше се нещо подобно на плодно сакче но неискаше да го потвърди със сигурност. Кога трябва да се виджда вече? Днес ми е 9 ден закъснение и 4 + теста.... на 21.05 ми каза пак да отида, м/у другуто почна да ми обеснява как се води консултация и т.н. така че си мисля че е истина... че ще има бебе, аз съм сигурна за себе си но той така ме шашна....  newsm78

# 29
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Един преглед, така или иначе няма да навреди! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт