Списъкът голям е, да! Всички виждат втората черта! 30.04.07 - 06.05.07

  • 14 658
  • 499
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 218
Tedybearbg: Миличка, моля те не се отчайвай - аз силно те прегръщам  Hug и вярвам, че щуър чека ще покаже  EFP




ДесиТ,благодаря за вярата,която ми вдъхваш! Толкова ми топлят сърцето тези думи! А аз докато си гушках Мъжлето,то взе че заспа.Пък мен сън не ме хваща, та викам да поддържам тонуса тук във форума и сутринта да Ви сервирам кафенце рано-рано.

# 436
  • Мнения: 2 422
Радвам се за тези които са видели двете чартички EFP дано да ги има за повечето от нас НЕКА ГИ ИМА ДАНО ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИ МУ................  newsm10ЧЕСТИТО МИЛИ МАМИЧКИИИИИИИИИИИ smile3501 smile3501 smile3501
Та за Сибанк дали няма да има изисквания за доходи, платени сметки, имоти, договори 6 месеца минимум  smile3512и така натаък верно все пак е някъкъква надежда в черния ден.........като се има в предвид сумите които трябва да се дадат в клиниките за стерилитет.
 smile3508 smile3508 smile3508
ОБИЧАМ ВИ.
newsm76 newsm76 newsm76

# 437
  • Мнения: 989
Ей,Моргииии! ГОЛЯМО ЧЕСТИТО, миличка! Много се радвам за теб. Пожелавам ти много късмет, лека бременност и прекрасно бебче, което да ви радва цял живот!   bouquet  bouquet  bouquet
Бико, ЧЕСТИТО и на теб! Много щастие и усмивки с малкото същество!   bouquet
Стискам палци и всички, които нечакат тези дни.
Приятен уикенд, мили момичета! Hug

# 438
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Здравейте,момичета Hug Hug
Морги,Бико и Дилянка  bouquet  bouquet  bouquet
Желая ви от все сърце да се радвате на спокойна бременност и хубави и здрави бебчета newsm32
Тази седмица излезе много плодоносна,дано все така да е за напред.

За мое най-голямо съжаление и този месец съм извън играта smile3518
Но се надявам другия път  fingerscrossed

# 439
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Menta,   Hug не се натъжавай! Записвай се за следващия месец! Тогава ше стане!   bouquet

Ютурна, къде се изгуби??  newsm78

# 440
  • Мнения: 802
Жаклин, Благодаря ти ! Май ти си следващата ! Дано, дано !
С това пишкане на всеки час – май си е  бебе според мен .
Аз съм така вече от една седмица си ходя постоянно до WC – станала съм като една малка пикла .
Veri4, аз още не мога да го повярвам този резултат – ама стискам ви палци и съм сигурна че ще стане при всички .
lulu1111, много е рано да се притесняваш за епилация и такива работи – живей си живота пък като стане бебето тогава ще го мислиш . Ходи си и на солариум и на фитнес - прави каквото ти харесва .
Катето, Мерси миличка, ще черпя няма да бягам – и вирусчета ще ви пускам щото да знаете, че няма да ходя никъде без вас – ЧАКАМ ВИ ДА СТЕ СЛЕДВАЩИТЕ !!!
комикс, не се тревожи, аз хич не им вярвам на тези тестове – така че всичко ще е наред .
tedybearbg, ,успокой се – всичко ще е наред - стискам палци !  Peace

и да благодаря на всички вас, че сте до мен в този момент !
/ май пропуснах някой, ама съм малко разсеяна /
и най - специално на Стеф и Мушморока   че тях ги тормозя или по телефона или на лични  - защот сега нали никой не трябва да знае и аз си споделям само с вас и много ви обичам .
Прегръщам ви милички и ви стискам палци чудото да стане !  Peace

# 441
  • Мнения: 802
и Хич не ми ги слушайте тея кредити за ИН ВИТРО
никоя от вас не е за ин витро !!!
вие сте в " Искам бебе " и скоро  ще има " Бебе иска Мама "
Малко повече оптимизъм и Усмивки !  Peace

# 442
  • София
  • Мнения: 1 251
Теди, -успокой се мила  Hug. Въпреки че знам как боли разочарованието, не бива да ставаме негови пленници...Понякога причините за това което се случва са необясними, но имат своята цел...може би си има време за всичко...И на мен ми е ужасно тежко-дори напоследък всяка сутрин се събуждам с въпроса дали изобщо някой ден ще изпитам щастието да бъда майка и всяка вечер заспивам с надеждата че този месец ще се случи...
Но някак си дълбоко в себе си продължавам да вярвам, че всичкия този ужас който минава през главата ми все някога ще се увенчае с успех...и...се радвам че тази вяра все пак успява някак си да оцелее...Така че спокойно-не си само ти, ако от това ще ти стане по-добре, а както виждаш повечето момичета, които минават през този форум вече са щастливи бъдещи мамчета...Може ние да сме следващите... Peace
ВАЛКАТА-честито ти сърчице...и нека деветте месеца минат бързо, за да можеш да си го гушкаш и да му се радваш...

# 443
  • Мнения: 218
Катенце,благодаря за подкрепата,Мила,както и на всички останали!!! Но ще Ви разочаровам,през нощта се пробудих от гадно чувство и болка и познайте..........................Гадната лелка,с 2 дни закъснение,ама все пак не ме подмина! Сегь ще си поплача малко и борбата отново започва! Чакайте ме в следващия месец! Прегръщам Ви силно! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 444
  • Мнения: 3 372
Отпишете ме от нечакащите..........дочаках Cry

# 445
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро, момичета! Аз от леглото та право тук с много надежда...

Мента,Меченце Теди, Миленка, силна прегръдка Hug Hug Hug много се надявах че някоя ще ни зарадва, но така е Cry- сега обратно и на опашката за следващия месец newsm10
Аз все още нечакам, ама стомаха и кръста продължават да ме болят, и нищо чудно да довечера да съм извън списъка и аз . Ох, дано да не дочакам... Praynig Praynig

Дилянче, благодаря за подкрепата  bouquet Hug

Е хайде до после...

# 446
  • v. turnovo
  • Мнения: 988
Добро утро,момичета! Теди, Миленка, не се отчайвайте, ще стане, аз съм сигурна! HugПросто при някои момичета става бързо , а други трябва да почакат малко повече.Пожелавам ви приятен уикенд на всички Hug

# 447
  • Мнения: 3 372
Благодаря ви момичета  bouquet Hug
Пишете ме за НЕчакаща за 2.06 Flutter

# 448
  • Мнения: 218
Жаклин,дръж фронта заради нас,пък ние ще стискаме палци и ще се молим за теб! Praynig Praynig Praynig
А Аз потеглям по магазините,че в семейството имаме 3-ма именници,най-малкият от които точно днес става на 1 месец.Да ни е жив и здрав! Приятен ден на всички,пък може и да успуя по-късно да ви навестя пак!

# 449
  • Мнения: 218
Пък ако не успея да ви навестя по-късно ме пишете кам Нечакащите на 01,06 .  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт