"Часът на Милен Цветков" - покана за участие

  • 8 373
  • 148
  •   1
Отговори
# 90
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Поздравления и от мен!  bouquet
Бяхте страхотни.

А Роси ooooh!...

# 91
  • Мнения: 133
Пипи  беше реална!!! И нашата разлика е същата.Много ти се възхитих,за това че победи с думи Миленчо .Той го набара с теб.Загуби си коментара.Н а Роси се подигра.  bouquet

# 92
  • Мнения: 6 417
Може ли от някъде да се свали предаването?  newsm78

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 00:38 от Шушон

# 93
  • Мнения: 133
По принцип го качват в www.DMCA-removal-from-Google.Чакам го да го качат едни приятели .След това ще ви дам линк ,да го гледате./i]

# 94
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Благодаря,момичета, за хубавите думи. Hug

Всъщност предаването беше много готино, Милен създава страхотна атмосфера и малко рязкият му тон понякога цели да провокира гостите. От екипа изрично ни предупредиха ,че няма да задава въпроси, да се включваме когато намерим за добре.

Аз всъщност много го харесвам Милен Embarassed  и  предавенето му затова се навих да участвам.

Да, Роси беше на кирка, преди да започне беше до мъжа ми и му шушнеше на ушенце Mr. Green , а той жестомимично ми показа че е ....  Sick

Заслужаваше си преживяването, а пък Стансилав е фен на Ъпсурт и беше довелен, че се запозна с тях.
Абе наше лошо нема  Joy

Обадих се после за запис, но ми казаха, че е сложно и ще го запиша утре сутринта в 6 като го повтарят.После ще размножа записа сред желаещите  Joy Joy Joy

Стана ми интересно как реагираха родителите ви ( и на двамата) когато разбраха за връзката ви.
Питам те защото хората са приели мъжа да е по-възрастен от жената

Ами майка му е страхотна жена и дума никога не е казала против връзката ни, а нашите не са коментирали, защото аз вече бях на 30, когато се запознахме и отдавна не съм ги питала какво да правя и с кого  Mr. Green
Аз се притеснявах как изглеждаме отстрани, но с годините отдавна не съм се замисляла за това.

Теди, ако свалиш запис, свирни, ако съм се успала утре hahaha

# 95
  • Мнения: 4 176
Жалко, че не видях темата предварително. Имам познат, който е женен за баба без да е дядо Simple Smile

# 96
  • Мнения: 1 418
Пипилота,много ме изкефихте.И Станислав изобщо не е
срамежлив. Wink

# 97
  • Ст.Загора
  • Мнения: 696
 Гледах предаването случайно и след това прочетох коментарите тук.
 Ей Пипи страшна си , много ми харесахте ти и половинката ти  Grinning.  Вие двамата бяхте главните герой в предаването. Не знаех че си форумка от тук .  Можеш да бъдеш горда , аз нямам тази смелост нашата разлика е по малка

# 98
  • Мнения: 11 830
И аз не успях да го гледам за съжаление, така че ще чакам линк за сваляне на предаването!  Peace

# 99
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Забравих да ви кажа, че като настаняваха гостите и сложиха Роси Новева отдясно на Милен, тя се възпротиви и каза, че държала на ДЕСЕН профил.... Mr. Green , не можела да е с ляв профил към камерата  Joy Joy Joy

# 100
  • Мнения: 1 343
Давайте линк деееееее Simple Smile
И аз не го гледах ядоса ме мъжа и  Misc Ghost Така че давайте линк.

# 101
  • Мнения: 10 758
Пипилотоуу, аз ти го казах и по тела, ама да си ти го кажа и тука....бехте връо Hug

# 102
  • Мнения: 455
И аз ти го написах на друго място  Hug ,но открих и темата и да си кажа и тук  Mr. Green
Напълнихте ми сърцето  Heart Eyes
Бъдете здрави и щастливи заедно   bouquet

Поздравления за екипа и чаровния и непринуден водещ на предаването   bouquet

# 103
  • Мнения: 3 268
Съвсем случайно попадам на предаването и хващам последното ти изречение,Пипи!Много ме е яд,че не го гледах,но ти беше много,много сладка.Поздравления!

# 104
  • Мнения: 3 034
Пипитоооо, аз съм от желаещите да получат копие от предаването. Laughing
не, серизно, дайте линк някакъв...плз.
Не си бяхме в къщи тези дни и дори не знаех, че ще участваш, но искам да те видя.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт