Започват да се раждат и МАЙ-ските деца и след месец всички ще бутаме колички.

  • 17 511
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 162
Момичета и аз днес следобед тръгвам за болницата. Много ме е страх и постоянно плача. Мъчно ми е и за детенце как щв го оставя кога ще се върна и т.н. Май нещо полудявам но не мога да спра да рева дори в момента

# 241
# 242
  • Мнения: 3 089
кати - детенце номер 1 за сега наистина усещаш, че по-важно за теб, но повярвай, новото човече е супер заразно - като го видиш и ще се чудиш как си създала толкова малко и съвършено създание. струва си. спри да плачеш, за да не травмираш дететнце и роднини, стягай се в кръста и с бодра стъпка към болницата. кураж, мила, и да знаеш, че всичко ще е на шест!

# 243
  • Мнения: 371
Добро утро мили мами, хайде да пием по едно кафенце 
Честито на новите мами и много здраве и късмет на бебешоците, да са много послушнии красиви!Аз все още съм на линия, днес съм и на ЖК, та да видим там какво ще кажат, ако не утре пак при доки и да идва вече бебо че ми писна!
Иначе нищо ново, тапата се мъчи ама не храня надежди, да видим какво ще да става до края на деня.
Засега ви оставям, после ако съм все още бременна preggo, ще се включа пак
Чао чао и лек ден ви желая на всички!

# 244
  • София
  • Мнения: 4 588
Добро утро!
Успех на на янче, на кати и ако има и други мами, които  да раждат днес! Hug
Стискам палци! Praynig

# 245
  • Мнения: 1 030
Добру утро и от мен!Като ще пием по кафе да го направим и от мен имате кафе! HugКати,за мен всичко планувано ми изглежда доста страшно но както Майчето, ти каза всичко ще е шест все пак не са за подценяване нашите доктори.Успокойсе си ,мисли за грижите около бебо и ще се чустваш по спокойна.При мен няма признаци да раждам гледам от Априлките още има които не са родили,а всички,които са родили вечи си имат темичка в Родени 2007.Молба към нашите мами,които гушкат техните съкровища да не се местите,че ще ни бъде доста депресиращо,даже имам предложение да си обсъждате тук при нас грижите за бебенцата,ще ни бъде доста интересно!  bouquet

# 246
  • Мнения: 1 225
Здравейте
Стискам ви палци,  Praynig  янче и кати!

# 247
  • Мнения: 162
Благодаря ви момичета за подкрепата. Аз днес следобед отивам но няма да е днес секциото. Дано поне е утре че иначе назнам как ще изтрая в болницата две нощи. То тази че няма да се спи от претеснение няма ами дано поне утре мине раждането та да се поуспокоя

# 248
  • Мнения: 4 195

МОМИЧЕТА Янче е родила
БЕБЕ БОЯНА
3600
6.41 ЧАСА В ТИНА КИРКОВА

# 249
  • Мнения: 1 225
Честито бебче Бояна на Янче!   bouquet
Да и е живо и здраво Simple Smile

# 250
  • Мнения: 362
 ей че хубава новина
  Янче честита дъщеричка!!!!!!да ви е жива и здрава!!!!!!

 Кати с теб сме Praynig,всичко ще е наред-вярвай!!

# 251
  • Мнения: 9
Янче, честита бебка!   bouquet

Стискам палци на планираните тези дни!  Peace

# 252
  • Мнения: 16
Честито на всички нови мами! Да са им живи и здрави слънчицата, много радост и щастие да ви носят!
То емоцията е голяма, та моля да ни (ми) простите спестената информация: бебчо е определено в СИНЬО  Laughing, казва се Калоян. Засега всичко е спокойно, като мамата има притеснения само с изцеждането на кърмата, но се надяваме и това да отмине! Препоръки и съвети се приемат!  Rolling Eyes
Успех и леко раждане на всички, които продължават да чакат с нетърпение!

# 253
  • Мнения: 533
Добро утро Hug
Честити бебчета на Нуна,Деси и Янче!Щастливите мами да се възстановяват бързо!
Sisko, писала съм ти на лични!

# 254
  • Мнения: 3 089
аз таман се завтекох да кажа, че получих смс от янчето.

ЯНЧЕЕЕЕ - ДОБРА РАБОТА СВЪРШИ, МИЛА. БРАВОС!

Общи условия

Активация на акаунт