Отговори
# 375
  • Мнения: 26 737
Да, реването не е силната й страна Grinning
Ами, Кате, въртят се като пумпали всичките около нея, че и ние заедно с тях бе Grinning
Доан сега ще остане заради нея пак, да я спасява от вятърните мелници. Нови проблеми на хоризонтЯ Stuck Out Tongue Winking Eye

# 376
  • Мнения: 5 704
Дааа, Генджо е по-добър. Smiley

# 377
  • Мнения: 1 565
Ай,как ни преметнаха с целувката! Joy
На Мелек трябва да и забранят да плаче.

# 378
  • Мнения: 1 744
Докторът ни  ще се окаже голям романтик. Сега ще отричаме , ще се самобичуваме ама....... ще се предадем. Чаала даваше нишани за влюбване,  но видяхме кой какво сънува. Grinning

# 379
  • Мнения: 1 434
Какви са тия остри завои, които правят тази вечер? До вчера всички деца на Тахир го мразеха, днес на масата закусват като задружно семейство. Сега остава Доан, който млатеше Йелмаз нагоре-надолу, да се включи в спасителната мисия, целяща освобождаването на новия зет. Доан дясната ръка на Тахир ли ще бъде в задаващата се вендета с Шимшек?
Много съм разочарована!

Последна редакция: вт, 14 апр 2026, 23:08 от Fi79

# 380
  • Мнения: 26 737
Както предположих, Доан ще отдалечи Чаала, за да я защити.

# 381
  • Мнения: 5 704
Fi, появата на външен враг винаги сплотява. Blush

# 382
  • Мнения: 1 434
Както предположих, Доан ще отдалечи Чаала, за да я защити.
От баща си, на когото се втурна да помага. Ама, че нелепици творят в тази серия.

# 383
  • Мнения: 1 565
Такъв обрат не очаквах.Сега във врагове.ли ще се обърнат.

# 384
  • Мнения: 26 737
Айде пак сме на конете Grinning И кО праИм сЯ?

Афрош направо е в супер форма Heart Eyes



Доган прегърна Тахир, за да държи Чагла далеч от себе си, той стана мафиот.

"Някои истории остават недовършени, сенките им падат в тъмнината.
Трябва да се откажа от Чагла заради Чагла."

Невъзможна любов и станахме врагове, Чагла определено ще работи с Шимшек.

# 385
  • Мнения: 1 434
Fi, появата на външен враг винаги сплотява. Blush
Кате, ама този външен враг не само ги сплоти, но и всички спомени им заличи! Идва ми в повече.
Цитат
Такъв обрат не очаквах.Сега във врагове.ли ще се обърнат.
Това беше "великият" план на Доан да отдалечи Чаала от себе си. Знаеше, че тя е там и затова се насили да прегърне човека, когото не нарича баща вече 25 години.Толкова я обича (призна си пред Синан), че за нейно добро, трябва да е далече от него. Изтерзана любов ще имаме, Сикорски. Wink

# 386
  • Мнения: 5 704
Цитат
Невъзможна любов и станахме врагове, Чагла определено ще работи с Шимшек.
Това  за работа с Шимшек сигурно ли е?

# 387
  • Мнения: 26 737
Не е сигурно, Кате. Фенски предположения.

# 388
  • Мнения: 1 565
Цитат
Невъзможна любов и станахме врагове, Чагла определено ще работи с Шимшек.
Това  за работа с Шимшек сигурно ли е?
Все в единият отбор ще влезе, няма да го играе соло.

# 389
  • Мнения: 1 434
Цитат
Невъзможна любов и станахме врагове, Чагла определено ще работи с Шимшек.
Това  за работа с Шимшек сигурно ли е?
Не знам дали е сигурно, но ще бъде интересно, а и Ханджъоглу си го заслужават. Някой трябва да ги накаже за всичкото зло, което Тахир и Ламия творят. Някой трябва да отмъсни за Махинур. Доан изгуби тази привилегия. Не харесвам страхливци!
Ох, пак съм настроена войнствено след този епизод. И само мъжете ме докарват до това състояние!

Общи условия

Активация на акаунт