Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Аз не бих, защото не това ми е професията. Ако желанието ми е да работя домашна помощничка и детегледачка и да чакам някой(в случая съпруга) да ми плаща за това, няма нищо по-добро да е за собственото ми дете и къща.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами аз искам 3 деца, сега е на път второто. Може би ако наистина имам 3 ще си остана вкъщи, за да ги гледам и възпитавам. Мисля, че ако ходя на работа по цял ден на 3 деца трудно ще отделя достатъчно внимание.

# 17
  • Мнения: 4 406
не бих.

# 18
  • Мнения: 2 567
Ами аз съм го направила. Тъкмо 10 години вече съм се посветила на това. Съпругът ми в началото доста по-трудно издържаше семейството ни, но с годините нещата ставаха по-добре и се надявам за в бъдеще да е така.

# 19
  • Мнения: 183
Бих. И това няма да ми тежи.
и аз поддържам това мнение твърдо,то като си гледаш децата и изцяло си отдаден на тях не е задължително да затъпяваш newsm78стига да съм финансово осигурена оооооо веднага оставам с децата у дома и много повече време ще намирам и за книги и за театър и за контактуване с реални хора,а не само и най-вече в нета Sick

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз работя от 7 месеца, преди това 9 год. не бях работила. Сега се чудя как съм се задържала толкова време вкъщи. Чувствах се безполезна, въпреки че оставях детето на свекърва ми и посещавах езиков курс, ходех на фитнес... Пак прекарвам по няколко часа с децата, но сега и ги обезпечавам по-добре финансово. И е друго да харчиш пари, които сам си изкарал... Само дето ми идва в повече работното време (47 часа седмично).

# 21
  • Мнения: 1 263
А кое смятате,че прави една семейна жена с деца реализирана,успяла в живота-това да е постигнала връх в кариерата и печалбата или да е постигнала максимум в възпитанието на децата си-кое повече тежи на везните?
Въпреки,че по медиите постоянно се раздува темата за професионалния успех на дамите заели се с някакъв бизнес,а толкова малко се отделя за теми като възпитанието на децата и е нормално вече в главите ни да има някакви схеми на изграждане на живота,по които ако  откажеш да се движиш и веднага си определен като нереализиран,затъпяващ или пък използващ  мъжа си.

# 22
  • Мнения: 1 732
Не бих.
От чисто егоистични подбуди.
Само една година съм вкъщи с малката и полудях.
Не е за мен тази работа...
Липсват ми разговорите с колегите, разнообразието, дори стреса на работното място  Shocked

# 23
  • Мнения: 625
Аз определено бих,но това си зависи от много неща.Аз например съм си домошар,не обичам много кафенета,дискотеки и кръчми и гледам винаги да е наред всичко с детето.Но имам познати на които и 1 година в къщи им е трудно-имат нужда и от повече контакти или пък са големи кариеристки.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Абсолютно бих се посветила. Все повече откривам в себе си желание точно за това.

# 25
  • Мнения: 3 367
не,не бих и не го правя
известирала съм над 15 години в образованието си и седенето у дома не ми се отразява добре
надявам се да имаме и 3то дете; съпругът ми може спокойно да ни издържа(парите к даваме за ясли и градини са доста близки до моята заплата),та проблема не е финансов
и не на последно място-не съм убедена че  " мама у дома" е най-добрия варянт и за децата,по ред прични

# 26
  • Мнения: 196
не,не бих и не го правя
известирала съм над 15 години в образованието си и седенето у дома не ми се отразява добре
надявам се да имаме и 3то дете; съпругът ми може спокойно да ни издържа(парите к даваме за ясли и градини са доста близки до моята заплата),та проблема не е финансов
и не на последно място-не съм убедена че  " мама у дома" е най-добрия варянт и за децата,по ред прични


 Peace и аз така мисля

# 27
  • София
  • Мнения: 9 860
Абсолютно бих се посветила. Все повече откривам в себе си желание точно за това.
И аз така.Преди няколко години това би било немислимо за мене,но сега е друго.Остава само финансовия въпрос...

# 28
  • Мнения: 5 618
Мда. С голямо удоволствие бих. И след това не бих работила даже Mr. Green, освен може би нещо по-творческо от вкъщи - преводи примерно.
И ще гледам да не затъпея много, ще си водя децата по библиотеки  Laughing
Ъъъ, нереализирали се...Ми някои пък не искат да се реализират О_О...Не може всичките да сме луди кариеристки Rolling Eyes
Еовин, така си мислиш, защото не си оставала толкова време вкъщи. Laughing
Аз стоях чисто 2 години и половина. Детето го гледах до 2 години и 4 месеца. Не съм се чувствала затъпяла /благодарение на нета/, интересно ми беше и не се оплаквам. Но сега съм влязла в работен ритъм и се улавям как хич не ми се иска пак да се затварям у дома за толкова време.

# 29
  • Мнения: 1 426
Аз бих... приятна ми е домакинската работа, приятно ми е да се занимавам с децата... Въпреки че си обичам професията и съм наистина професионалистка. Но не мога и да си помисля да го направя - взимам 3 пъти повече пари от мъжа ми.

Общи условия

Активация на акаунт