Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 388
  • 957
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 406
Моят малчуган направи много интересен извод:
 - Мамо, пуснали са дините на пазара, защото Джордж Буш си е отишъл! newsm78
току виж, някой решил да го замерва с динени кори  Joy Joy Joy

# 106
  • Мнения: 3 323
По скоро - да не би, да ни подложи динена кора...

# 107
  • Мнения: 222
Ради (на 6 години) гледа картата на България и чете с грешно ударение: ДобрИчка област.

Не се бъзикайте и шегикайте с мене!

Това е много невкусно.

А любимият ми  лаф от нейната младост  Wink  е: чете ми носа = тече ми носа

# 108
  • Мнения: 3 323
В чинията ми има едно такова - нехубаво!
Всичко пУлезно е гадно!

Знаеш ли, че на лошите шофьори им взимат книжките?- Да, знам! Ако направят катастрофа и после минат на червено, и ако все още стои жив...

# 109
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Синът ми като беше на три години.Тръгваме за градината сутринта,обаче забелязва,че локвите са замръзнали и ме пита:"МАМО,ЗАЩО ЛОКВИТЕ СА В НАЙЛОНОВИ ТОРБИЧКИ??????" Joy Joy Joy

# 110
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вчера наш тати имаше РД. Аз събуждам малкия (на3г. и 8м.) и му казвам, че татко му има РД, да отиде да му го честити. Малчо отваря вратата на хола и пита: "тате, къде е рожденият ден?"  newsm78

# 111
  • Мнения: 4 806
моята на 2 годинки
подава ми химикала, с който иска да пише, а той изключен, с думите: "мамо, няма ток" (по аналогия с телевизора, който не показва филмчета, защото няма ток).

мазило - новото понятие за червило

# 112
С дъщеря ми /тогава на 2 години/влизаме в една сладкарница и тя ми задава въпроса :
  - Мамо,ще ми купиш ли муцунки?
    Става дума за захарни целувки,по аналогия с това,че когато и исках целувка и казвах:
      Дай ми една муцунка!

# 113
  • Мнения: 24 467
Вчера се присетихме, че когато големият беше на 2 години веднъж видяхме една циганка, която носеше на някъде метла и той се развика силно и въодушевено:
"Тате, тате, Баба Яга!"

# 114
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Вчера дъщеря ми стои в средата на площадката, гушнала куклата си. При нея идва едно по-голямо момченце и разглежда куклата. Ради му казва "Виж бебето!", след това й вдига бодито: "Виж дупата!"  smile3555 Embarassed

# 115
  • Мнения: 5 228
Дъщеря ми в момента е голям фен на Ну погоди. Преди няколко дни й купих една мозайка (която няма нищо общо с филмчето). Тя не знам точно каква асоциация направи между двете неща, но нищо не може да я убеди, че думата е "мозайка" и я нарича "ну зайка".

# 116
  • Мнения: 1 426
Минаваме край една пейка, до която се е изтегнала една явно кърмеща дакелка. Синът ми (на 3 години) вика: мамо, мамо, виж едно куче с много пишки!

# 117
  • Мнения: 391
Дъщеря ми в момента е голям фен на Ну погоди. Преди няколко дни й купих една мозайка (която няма нищо общо с филмчето). Тя не знам точно каква асоциация направи между двете неща, но нищо не може да я убеди, че думата е "мозайка" и я нарича "ну зайка".


 Joy Joy Joy

# 118
  • Мнения: 2 022
Лаф на Коко от вчера: "Мамо, а има ли стоки?"
Аз се облещвам: "Какви стоки?"
А той: "Ами тат стоко. Нали сто е много..."
Чак тогава загрявам, че той има пред вид 100 букви "К".
При него буквата К има и множествено число: една К-ъ, две К-и, три К-и и т.н.
 Joy  Joy  Joy

# 119
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Този сапун мирише на зелена джапанка ....

Общи условия

Активация на акаунт