Здрави,красиви и послушни деца щуреят в АСЕНОВГРАД сега !

  • 13 129
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 496
 Laughing Мими, ти сама си пишеш май  hahaha  Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 1 289
Laughing Мими, ти сама си пишеш май  hahaha  Hug Hug Hug


Ako и аз престана няма никой да гъкне в тая тема.....................Ама явно няма смисъл да си правя труда и аз вече...

# 17
  • Мнения: 222
Момичета,много тихо го раздавате smile3505.Мими,като гледам сомо ти пишеш,поне кажи как да се впиша в началната страница.Пробвах в menu,но не ми излиза нищо. newsm12 Помагаи!

# 18
  • Мнения: 1 289
кажи как да се впиша в началната страница.Пробвах в menu,но не ми излиза нищо. newsm12 Помагаи!


Готово-писана си вече   bouquet

# 19
  • Мнения: 222
Мерси много!

# 20
  • Мнения: 496
Къде сте, бе, мами?

Че няма ли кой какво да се похвали толкова newsm78

При нас нищо ново, освен, че по последни данни вторник заминаваме и искрено се надявам Гогата да изтърпи без проблеми дългия път Praynig

# 21
  • Мнения: 222
Как къде?..В това време... Wear UmbrellaОт стая в стая,от тераса на тераса...А иначе ви поздравявам,с голям зор минахме на втора страница Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 95
Че няма ли кой какво да се похвали толкова newsm78

Ами... какво да се похваля... освен че започвам да пиша "китайско"-бебешки-български речник с бисерите на Сашо  Joy например:
пъте = заповядай
иси = мерси
бе = няма
дати = здрасти
вали буда = вали вода (т.е. дъжд)
тъм = тъмно
тико = тихо
мапи = нещо като "да тръгваме", защото ми го казва винаги като излизаме  newsm78
ади = хайде
чечи = 4
пети = 5
чичечити = 44
..................................... и т.н.  ooooh!

При нас нищо ново, освен, че по последни данни вторник заминаваме и искрено се надявам Гогата да изтърпи без проблеми дългия път Praynig
Бубка, приятно пътуване, дано безпроблемно да стигнете и Гого да се държи геройски  Peace И пиши във форума от време на време как сте там, как е Гого...

# 23
  • Мнения: 496
 Peace разбира се, нека само всичко да е ок и като си прекараме нет веднага ще се отчета  Wink

# 24
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
здравейте и от мен.нека и аз да се разпиша в темичката.ние най накрая се завърнахме от дългата почивка и нямам търпение да се оправи времето и да излезнем на разходка.а на теб бубка лек път.и не се притеснявай за гого-децата по лесно понасят дългия път,казвам ти го от личен опит Laughing

# 25
  • Мнения: 972
Здравейте, момичета
Искам да ви помоля за малко помощ. Може ли да ми обясните къде се намира мелницата в Асеновград. Адреса който имам е Бачковско шосе 1км. Но това нищо не ми говори  Sad
Преди време бях в Асеновград и си взех оттам брашно и останах мноооого доволна, сега ще помоля брат ми да ми вземе, но трябва да му разясня адреса.
 Praynig

# 26
  • Мнения: 1 289
wel    всъщност мелницата не е в Асеновград,а по пътя за Бачково.Точно след бензиностанцията(на Петрол май),горе-долу един/два километра след Асеновград по пътя за Бачково.Дано си ме разбрала,че съм много зле в обясненията.

# 27
  • Мнения: 972
Благодаря   bouquet
Точно това ми трябваше.

# 28
  • Мнения: 222
Честит празник на прекрасните ви дечица  bigdance2Нека бъдат живи,здрави,весели и безгрижни baloni baloni baloni

# 29
  • Мнения: 448
Laughing Мими, ти сама си пишеш май  hahaha  Hug Hug Hug


Ako и аз престана няма никой да гъкне в тая тема.....................Ама явно няма смисъл да си правя труда и аз вече...
За да има причина да си правиш труда,реших и аз да ви се представя!От началото на годината съм регистрирана във форума,но когато открих темата ви ,забелязах,че дечицата ви са доста по-мънички от моите и това ме спря да ви се представя! Embarassed
Сега обаче ще ви се представя-казвам се Луиза и децата ми са на 13 и 10 години.
~Цвети~  познава малката,защото по едно време им водеше балета.

Общи условия

Активация на акаунт