~ Лунна диета 02.05.07 г. / Сряда / НАЧАЛО : 13:09 ч. ~

  • 6 762
  • 172
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 170
 smile3511 smile3511 smile3511   провал ........провал.........провал

# 121
  • Мнения: 2 099
Добро утро на всички,
Аз вчера бях на 3 горчиви кафета Витаголд, много вода и фреш от 1 портокал. Днес кантара ми отново се е застопорил на 60кг- вече цяла седмица #Cussing out.
Мисля да продължа до утре сутрин, ако издържа.
Вивиан честито ти минусче, дано след лунната кантара се застопори на -1,5кг.
На всички много минуси.

# 122
  • София
  • Мнения: 10 858
Мимивал, може би имаш застой newsm78 но ще се раздвижи. Аз така бях миналата седмица, много е гадно, наистина.
Вчера бях на огромно количество вода, фреш от три грейпфрукта, всеки разреден с по 1 литър вода и много лед, две кафета 2 в 1 и едно шварц. Това беше. Вечерта бях вече много гладна, чак корема ме заболя, изпих един литър вода и бързо си легнах, за да успея да заспя. Паралелно с това пия Сание. Направо ми изстърга червата обаче.

# 123
  • Мнения: 2 099
Уф, дано че цяла седмица ми клони към 59кг., но така и не се застопори. Дано по-скоро премине този застой, че почвам много да се дразня.

# 124
  • Мнения: 419
 smile3546 kaffeetrmker_2
Добро утро  Flutter
Почти успях  baby_neutral няма да излизам до обяд и след това отивам на кантаааааарааааа  Joy

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Привет!
И аз удържам фронта! В общи линии съм на вода и чай, че от фрешовете на гладно ме боли стомах.
Надолу съм с половин кило.
А иначе съм на диетата с кисело млякоот седмица, но защо за това време нямам някакви положителни резултати? Винаги ли в началото бавно се свалят кг Thinking

# 126
  • София
  • Мнения: 10 858
Винаги ли в началото бавно се свалят кг Thinking

По моят скромен опит, е точно обратното. В началото започват бързо да спадат, след това следва застой. После отново започват да падат.

# 127
  • Мнения: 2 099
Цитат на: Вивиан
По моят скромен опит, е точно обратното. В началото започват бързо да спадат, след това следва застой. После отново започват да падат.
Напълно съм съгласна и аз доста бързо свалих 5кг.- от Лунната за 3дни-3кг. и Млечната за 10дни-2кг. , но сега съм в застой и чакам да премине. Hug
Ако няма тези дни някакъв напредък ти препоръчвам да започнеш някоя друга диета, не при всички диети резултатък е еднакъв за всички.

# 128
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, точно така е.
Що не раздвижиш нещата, като си дадеш лека почивка ден, два? Може пък да подейства.

# 129
  • Мнения: 685
Добро утро, красиви дами!
Аз се издъних вчера с едни вкусотии ама от нерви не от глад - слаба психика имам когато превъртя  #Cussing out
Въпреки всичко аз си продължавам и днес с лунната и после пак на млечната пък ако има резултат - добре дошъл   bouquet
[/i]

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Може би трябва да сменя диетата, трябва да измисля нещо подходящо за болен стомах Rolling Eyes

# 131
  • Мнения: 814
Добро утро и от мен, мили дами!
И моят кантар не иска да отчете по - малко тегло Cry! Но няма да се откажа, дано след застоя да има и минуси!
Днес пак на вода, фреш и  кафе, освен ако не ме заболи глава от глад smile3517 !

# 132
  • Мнения: 155
Момичетаааааааа айде малко остана!!!!Споделете какво ще ви е менюто днес и утре,за да запазим резултата/просто съм сигурна че ще има/??????

# 133
  • Мнения: 330
Паралелно с това пия Сание. Направо ми изстърга червата обаче.

И аз пия Сание, но докато спазвам лунната не. Само през останалите дни, на този пропускам, че е ужасно като почне да се мъчи да действа, а няма върху какво.

А иначе аз мога да се похваля с цял килограм надолу! Е, бях качила половиния, който бях свалила от предишното лунуване  Embarassed ама какво да правя, сега си оправих прегрешението. Смятам да опитам да задържа на течности до утре сутринта, ама знае ли се ...  Blush

# 134
  • Мнения: 3 647
smile3511 smile3511 smile3511   провал ........провал.........провал
Twisted Evil Twisted Evil
 и аз и аз
вече ме е срам от мене си  - 5 път се провалям

Общи условия

Активация на акаунт