В "Шок" пак пише за нашата Блонди

  • 4 783
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
1.Вестникът беше на колега.
2.Всичко, което исках да кажа е, че не е коректно да пишат за Блонди в подобни вестници, да споменават имената на съпруга й и детето й, кой къде живее и от колко време и т.н. информация.
3.Съжалявам, действително може би първо трябваше да попитам Блонди на лични, за което й се извинявам   bouquet
4.Тук има хора, които си умират от кеф да се заяждат само защото са от "старите кучета"

# 16
  • Мнения: 677

4.Тук има хора, които си умират от кеф да се заяждат само защото са от "старите кучета"


Точно така, кажи им го, да!

# 17
  • Мнения: 5 468
Към тебе я! Аааа... опичай си акъла Peace hahaha.

# 18
  • Мнения: 5 468
4.Тук има хора, които си умират от кеф да се заяждат само защото са от "старите кучета"

Ама понасмети ги малко де. Какво си мислят тези стари кучета??? И аз усещам такова отношение, само защото съм по-нова Crazy Peace.

# 19
  • Мнения: 10 758
Към тебе я! Аааа... опичай си акъла Peace hahaha.
То нема кво да пека....нали съм руса Whistling

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Сега като се замисля що не вземете да ограничите достъпа до "Клюкарника" на по-низшите по ранг съфорумци и да си се радвате само на вашите си "мъдрости" и постове /това към тези с три звездички и нагоре/ белким мирясате!

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
айде сега, като сме само с по 2 (звездички имам предвид), да мрем ли? и защо се оправдаваш, че четеш Шок? майка ми редовно си ги купува тези парцали и аз ги чета понякога. чета и Нешънъл Джиографик и Ритъм и Грация и разни други неща. не виждам какво лошо има, стига човек да не се вързва на тези истории в жълтата преса...

# 22
  • Мнения: 5 228
Soff, не смятах да ти отговарям, но тъй като се разпознах вече в три твои постинга, да ти кажа. И като нов потребител ми правеха лошо впечатление недобре обмислените опити за сближаване. Когато пускаш тема трябва да знаеш, че едва ли ще чуеш само аплодисменти и да си готова и за несъгласни с теб.

# 23
  • Мнения: 4 138
soff, че направи фал, направи Twisted Evilама сега що налиташ на бой.
кво толкова казаха девиците. аз съм също нова, но не мисля че има тенденциозно отбягване на новите. просто си имат лаф хората.
не се впрягай толкова, пиши едно лично на блонди и готово.
пък за останалото.....
по-добре на хората в устата, отколкото в краката, ама това си е въпрос на ЛИЧНО виждане.

# 24
  • Мнения: 7 837
Гаф, фал, челен удар, засада...
Нищо такова не виждам.
Ние самостоятелни личности ли сме или едно голямо семейство?

# 25
  • Мнения: 3 423
Да не би да очаквате Блонди
да удари сега тъпана, а?!

# 26
  • Мнения: 5 228
Бой, заяждане, трагедии. Не е лесно. Особено когато всичко е само в главата.

# 27
  • Мнения: 4 138
въпроса е дали някой адвокатства на блонди или става дума за етиката като такава. и изобщо правилно ли е или не да се пуска подобна тема. аз лично наистина нямам отговор. мога да кажа само за себе си че дори и да съм самостоятелна личност не се чувствам зле във форума и се опитвам да спазвам някои правила, дори и неписани

# 28
  • Мнения: 7 837
ох, блонди, ела кака, че започват сапунените трагедии  Grinning

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ако го пишеше в 24 щеше да си възхитена, но понеже е "Шок" нещата се променят. Не виждам нищо лошо в написаното даже я поздравявам Блонди за това, че му се е обадила и е предложила да му помогне. Постъпила е човешки. Блонди поздравления ако си се обадила де

Общи условия

Активация на акаунт