ESRI Bulgaria

  • 243
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте! Студент съм последна година бакалавър и смятам да запиша магистър Географски информационни системи. Разрових се из интернет и ми попадна тази компания. Някой има ли мнение за нея или да е чул нещо от познати?

# 1
  • Мнения: 716
ESRI са един най-големите играчи в света на корпоративния GIS или може би даже най-големия играч. По спомени едно време Караджова беше шефка и беше се закотвила за години там, та не знам колко се е развил българския офис. Самият офис в София беше доста сносен - това преди почти 20 години.

Скъп софтуер е. Ще трябва да знаеш Питон, ако искаш да работиш на сериозно ниво с ArcGIS.

Последна редакция: вт, 10 мар 2026, 02:06 от Татко Непохватко

# 2
  • Мнения: 1 631
Знам, че там трябва някой да се пенсионира, за да се отвори място. Най-лесният начин е да се абонираш за обявите им в джобс.бг и да ги последваш в LinkedIn. Така ще видиш пускат ли обяви, какви изисквания имат и имаш ли шанс да работиш за тях.

Общи условия

Активация на акаунт