~ Лунна диета 02.05.07 г. / Сряда / НАЧАЛО : 13:09 ч. ~

  • 6 786
  • 172
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 10 858
Ми май не е препоръчително да се яде много много утре, след като свърши диетата. Кис. мляко, плодове, салатка. И то по малко.  За да задържиш сваленото. Три постинга по-нагоре, последният абзац е обяснено.

# 106
  • Мнения: 319
Аз мислех само 24 часа да си я спазвам луната но се стегнах и от вчера съм само на течности вода и чай и кафе мисля и утре да изкарам на течности дано успея Peace Praynig

# 107
  • София
  • Мнения: 10 858
Успех Peace
Като ти гледам лентичката, чак ме е срам с моите 5 кг Embarassed

# 108
  • Мнения: 419
Ми май не е препоръчително да се яде много много утре, след като свърши диетата. Кис. мляко, плодове, салатка. И то по малко.  За да задържиш сваленото. Три постинга по-нагоре, последният абзац е обяснено.
Embarassed Embarassed Embarassed
Благодаря  smile3525 Толкова съм гладна, че и недовиждам smile3515 newsm61
 За утре в 13.10 съм планувала едни Хугаренас  Crossing Arms

# 109
  • Universe
  • Мнения: 1 556
За сега удържам фронта... newsm26
Радвам се за Вас, успелите newsm10!!!
На останалите - стискам палци за следващото лунуване Kissing Heart!!!

# 110
  • Мнения: 6 958
Едно нещо ми направи голямо впечатление, което ме радва  Hug Много редовни има вече в лунуването, което ще рече че сме доволни явно или пък крещящо се нуждаем от диета и повод за неядене, знам ли  Thinking

# 111
  • Мнения: 1 655
Как сте мами, аз от сутринта съм на чай и вода. Утре смятам да хапна следобед една зелена салатка за вечеря пак вода. Дано сме повече издържалите и този път.

# 112
  • Мнения: 3 537
На линия съм аз, държа фронта, днес пия само вода цял ден.След малко ще пийна и едно чайче Grinning

# 113
  • Мнения: 180
Аз издържам геройски   newsm44  Но нямам търпение да дойде петък и да хапна една супичка или салатка   Stuck Out Tongue Winking Eye

# 114
  • Мнения: 419
И аз съм още в отбора  Peace
Направих си около два литра чай с мед ако нещо го закъсам, но критичният период отмина и вече не чувствам глад  Flutter
Сега отивам да лягам и ще спя бързо  Joy Joy Joy

# 115
  • Мнения: 3 219
Мима, да те питам нещо.
Гледам ти лентичката, тези 12 кг за месец и половина ли ги свали  и как ?
Иначе по темата-удържам фронта с 2.5 л вода с два лимона ,изцедени вътре.

# 116
  • у нас
  • Мнения: 443
Е момичета ето,че има и първи път аз се идъних извън борда съм.От 2 дена съм с вирусна история с растройство и температура и следбяд хапнах 2 филийки хляб,а преди малко 2 солетки.Яд ме е много щото при пълнолуние най-много свалям.

# 117
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Пак изпуснах лунната... ; (

# 118
  • Мнения: 1 280
Изкарах я Луната за първи път цялата....на вода и 2 кафета..Сега хапнах портокал....Утре на кантара...да видим резултата..

# 119
  • София
  • Мнения: 10 858
Добро утро на всички!
Първа съм аз с отчета, че нямам търпение да ви се похваля Mr. Green
кантара ми варира с - 1 - 1,5 кг newsm44 newsm44 newsm44
момичета, ВИДЯХ ЧЕТВОРКАТА!!!! А бях наистина скептично настроена ooooh!
Сега, днес, особено много ще внимавам и след края може да хапна салатка и таратор до довечера. Дано не си ги върна килцата. От утре пак съм на млечно-киселата, продължавам smile3508
Боже, колко съм щастлива Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт