Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 530
  • 957
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 814
Вечеряме. Дияна нещо мрънкоти, заръфала сандвич.
Баща й:
- Не се прави!
Тя:
- Не се правя, нарочно е. Нямам зъби Simple Smile

  hahaha Joy Joy Joy

Племенницата ми ни идва на гости, вече е започнала да сменя зъбките и са и паднали предните два горни. Дъщеря ми вижда и започва да клати глава:"Е, како и ти остаря, без зъби като баба остана!"

# 706
  • Мнения: 3 034
 Joy
по темата за зъбите.

на Марена й е паднало първото зъбче.
една седмица след това я карам с колата нанякъде и водим дълбокомислени разговори.
Марена : "Мамо, какво е млечен?"
аз : "Нещо, което е направено основно от мляко"
Марена : "Значи  млечните ни зъби се наричат така, защото като бебета сме пили много мляко !"

# 707
  • Мнения: 1 701
Един познат си вози детето в колата. По едно време малкият пита: "Тате, аз със памперс ли съм?", бащата отговаря - "Не", а малкия - "Значи съм се напикал..."  Joy

# 708
  • Мнения: 1 258
Един познат си вози детето в колата. По едно време малкият пита: "Тате, аз със памперс ли съм?", бащата отговаря - "Не", а малкия - "Значи съм се напикал..."  Joy



 hahaha hahaha hahaha

# 709
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Преди десетина години, племенникът ми - тогава на 3-4 годинки някъде. Та бяхме на пазар с майка му, и аз решавам да му купя шоколадче. Тогава вървеше по телевизията реклама на Своге със стафиди - нещо от рода на "Шоколад с парченца любов"... Та завеждам аз малкия на щанда с шоколади и го питам:
 - Кой си избираш?
А той ме погледна жално и каза:
 - Може ли да е без парченца любов, моля?
Оказа се, че мъничето въобще не харесвало стафиди...  Mr. Green

# 710
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 428
 Понеже не може да казва ъ, а казва у вместо него винаги ми става смешно когато казва свекърва  Mr. Green

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Ейййй, големи бисери прочетох, отдавна не се бях смяла така  Joy Joy Joy
Снощи Стелла казала на баща си "Тате, не ме загащвай така селски"  hahaha
Още една случка - казва ми тя "Искам извара, искам извара" и аз се чудя това дете от къде се сеща за извара и почвам да я питам как така иска извара. А тя "Не бе, мамоооо, Красавицата и звяра", а аз чувам "извара" вместо "звяра"  Joy Joy Joy
Не съм, свекърва ти чувала ли е думичката Mr. Green

# 712
  • Мнения: 65
Ясен, на 2 години: "Мамо, имаш ли пишо?..."
Проверява...
"Нямаш пишо. Козина имаш". 
Embarassed

# 713
  • Монтана
  • Мнения: 221
Ясен, на 2 години: "Мамо, имаш ли пишо?..."
Проверява...
"Нямаш пишо. Козина имаш". 
Embarassed
Joy Joy Joy

# 714
  • Мнения: 1 258
Ясен, на 2 години: "Мамо, имаш ли пишо?..."
Проверява...
"Нямаш пишо. Козина имаш". 
Embarassed

 hahaha hahaha hahaha hahaha

# 715
  • Мнения: 868
 Два дни преди случката в магазина бях използвала сос бешемел и детето (което е на 3) помагаше за бъркането.

Два дни след готвенето се разхождам с детето и приятелка в мола. Спираме се с детето до щанд за парфюми, а приятелката се отдръпва до съседен щанд. Купувам "Chance" на Шанел и коментираме с продавачката колко е лек и приятен "Chance by Chanel" (на английски, произнесено много бързо).

Приятелката ми се присъединява към нас с детето в този момент и малката се провиква около лъскавия снобски щанд така че всички да разберат: "А мама обича да се пръска със сос бешемел!" 

Всеки път като видя бутилката, ми мирише на сос бешемел...

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 20:24 от Pixie

# 716
  • Мнения: 1 701
Калина се опитва да намигне с едното око, обаче не се получава. Аз я успокоявам, че като порасне голяма, ще може, а тя - "Стана чек, мигам ното ченце!" /Като стана човек, ще мигам с едното оченце/...  bowuu

# 717
  • София
  • Мнения: 3 421
Един познат си вози детето в колата. По едно време малкият пита: "Тате, аз със памперс ли съм?", бащата отговаря - "Не", а малкия - "Значи съм се напикал..."  Joy

 hahaha hahaha hahaha

Моят син, 5 год. все още ме осведомява като си свърши работата в тоалетната. Снощи - Мамо, изаках едно такова голямо и чевръсто! Joy

# 718
  • Мнения: 673
Ясен, на 2 години: "Мамо, имаш ли пишо?..."
Проверява...
"Нямаш пишо. Козина имаш". 
Embarassed
smile3532 smile3532 smile3532

# 719
  • Мнения: 1 230
Дядо Кольо (Дядо Коледа)  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт