Започват да се раждат и МАЙ-ските деца и след месец всички ще бутаме колички.

  • 17 509
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 4 588
Честита дъщеричка на Янчето!

# 256
  • Мнения: 371
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА ЯНЧЕТО, ДА РАСТЕ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО КРАСИВА, ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ  bouquet

Пешън ти още ли си тук?
Май и двете има да си почакаме още а?
Ужас, дано всичко минава по-бързо, че вече...

# 257
  • Мнения: 529
Пешън ти още ли си тук?
Май и двете има да си почакаме още а?
Ужас, дано всичко минава по-бързо, че вече...
Аааа, моля моля и аз съм още тука. Бях си намислила тая нощ да почнат контракции,   Naughty ма нищо.  Crossing Arms Само някакви течове, явно тапата благоволи да почне да пада. Аман вече с туй чакане, док каза вчера, че утре ще ме приемат в болница, ако не съм родила дотогава.  newsm78 А на мен ми се иска всичко да си тръгне естествено, не ща да го насилват бебо.  Confused Но пък от друга страна и водите са намалели, и плацентата е презряла и макар че засега записите са добри, не ми се ще да преносвам много.  Tired
Честита щерка на Янчето, красива, мила и добричка да расте  Heart Eyes
На чакащите - планирани, непланирани продължавам да стискам здраво палците, вярвам че всичко ще е наред с нашите бебоци.  Praynig

# 258
  • Мнения: 7 914
Янче
честита ви щерка, да ви носи само радост дано!




# 259
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Честито на всички станали майчета-много здрави бебоци.

На тези на които им предстои-кураж стискам палци и да знаете че наистина се забравя болката.


# 260
  • Мнения: 371
kakichka, извинявай, и аз съм като теб, имах поне някакви контракции ама полза от тях никаква, и мойта тапа като твойта - същата работа!
А за преносване не ми се мисли с това голямо бебе. Доки даде срок до утре, ако не айде в болницата. Ако и утре не се покаже ще си рева за секцио възможно най-скоро, няма да чакам да стане 5 кила я! Naughty
Още малко и да отворим темичка за преносили.
Ха да видим още ден два...

# 261
  • България
  • Мнения: 3 621
Добро утро  Mr. Green
Честита девойка на Янче    bouquet Много здравичка, красива и добричка да бъде за радост на мам и тате.
 Мене пък от снощи много ме боли корема отляво. Болката е като при разтегнат мускул и едва се движа. Притеснявам се, че сама си го докарах това , защото честно казано изобщо не си почивам. Все си намирам работа , ходя насам, натам, че и правя упражнения за бременни. Днес съм решила цял ден да стоя в къщи и да си почивам, но още от сега не ме свърта. дано мине тази болка,   че е много неприятно., а и дано не е нещо по-сериозно   Praynig на някой случвало ли му се е ?

# 262
  • Мнения: 529
Още малко и да отворим темичка за преносили.
Ха да видим още ден два...
Аз мога да споделям светъл опит - от вчера ми звънят по сто човека на ден с дежурния въпрос - още ли не си родила,  #2gunfire и всички се надпреварват да ми дават акъл какво да правя за да родя. То не беше секс / не помага  Wink /, разходки /хич даже/, да ям ананас, люто, компот от сини сливи и кво ли още не....   Joy Само че аз гадости не ям.  Naughty  Та който чуе нещо ново, да докладва.  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 3 089
ха-ха-ха
в родилно отделение една девойка каза, че се качила до 6-я етаж на тина киркова 3 пъти на бърз ход и така родила   Joy преносвала 6-7 дни и вече съвсем била изтрещяла  Laughing

# 264
  • Мнения: 2 673
Момичета,
влизам, за да ви поздравя и да ви пожелая всичко най-най хубаво!!! ЗДРАВИ БЕБОЧЕТА и МНООООГО КЪСМЕТ в СЕМЕЙСТВАТА ВИ!!!
Но искам да ви помоля, като майки бъдещи и настоящи да помогнете с СМС-и на едно малко момче, болно от левкемия. Нужни са мнооого пари, за да бъде спасено. Ако имате възможност пуснете днес един спасителен СМС на номер 1365 за Светльо, ..нека живее Cry

благодаря ви!!! HugГоспод да ви пази!

# 265
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
ааааййййдеее на снимките моляяяяя  Mr. Green

# 266
  • Мнения: 1 269
gmsvetla Hug  kakichka по телевизия здраве гледах предаване за раждания,та там акушерката казваше на преносила бременна да пие рициново масло или зехтин и да тича  hahaha hahaha hahaha ама то с тоя корем newsm78

# 267
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Кaril пратих дано малкия човек се оправи  Praynig

# 268
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Честита дъщеричка на Янче!  bouquet
mama21, много сте сладки с Ники. Heart Eyes
Стискам палци на kati95! Praynig
Мами, има ли кандидат да пуска следващата тема или аз да се захващам. Все още имам време да се занимавам, а и съм на опашката за раждане, макар че може още другата седмица да ме привикат в болницата. Но ако има желаещ, да заповяда. Hug

# 269
  • Мнения: 1 531
янче, честита бояна - мноооого гушкания скоро вкъщи с двете малки красавици  Hug

кати, не се шашкай, защото всичко е с добра и красива цел - бебенцето  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт