Рисуване върху стъкло

  • 76 965
  • 381
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Ist,

в сайта на Слънчоглед доста от нещата не са качени.И това, че в сайта ги няма не означава, че и в магазина няма да ги има.Така че по телефона можеш да провериш и ако има да си поръчаш. Wink
На другият ти въпрос.Има структурна паста, която става прозрачна или по-скоро дава  не само релефен ефект, а и златист или перлен или някакъв друг.След изсъхването си става прозрачна.Или поне тази, която аз съм ползвала.
Има и такава, която си остава бяла след изсъхването си и ако се работи с нея трябва стъклото да се обработи и от двете страни.
Но след като изсъхне няма да стане прозрачна.

# 91
  • Мнения: 2 591
това е стъклото, което направих с бира и английска сол... честно казано от близо е много добре, но от далече изглежда като замазано и не съм сигурна, че ще го оставя дълго Rolling Eyes

цък, цък, и пак цък

# 92
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
При Мираж ги има!В нейнота магазинче! Иди при декупажа и там я питай!!! Peace

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Да побутна темата. Тази картина подарих скоро на приятел.

schneee , на мен ми харесва ефекта, който се е получил. Когато ти омръзне можеш да пробваш нещо, което гледах скоро по Дискавъри. Върху стъклото се очертава фигура по контурите с бял силикон. След като изсъхне се запълва с прозрачен, на който с четка, гъба или каквото се сетиш му се придава релефна структура. Крайния ефект е като при истински витраж с прозрачни релефни стъкла.
Дано разберете какво искам да обясня Embarassed

# 94
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Радина, картината ти е страхотна и не само тази, но и "Японската градина" и "Слънчогледите"също!  Peace Hug

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Благодаря, къдрокоске!
Ако ти се занимава имам много шаблони

# 96
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ха, интересно...не знаех, че се прави с шаблони.  Embarassed Я, разкажи повече, моля. Занимава ми се и още как!!!  smile3521 newsm51

# 97
  • Мнения: 725
фрост дизаин в сльнчогледа е 7лв и има различни цветове ,

# 98
  • Мнения: 399
Отдавна следя темата (и за декупажа също), но още не съм се престрашила да направя нещо. А мерака е голям...
Лошото е, че хич ме няма в рисуването, иначе съм сръчна и търпение не ми липсва.
radinna, като гледам какво си измайсторила ... Ти си професионалист (ако не бъркам, не ти е само хоби). Та ако е възможно, дай някакви шаблони за нещо по-елементарно.  Може би с тях ще се справя? Нещо за чаши, пепелници, купи. Искам да се пробвам с фрост, за бои ми липсва опит.
Благодаря предварително!

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 09:04 от Детелина

# 99
  • София
  • Мнения: 983
И как така съм пропуснала тази тема  newsm78 Опита ми в рисуването върху стъкло е оскъден, но ще ви следя  Grinning

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Детелина, хоби ми е, но го правя с голам мерак. В понеделник ще пусна малко линкове с шаблони, че са ми на работа.

# 101
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
В понеделник ще пусна малко линкове с шаблони, че са ми на работа.


 Hug Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 399
radinna, благодаря ти, ще чакам шаблоните.
А ти наистина си професионалист, независимо, че ти е само хоби.

# 103
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Да побутна темата. Тази картина подарих скоро на приятел.

schneee , на мен ми харесва ефекта, който се е получил. Когато ти омръзне можеш да пробваш нещо, което гледах скоро по Дискавъри. Върху стъклото се очертава фигура по контурите с бял силикон. След като изсъхне се запълва с прозрачен, на който с четка, гъба или каквото се сетиш му се придава релефна структура. Крайния ефект е като при истински витраж с прозрачни релефни стъкла.
Дано разберете какво искам да обясня Embarassed

Страхотна си??? Ще те "цаня" за идейки за едно прозорче! А какви бои използваш? newsm78
чакам шаблони!!!

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
dianivo, боите за картинките са тези, които се отлепят, а за съдовете са печащи се.
ето и обещаните линкове:http://chantalstainedglass.50megs.com/1panels.html http://concretetemplates.com/templates/index.php?cat=3 http://www.butterfly.ccc.ag/windowcolorvorlagen.htm http://www.corianderstainedglasslondon.co.uk/home.htm

Общи условия

Активация на акаунт