Холандска тема -9

  • 11 097
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 247
Хайде Звезди,дано да е днес,мила  Hug Hug Hug!
Чакаме новини с нетърпение и се молим всичко де мине благополучно  Praynig!

Всички в къщи стискаме палци!   bouquet Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 7 914
обадих се на акушерката дойде дори  Crazy..ама докато не получа контракции всичко е ОК... с изтекли води може да се стои и 48 часа...
но понеже нямаше кой да ми каже да си запазя доказателство ( за голямо мое щастие) от водите до утре ако не получа контракции отивам на преглед сутринта в болницата.. и там може да решат да се смилят над мен и да ме приемат  Crazy или да си ме оставят за понеделник  Close

# 242
  • NL
  • Мнения: 520
Ей Звезди супер,няма вече връщане назад.Успех и кураж при раждането.
 kyllmg

# 243
  • Мнения: 1 110
Аиде Звезди кураж и стискам палци за леко раждане.  bouquet и дано те приемат скоро 4е да не се и притеснява6 допълнително Praynig

*А този никнеим си го избрах от една книга на Агата Кристи, 4е съм и голям фен, ама се оказа 4е никои не го про4ете та аз си свикнах с разменените букви  Laughing

# 244
  • северно море
  • Мнения: 321
И аз да  се  вклю4а.Звезди леко раждане HugИскат не искат трябва да те приемат в болницата ако до 24 4аса не настъпи раждане.Тия вашите там да не се правят на луди.Много късмет  bouquet

# 245
  • Мнения: 7 914
2 в 1 се отчита:

имах някакви мижави контракцийки към 3 часа...за час и половина...ама легнах се наспах... и сега съм като нова... Crazy

трябваааа да раждааааам  Praynig Praynig Praynig


Mari-7

по правило можело и 48 часа да се чака  Tired Tired ooooh!

# 246
  • NL
  • Мнения: 520
Звезди,влизам извинредно заради теб да видя има ли включване. Hug
Карилуис и аз харесвам много Агата Кристи.Наскоро и Реимънд Чандлър ми се дочете но тук уви-няма.Имам само няколко книжки от Бг и то на по-друга тематика-самоусъвършенстване.По 5 пъти ги прочетох но резултат от самоусъвършенстване няма,пак съм си същата Mr. Green.
Цитат
6тото и аз качих 30 кила по време на бременноста ,и 25 вече си заминаха

Е megan79,това твойто си е голямо постижение според мен ,още повече,че нямаш  година от раждането.Как  мина барбекюто в новообновената градина?

# 247
  • Мнения: 1 072
Звезди, успех, леко и безболезнено раждане!

# 248
  • Мнения: 247
Звездииииииииииииииииииии,някаква промяна?  Hug Hug...... newsm78-явно ще се дежури тази вечер и утре във форума Joy.....,ох как ни измъчи този юнак-така да ни кара да чакаме.Искаме вече да го видим така  Wink



Целувки и ако не се случи нищо  Tired-лека нощ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 1 910
звездичка, леко и от мен.  Hug

# 250
  • Мнения: 1 559
Звезздииииииииииииииииииииииии......айдэээ.... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Цитат
6тото и аз качих 30 кила по време на бременноста ,и 25 вече си заминаха

Е megan79,това твойто си е голямо постижение според мен ,още повече,че нямаш  година от раждането.Как  мина барбекюто в новообновената градина?


Така е,постижение си е,ама като казвам 25,включих и малката Mr. Green (4.600),ама от болницата излязах -5-6 кила Whistling.

Как  мина барбекюто в новообновената градина?


Супер Peace,времето беше на наша страна Party.И пак ми отиде диетата #Cussing out.А сега дажи мъжото ще почва с пофичис Mr. Green,та май от утре ще се почвам пак с диетата Sick

# 251
  • Мнения: 144
Звезди  стискаме ти палци!!!4акаме днес  добрата новина!!! Simple Smile

# 252
  • Мнения: 1 645
Звездичке,малко кураж и от мен newsm10 Ще се справиш супер !!! Успех Peace

Да кажа и аз за килограмите newsm03
50 кг. забременях и качих 30.Три месеца след раждането бях 60 и след още три си върнах старите 50 без никакви диети и спорт.Всички казват,че съм прекалено слаба- 1,75 см. и 52 кг.Нося размери 32-34 или xs , но на мен ми е добре така и си хапвам нормално,даже от нищо не се лишавам.Моите колежки все някакви диети спазват,Соня Бакер например...
Сега обаче спрях цигарите и забелязвам как все повече ми се ще да турвам нещо   в уста нон-стоп и за горе долу  месец как не пуша съм заформила месце тук там Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Дано не почнат да ми омаляват дрехите,че ще се разоря да си подновявам гардероба.
Ние ходихме до Муви парк в Германия в четвъртък,много беше весело,но се върнахме адски уморени.Има и снимки но трябва първо да ги кача и после ще ги пусна да гледате Peace

# 253
  • Мнения: 7 914
Мили момичета,
 връщам се току що от прегледа и....
 пак всичко ми е наред!

води съм имала в изобилие.... така че ще ме чакат до следващия петък.. ако нещата са както досега...
не знам  ( не ми се търси в момента) дали споменах ,ч е имам леко кървене след вчерашното изтичане на водите... и на въпроса ми какво е ( понеже тапата си е на мястото, разкритие нямам).. ми някаква подготовка за раждане...ама как не се знае  Rolling Eyes


така че явно няма да се раждаме скоро... (дали не чакаме юни-юли  Mr. Green )

мъжО пак ще окупира компютъра, така че може и чак довечера да успея пак да се запиша

# 254
  • Мнения: 1 072
Мили момичета,
 връщам се току що от прегледа и....
 пак всичко ми е наред!

води съм имала в изобилие.... така че ще ме чакат до следващия петък.. ако нещата са както досега...
не знам  ( не ми се търси в момента) дали споменах ,ч е имам леко кървене след вчерашното изтичане на водите... и на въпроса ми какво е ( понеже тапата си е на мястото, разкритие нямам).. ми някаква подготовка за раждане...ама как не се знае  Rolling Eyes
Е аз на това му викам pech! Жалко, звезди, ама стискай зъби. Едно нещо е сигурно - най-накрая ще излезе!

Общи условия

Активация на акаунт