Детски спален комплект с Мучо Пух

  • 18 911
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 294
Виж в www.Megashop.bg



Там също са на ТАС, има много голям избор. Но цената е 85 лв. за голямо легло, ако в Лагера са по 29 лв. същите както desi_2 пише най добре там да се ходи  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
Виж също в Пакостник, има няколко варианта с Мечо Пух:

   


Последна редакция: ср, 23 май 2007, 19:09 от Дудинка

# 17
  • Мнения: 3 356
В Пакостник са без долен чаршаф
На ТАС за тези пари има и долен
Аз търся вариант за нещо по-евтино

# 18
  • София
  • Мнения: 541
В Красна поляна в магазина на "Ливия-М" имаше, за детско легло /не бебешко/. Работят с  българско хасе на Мездра. Само не помня точно цената - около 29лв. newsm78
Не знам обаче качеството какво е. Можеш да ги питаш и по телефона. виж тук

# 19
  • Мнения: 984
в Илиенци в Мола имаше на Мечо пух бяха 40 лв. , на Бартс с олекотена завивка 25лв. без олекотена завивка 18лв. и 16 лв. зависи от размера /това е извън Мола към главния вход, фирмата е ДИТЕКС/

# 20
  • Мнения: 255
Хм комплект чаршафи с мече ма дали е Пух не знам видях в Пинко, ма наистина не знам нито колко струва нито дали е пух просто ми направи впечатление като го купуваха едни хора.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 845
Във въпросният Мол на Илиянци наистина видях нещо Мечо пух. Беше извадено от опаковката и проснато да се вижда, пишеше,че е на ТАС, щетата беше като за ТАС-ско, сипеч около 75-80 лв.Обаче качеството не ми хареса Thinking. Щампата беше една такава размазана, сякаш леко не на фокус, знам ли newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 626
На Илиенци има и ТАС и то доста голям избор -66лв., а на Македония ги и ма по 59лв, но имаше само няколко модела.

# 23
Къде на да меря такъв (за TAC знам че имат )
Какви варианти са -с олекотена или без,и ако някой е хвърлил око-каква цена.
Малкия е пощурял по Мечо Пух от известно време,и на сън говори за него.

v magazin hippoland v sky city sofia, geo milev. toi e na bertoni, hich ne e losh. vkluchva: charshaf, vazglavnitza s kalavka, olekotena zavivka i 4 obikolnika, 2 malki i 2 golemi. struva 34.80lv. jalt s magareto iory, prascho, tigar, mecho puh

# 24
  • Мнения: 3 356
nasteva,благодаря   bouquet
Не знаех ,че Бертони имат.Това ще ми реши проблема,благодаря много.

# 25
  • Мнения: 3 356
Намерих сиии  dance dance dance,и то при нас в Изток.Страхотен е.
Чаршаф,олекотена завивка и калъфка-40 лв.Взех си още две калъфки с Мечо Пух,да има  Laughing

# 26
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Намерих сиии  dance dance dance,и то при нас в Изток.Страхотен е.
Чаршаф,олекотена завивка и калъфка-40 лв.Взех си още две калъфки с Мечо Пух,да има  Laughing
На TAC ли?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 845
Намерих сиии  dance dance dance,и то при нас в Изток.Страхотен е.
Чаршаф,олекотена завивка и калъфка-40 лв.Взех си още две калъфки с Мечо Пух,да има  Laughing
За детско легло ли?
Казвай бързо откъде? Grinning

# 28
  • Мнения: 3 356
Не са на ТАС ,български са ,но са за единично легло,не за 70/140
Много е красив,ще се пробвам да снимам довечера с камерата,че нямам фото.
Предлагат се като торба,чаршаф и калъфка -28.50 лв.;олекотена завивка-28 лв.
Но жената прави комбинации всякакви.Моята -олекотена,чаршаф и калъфка-40лв.
Има поне 3 варианта.
Магазинът се намира на Атанас Далчев,точно за Глобул на Плиска ,от страната на Изток.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 298
Къде на да меря такъв (за TAC знам че имат )
Какви варианти са -с олекотена или без,и ако някой е хвърлил око-каква цена.
Малкия е пощурял по Мечо Пух от известно време,и на сън говори за него.

v magazin hippoland v sky city sofia, geo milev. toi e na bertoni, hich ne e losh. vkluchva: charshaf, vazglavnitza s kalavka, olekotena zavivka i 4 obikolnika, 2 malki i 2 golemi. struva 34.80lv. jalt s magareto iory, prascho, tigar, mecho puh

Nasteva, а забелязала ли си състава на тези комплекти, аз на Бертони гледах бебешки в Интернет, изглеждат красиви но състава не е указан. Забелязала съм, че по-евтините комплекти не са от чисто памучно хасе, а с примес от полиестер и докато при 100% памучните винаги се споменава състава, при тези с примес от полиестер доста често се "премълчава".  Същото забелязвам и в някои магазини (напр. Комо) - на по-скъпите комплекти е отбелязано 100% памук, на по-евтините липсва индикация за състава.
Това за по-голямо дете може  би няма значение, но за бебе ... знам ли...

Общи условия

Активация на акаунт