Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 78 135
  • 491
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 178
 Thinking Не, Jezabel, на мен не ми остава течност. Бъркам енергично, докато маста поеме всичко течно.  Wink

# 376
  • Мнения: 1 234
Thinking Не, Jezabel, на мен не ми остава течност. Бъркам енергично, докато маста поеме всичко течно.  Wink


Thinking Ами май затова ми пада косата ooooh! Щом само на мен се получава така маската или не ми е хубава маста-домашна е,свинска,несолена и много мека-като.........пастет,хем в хладилника стой,или слагам малко-въпреки,че така на око като я гледам си е една лъжица.Първия път даже се обърках и сложих 2 и нямаше измиване тая мас Sick,та сега уж внимавам да не сложа много Rolling Eyes Какво да правя сега-повече мас ли да слагам Thinking

# 377
  • Мнения: 178
Thinking Ами май затова ми пада косата ooooh! Щом само на мен се получава така маската или не ми е хубава маста-домашна е,свинска,несолена и много мека-като.........пастет,хем в хладилника стой,или слагам малко-въпреки,че така на око като я гледам си е една лъжица.Първия път даже се обърках и сложих 2 и нямаше измиване тая мас Sick,та сега уж внимавам да не сложа много Rolling Eyes Какво да правя сега-повече мас ли да слагам Thinking

Щом маста ти е домашна, няма какво да й има. Wink

Слагай си 1 лъжица, само че бъркай сместа по-дълго време, докато се хомогенизира.

# 378
  • Мнения: 1 234
Щом маста ти е домашна, няма какво да й има. Wink

Слагай си 1 лъжица, само че бъркай сместа по-дълго време, докато се хомогенизира.

Благодаря,така ще направя  bouquet Дано да стане като хората този път:pray:След 3-4 дни като ми дойде време за миене ще си забъркам пак маската и ще докладвам какво е станало  Stop

# 379
  • Мнения: 4 770
Много ме надъхвате, да ви кажа! Flutter Аз съм изчела първите 5-6 теми целите и сега чета пак. Бях забравила колко се бях зарибила. Много искам да пробвам, но незнам коя съставка ще ми понесе и коя не виждам, че има много модификации. Cry Кое смятате да сложа и кое не за дълга, къдрава, средно гъста коса с мазни корени, а краищата само на горния етаж от косата са ми сухи. Мия я на 2-3 дни. Ще съм ви благодарна да ме посъветвате какво да сложа в този случай и как да процедирам.  smile3525
Моята коса може би прилича на твоята. Аз слагам 2 с.л тривитаминол, 1 с.л ракия, 1 с.л липон, 1 с.л хининова вода, 1 с.л розова вода,1 с.л бадемово масло, 1 с.л масло от грозде, 3 капки гас.
Но това може да не е подходящо за твоята коса. Пробвай..... интерпретирай
Благодаря, че взе отношение!    newsm03
Бих ти показала косата ми да видиш дали е подобна, но нещо не се оправям  със snimka.bg  Crossing Arms
Ще пробвам непременно по твоя вариант и ако случайно не се получи, тогава ще експериментирам.     Wink

# 380
  • Мнения: 478
(само не слагам гас-понеже съм руса).
А аз да попитам какво значение има че си с руса коса  Embarassed newsm78И аз съм на руси кичури WinkНе трябва ли да слагам газ Confused
  bouquet  bouquet  bouquet

# 381
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
(само не слагам гас-понеже съм руса).
А аз да попитам какво значение има че си с руса коса  Embarassed newsm78И аз съм на руси кичури WinkНе трябва ли да слагам газ Confused
  bouquet  bouquet  bouquet

Изрусената коса по принцип е по-суха, а газта допълнително я изсушава.

# 382
  • Мнения: 478
(само не слагам гас-понеже съм руса).
А аз да попитам какво значение има че си с руса коса  Embarassed newsm78И аз съм на руси кичури WinkНе трябва ли да слагам газ Confused
  bouquet  bouquet  bouquet

Изрусената коса по принцип е по-суха, а газта допълнително я изсушава.
Значи трябва да не слагам ConfusedБлагодаря ти  bouquet  bouquet  bouquet

# 383
  • Мнения: 1 236
Ама моми4ета това на нищо не прили4а....толкова много материал сте изписали и ни една снимка newsm78 #ShockedАми хайде пускайте,да не посо4вам(и аз като Зизи Топ) Laughing.Обещала съм и аз ,оба4е ще поиз4акам още месец,4е с тая 4уплива коса и дължина до раменте Sadсъм като разплетена дамаджанка в момента Hug...Ина4е дерзая с маската,с хининовата вода,с ампулите и какво ли още не Crazy

# 384
Здрасти на всички! Оказа се, че имам много време преди работа и реших да ви пусна снимки.
преди
след 

Първата е от 27.02, втората от преди малко, което прави около три месеца. Май месец обаче почивах. (Слагах си купешки маски под душа.)
Ходих и на фризьор, много добре се справи жената, взе ми само връхчетата, каза ми, че косата ми е доста жива (остава и да не е след толкова грижи). Грижите си заслужават.

# 385
  • Мнения: X
Браво на lecitin!
И за прекрасните резултати и за примерното поведение да пусне снимка Laughing!
Страхотна коса, със здраве да си я носиш и все по- хубава да става!   bouquet

# 386
  • Мнения: 6 461
lecitin , постигнала си страхотни резултати.

Аз ще сложа снимка като му дойде времето. Peace

# 387
  • Мнения: 338
Здравейте и от мен!  bouquet
lecitin, браво!!!
Jezabel, нали ти питаше за маската кой как я смесва? newsm78 Е аз първо разбърквам 1 жълтък+хининива вода+1с.л.ракия+газ+мед.Като се разтвори меда добавям Тривитаминола+бадемово олио.Става добра хомогенна смес. И с пръсти започвам да втривам в корените на косата, а ако ми остане и по зялата коса. Ако не ми остане я мажа само с бадемово масло. Мойта коса по принзип е много гъста и не ми стига сместа, та се налага да слагам повече мазнотийки.

# 388
  • На небето
  • Мнения: 5 530
От сместта мажеш кореите и цялата коса!
Да това ми е ясно,но исках да кажа че явно нещо не правя както трябва или по-точно трябва да добавя нещо, с което да не са сотлокав сухи краищата ми. Аз преди това бях на кичури и още не може да ми се оправи косата, може да е просто от това.

И аз съм на кичури. Да ти кажа 1 път когато си направих кичури на косата ми и трябваха поне 2 години за да се съвземе, цъфтеше като за световно, косъма се накъсваше, абе ужас. Сега вече 1 година си поддържам кичури. По това време започнах и маската; косата ми не се изтощи толкова колкото 1 път и не цъфти толкова много.

# 389
  • Мнения: 3 782
В такъв случай да те питам теб Tinka79 какви продекти слагаш в твоята маска? Както е в оригинал ли я правиш? Аз бях гледала някъде снимка на косата ти след ползване на маската - много е хубава.

Общи условия

Активация на акаунт