Започват да се раждат и МАЙ-ските деца и след месец всички ще бутаме колички.

  • 17 510
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • България
  • Мнения: 3 621
ааааййййдеее на снимките моляяяяя  Mr. Green
Къде сааааа, защо не мога да ги намеря???? Sad

# 271
  • Мнения: 1 030
Честита принцеса на Янче! HugМама21 хубави сте с Ники!,бе всички бебоци са ни хубави във форума и много героични мами си имаме само така за напред!  bouquet

# 272
  • Мнения: 221
Здравейте майчета! Да се запишем и ние - на 27.04 в 8.35 се роди бебе Димитър, 3900, 52 см. Вече сме си вкъщи и се настройваме на новата вълна ... Неописуемо е усещането! На всички необебили се мами - успех!

# 273
  • Мнения: 1 225
Честито бебе Димитър на мама vesi_m_k
Гушкайте се и се обичайте много Simple Smile

# 274
  • Мнения: 362
честито Веси!!! от кога чакаме новината Laughing Да ви е жив и здрав бебе Димитър!!!!!!
   Тина смнимките са в албумчето-нашите бебета,Мама 21 хубав юнак си имате-браво

# 275
  • София
  • Мнения: 4 397
Честита дъщеричка на Янче, да ти е жива и здрава и да ви дарява с хиляди усмивки  Heart Eyes



А добро утро или добър ден  Mr. Green аз спах до 10ч. направо немога да го повярвам, сега изпратих малкия с баба му навън, бебо спи и аз тука малко да поема въздух в форума  Mr. Green
Аз съм взела козметика на Бюбхен с малкия ползвах и бях доволна сега пак взех от нея  Peace
Ще се пробвам после да кача малко снимки да ни видите кви сме Убавиии  Mr. Green


Честит юнак на vesi_m_k да и е жив и здрав  Hug

# 276
  • България
  • Мнения: 3 621
Намерих гииии  Laughing Ама те нашите бебета най- хибави  Laughing като си прдставя , че и аз имам в корема такова човече  Heart Eyes
Хайде Кимба , качвай и ти!

# 277
  • Мнения: 533
Честито бебе Димитър на мама vesi_m_k много усмивки в дома ви!  bouquet
Губи ми се Balonesa!!!!

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Честити рожби на Янче и vesi_m_k! Само радост в къщи с тях!
За преносването незнам дали има лек, всичко си е до физиология явно. Моя дружка и двете си деца ги преноси по 8 дена и ако не й предизвикваха раждане човечетата изобщо нямаха намерение да излизат. Стояха си горе високо, без кьорава контракция. Така че съм песимистично настроена към пиенето всякакви гадости, които уж предизвиквали раждане.  Виж секса и разходките са друго нещо - хем приятно, хем полезно, дано да дава и ефект.
Чао за сега, ще се отчета довечера след прегледа.

# 279
  • Мнения: 1 924
Честито на всички новородили ;много са готини дребосъците в албума !

Какичка , и аз страшно се изнервям , като почнат да ми дават зор да раждам,
а не мен вече мноооого ми се ще " да хвърля бомбата" (както се изрази един познат),
тъй като нощите ми са кошмар-неспокойни сънища, киселини,схващане ....

Тук някой ( не помня кой ) наскоро спомена за един метод
с търкане на зърната на гърдите с палец и показалец-предизвиквало контракции;
вчера за малко да пробвам , но се отказах.
Това с изкачването на стълбите няколко пъти мисля да го пробвам Mr. Green
И без това все нямаме крушка в асансьора и ме е шубе от него.

# 280
  • София
  • Мнения: 4 397
Качих две снимки една на бебо и една на малкия, а ако някой ме светне как се намалява размера на снимките ще се изтипосам и аз да ме видите  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 152
Честити бебоци на vesi_m_k  и на Yanche!!!

Много пухкави и хубави тези бебчета....да са живи , здрави и ящни. Мама21 винаги си те представях с руса коса, да ме питаш защо, не мога да ти кажа newsm78
Balonesa беше на училище с мен тази сутрин, после ще се отчете.
за придърпването и аз го имах за 2,3 дни, после изчезна. Четох, че се разширявало и че бебето се намествало и слизало надолу, ха дано.

# 282
  • Мнения: 270
Янче и vesi_m_k честити радости!


# 283
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте майчета!

Ние вчера се върнахме от болницата с бебчо Гавриил Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes! Само да поправя нещо в началната страница - бебо се роди в 12.00 не в 1.30. Чувстваме се прекрасно вкъщи Simple Smile! Сложихме и снимки в албумчето!

На всички майчета, които са се сдобили с малки съкровища докато ме нямаше - ЧЕСТИТО!!! Много здраве, щастие и късмет Hug Hug Hug!

# 284
  • София
  • Мнения: 4 588
Честита рожба на vesi_m_k!



Eiphnh , добре дошла! Много са ви сладки бебоците на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт