Термин септември 2026 - 2

  • 20 715
  • 779
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 482
Тази седмица в събота ще има изложение на Raya Toys в Експо центъра, сигурно ще има някакви намаления.

# 721
  • Мнения: 63
Тази седмица в събота ще има изложение на Raya Toys в Експо центъра, сигурно ще има някакви намаления.
Днес попаднах на реклама по радиото на 31.05 и 01.06 ще имат или -25% или ДО -25% на всичко

# 722
  • Мнения: 90
А вие смятате ли да правите “голямия” пазар сега покрай първи юни или ще го отложите за напред във времето?

# 723
  • Мнения: 63
Аз си купувам разни неща, които съм набелязала. Чакам ги на намаление и малко по-малко ги взимам. Само дрехи ще оставя за финала. Като гледам как започват жегите и изобщо не си представям да обикалям по магазините. Този път съм решила да купувам малко неща, за да не се затрупвам. До сега съм купила некст то ми, машина нагревател за вода, стерилизатор и шишетата, биберони и други дреболии. Добавила съм си в сайта на Райа тойс стол за колата на мъжа ми, термос, ергораница. Ако ги пуснат и тях на намаление направо ще ги поръчвам

# 724
  • Мнения: 90
Благодаря за отговора! Съпругът ми много държи да напазарим, за сега сме купили някой неща, но той иска да направим големия пазар и вероятно ще се възползваме от намаленията по 1ви юни.

# 725
  • Мнения: 1 966
Ние ще ползваме доста неща от каката и само дребни трябва вземем, та си мислех да е по-нататък пазаруването (юли-август), НО....
Тук температурите са близо 35 градуса и мисля да започна лека-полека с пазаруването. Обичам офлайн и ще си пообикалям за шишета, памперси и неща за мен за болницата (с първото помня, че дори пластмасови лъжица и вилица се носеха в болницата). Аз от сега съм с огромен корем, та към 8-9 месец май само ще си лежа на диванa и ще ям диня. Grinning
Отделно ми се иска да съм подготвила всичко и да не се налага мъж ми да се занимава с пазаруване в последния момент.
Тук не са суеверни и си казват за бременността още от положителния тест и си пазаруват още от началото. Името на бебето също не го крият.

Последна редакция: ср, 27 май 2026, 18:49 от Dara77

# 726
  • Мнения: 90
По този повод ми прави впечатление, че и хората около мен спряха да спазват това суеверие. Буквално втора двойка ни споделя за бременност дни след положителния тест /само с едните сме близки/, но освен на нас те и масово си споделят без притеснение. Името - също. На мен понеже тепърва сега ми проличава с много малко хора съм споделила.

# 727
  • Мнения: 63
Като прочетох за огромния ти корем малко се успокоих 😂 няколко жени от един магазин се убедени, че скоро трябва да раждам 🤷🏻♀
Сравнявам коремите с първата ми бременност ииии горе-долу сега е 1 месец примерно напред 😂какво ще е до края направо не ми се мисли


Ние ще ползваме доста неща от каката и само дребни трябва вземем, та си мислех да е по-нататък пазаруването (юли-август), НО....
Тук температурите са близо 35 градуса и мисля да започна лека-полека с пазаруването. Обичам офлайн и ще си пообикалям за шишета, памперси и неща за мен за болницата (с първото помня, че дори пластмасови лъжица и вилица се носеха в болницата). Аз от сега съм с огромен корем, та към 8-9 месец май само ще си лежа на диванa и ще ям диня. Grinning
Отделно ми се иска да съм подготвила всичко и да не се налага мъж ми да се занимава с пазаруване в последния момент.
Тук не са суеверни и си казват за бременността още от положителния тест и си пазаруват още от началото. Името на бебето също не го крият.

# 728
  • Мнения: 90
С втора бременност е нормално да е по-голям, поне такива наблюдения имам и върху приятелките ми.

# 729
  • Мнения: 669
При нас пък е обратното, моят приятел не иска да бързаме с покупките, от суеверие… не че не съм накупила някои неща де, но явно количката, кошарата и малко по-големите неща ще са накрая заради него 😁 на моменти му се изнервям, защото времето лети, след това си казвам, че пък всичко ще е наред.
Аз имам чувство, че моят корем е страшно огромен и порасна супер бързо за последните 2 седмици. Не знам какво ще правя още 3 месеца почти, със съня вече ми е страшно трудно. Имам дни, в които нито седнала, нито легнала, нито права ми е удобно….

# 730
  • sofia
  • Мнения: 2 105
Момичета, аз да ви попитам за комарите, че гледам има вече. За у дома включвате ли разни машинки, течности? За деца ли ползвате, че някъде мернах, не било хубаво да го дишаме. То добре, ама иначе да ни хапят още по.

# 731
  • Мнения: 720
Като прочетох за огромния ти корем малко се успокоих 😂 няколко жени от един магазин се убедени, че скоро трябва да раждам 🤷🏻♀
Сравнявам коремите с първата ми бременност ииии горе-долу сега е 1 месец примерно напред 😂какво ще е до края направо не ми се мисли


Ние ще ползваме доста неща от каката и само дребни трябва вземем, та си мислех да е по-нататък пазаруването (юли-август), НО....
Тук температурите са близо 35 градуса и мисля да започна лека-полека с пазаруването. Обичам офлайн и ще си пообикалям за шишета, памперси и неща за мен за болницата (с първото помня, че дори пластмасови лъжица и вилица се носеха в болницата). Аз от сега съм с огромен корем, та към 8-9 месец май само ще си лежа на диванa и ще ям диня. Grinning
Отделно ми се иска да съм подготвила всичко и да не се налага мъж ми да се занимава с пазаруване в последния момент.
Тук не са суеверни и си казват за бременността още от положителния тест и си пазаруват още от началото. Името на бебето също не го крият.

Мен няколко пъти вече ме питат дали съм накрая...

Пагане, и аз не спя вече... До 2-3ч съм будна, после до алармата ми в 6 само се въртя и ставам до WC. Иначе за купуването, аз по принцип не искам сега, защото е мн рано, но пък ще се възползвам за количката и столчето за кола, ако ги намеря на промоция. А, ако разчитам на мъжа ми да се сети, бебето и легло няма да има...

# 732
  • Мнения: 4 297
И моя корем много дръпна последния месец. С каката не ми личеше до късно, но сега първо че рано взе да се забелязва, второ че и при мен рязко се увеличи обема му, сякаш изведнъж.

Ние също още не сме купували нищо, защото го мислим как ще направим организацията в дома с новия член на семейството, поради ограничено място. Единственото което взех в тази връзка до сега, беше прахосмукачка против акари и до тогава ще съм минала дивани и матраци по няколко пъти, защото се зарибих. 😂

# 733
  • Мнения: 482
Ние сме поръчали само количката, сякаш хем ми е мерак да пазарувам, хем ми се струва рано. Ще видя ако нещо има намалено да изберем столче за колата от Рая тойс предвид намалението.
И аз имам чувството, че корема ми порасна за една седмица, вече почва да ми тежи и да се сгъвам по-трудно, а съм само 25 г.с.

Тази събота 30-ти Май, има ден на отворени врати в болница Лозенец (бившата правителствена):
 https://www.lozenetz-hospital.bg/bg/news/events/995

# 734
  • Мнения: 94
Ние почваме малко по малко да купуваме неща, че не искам баш в жегите с големия корем да трябва да обикалям. Избрахме количка Anex IQ и не знам дали в Галикс правят изобщо намаления и да чакаме да падне малко цената.
Моят корем също порасна доста в последния месец и половина, но не бих казала, че изглеждам като в напреднала бременност (на мен ми е първа). Депресирам се обаче, че съм качила видимо и в горната част на бедрата (винаги като напълнея и качвам брич) и като си помисля, че имам още 4 месеца ми става зле... Трудно ми е и да си намеря дрехи, които да ми харесват как ми стоят. Абе то това да ми е проблемът, пък другото да е наред. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт