Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 78 046
  • 491
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 425
Мимито, аз не мога да ти помогна,но си мисля, че най-добре се посъветвай с дерматолог дори 2ма...не са си шега работа тез себореи  #2gunfire

Гледам махнали сте анкетата...аз не гласувах де,но исках да споделя впечатления!
Първият път като я намазах на главата си и стоях горе долу 2 часа след измиването косата ми беше твърда все едно конски косъм...пропуснах една седмица и после пак си я мацнах и пак беше твърдичка,но на следващото миене вече всичко е ок и досега всяка седмица си я слагам!

Определено маската е за моята коса  Peace

# 256
  • Мнения: X
Снимки! Снимки!
Хайде който има да пуска   bouquet
Аз се въздържам, тъй като косата ми расте, но се къдри все повече и изглежда в застой Thinking

# 257
  • Мнения: 437
аз най сетне си купих отново АДЗЕ и започнах пак с маските Simple Smile И за пръв път я направих в оригинал! Бях малко скептична по отношение на маста.. досега не бях слагала, а и преди винаги косата ми е ставала твърда някак си и не се миеше лесно от тази мас..обаче реших да експериментирам и единственото, с което си измих косата, и то се изми перфектно - беше жълтък, разбит с малко водичка...
Между другото, и мойта коса взе да се къдри... отново! След раждането се беше изправила драстично и много време се тръшках, че съм си изгубила хубавата къдрава коса... и едва наскоро, след като вече бях престанала да обръщам внимание.. осъзнах, че пак е започнала да се къдри.. почти си е като преди!

# 258
  • Мнения: 2 673
аз съм вече отдаааавна за снимка, ама трябва мъжо да ме снима...И ще пусна - преди и след...Дано да видите разликата и да ме укуражите CrazyМай ще трябва да почина обаче..макар, че не се клепам често - веднъж седмично, я има я няма..
особено пък напоследък Sick
И аз все забравям да сложа лимон, вместо оцет, и после мириша на курнишон Joyв собствен сос.

# 259
  • Мнения: X
Shusha , все по - къдрава ще става  Heart Eyes   bouquet

# 260
  • Мнения: 437
Shusha , все по - къдрава ще става  Heart Eyes   bouquet
newsm51 ей Зизи, за теб специално много благодарности... да си призная честно, ти ме стимулира пак да започна с нужните глезотии за тялото ... и маската на Деси започнах пак.. и ленено семе си взех.. и онези мазила на Дева.. хмм... и ледчето сутрин по лицето.. и какво още.. новата функция на златната ми халка..   Hug  bouquet

# 261
  • Мнения: 338
Здравейте, овчици!  bouquet
Как сте днес?
Аз от 1 месец правя маската и чувствам косата си много еластчна. Дори има и блясък не типично за много къдрава коса. Относно сгъстяването....ми мойта винаги е била много гъста. Приятелки, които не са ме вийдали от 1-2 месеца твърдят, 4е косата ми много е пораснала. Аз да си призная не мога да кажа същото Sad Нали всеки ден се гледам, а и тя като е къдрава, колкото и да расте все се навива. Ако трябва да бъда честна маската я правя само 1 път в седмицата, защото съм на работа и нямам време да се клепам през работните дни. Вместо нея в едното ми миене на косата използвам готова маска на AVON от серията SPA с маслина. Страхотна е тази маска. Сега сум решила да си купя кристали и като си махна цъффтежите(добре че са мн малко) да започна да се мажа и с тях. Zizi, прочетох, 4е си доволна от твоите и мисля да ги пробвам и аз. До скоро момичета Hug

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте момичета.Отдавна не съм писала по темата,защото спрях маската.Нали чакам бебе....
Сега се чудя каква маска да си правя?? newsm78
Искам косата ми да е хубава,идеи премам всякакви. HugА дали и хининовата вода трябва да спра?

# 263
  • Мнения: X
kloie, смело мацай бадемово масло, зехтин - можеш да добаваш и жълтък и мед - изобщо всичко без тривитаминола, себорала, евентуално хининовата вода (не съм сигурна за нея - можеш да я замениш с розова вода - има същия ефект), слагай кисело мляко...бъркай смело и с въображение  Crazy  bouquet

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
zizi topbouquet

# 265
  • София
  • Мнения: 1 326
Снимки! Снимки!
Хайде който има да пуска   bouquet
Аз се въздържам, тъй като косата ми расте, но се къдри все повече и изглежда в застой Thinking
Хъм........и мойта почна доста да се къдри.........особено покрай дъждовете  Laughing.....
за съжаление нямам снимки отпреди маските, за да има база на сравнение

# 266
  • Мнения: X
Хъм........и мойта почна доста да се къдри.........особено покрай дъждовете  Laughing.....
за съжаление нямам снимки отпреди маските, за да има база на сравнение
Да не ти пука - пускай от сега Peace

# 267
  • Мнения: 351
kloie, , евентуално хининовата вода (не съм сигурна за нея - можеш да я замениш с розова вода - има същия ефект
ефекта от розовата вода същия ли е както от хининовата- за растеж, успокояване на скалпа и т.н.

# 268
  • Мнения: X
Да, попаднах на дискусия преди време в един форум и съпругът ми го тества от няколко месеца - косата му расте с бясна скорост, няма вече сърбежи и не му излизат пъпки по главата.  Peace

# 269
  • Мнения: 358
Здравейте момичета.Отдавна не съм писала по темата,защото спрях маската.Нали чакам бебе....
Сега се чудя каква маска да си правя?? newsm78
Искам косата ми да е хубава,идеи премам всякакви. HugА дали и хининовата вода трябва да спра?
Хинин е абсолютно забранен за бременни. Преди, като имаше хинин на таблетки, се е използвал в големи дози за прекъсване. Естествено, ако си се мазала веднъж-дваж, не се шашкай, не е толкова лесно да проникне в общото кръвообращение през кожата на главата.Леко бременеене Hug

Общи условия

Активация на акаунт