Тайната на дългата и гъста коса-10

  • 78 042
  • 491
  •   1
Отговори
# 420
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Тинче аз пък да ти кажа имах доста грижи край косата си от известно време.
След като започнах с маската с тривитаминола ...долу горе започна да се оправя.
Имах обилен косопад...направо бях уплашена ...цели кичури падаха Shocked...ужас.
Започнах да пия витамин В комплекс,рибено масло...успоредно на това маската.
И така сега ще взема и хининовата вода Sunglasses
За сега косопада спря , но съм на бебешки шампоан ЕВЕНТ ...  Flutter


Да, що се отнася за косопада от тривитаминола косата ми спря да пада така усилено. Сега е къде по добре; даже имаше период в който почти не ми падаше. В това отношение съм много доволна, не че си върнах страхотната коса де, ама все е нещо.
Иначе и аз за сега ползвам бебешки шампоан (че уж е щадящ и с това често миене...), но всички ми казват, че не бил подходящ и като го свърша смятам да взема някакъв за мазна коса, който ми препоръчаха, пък да видим той може да е по ефикасен от тези които съм ползвала до този момент.

# 421
  • Мнения: 639

Ох, ами "АДДА" ползвах последно (в момента я ползвам де), но не ми харесва миризмата (може би защото няма парфюми и допълнителни аромати в нея)  33uu Сега мисля да взема на КОКОНА със силикон да пробвам като ми свърши тази. После ще кажа дали ми е харесала повече.  Wink
[/quote]
А каква е цената newsm78

# 422
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ох не помня точно, дали не беше 0,60лв. или 0,90лв. за 100мл. Абе евтино е и бая време отива. Това е на АДДА, на Кокона може да е малко по скъпичко.

# 423
  • Мнения: 10
Momicheta, az imam benki po glavata,  Embarassed dali maskata moje neshto navredi na tova. Ima li nqkoi koito ima enki i e polzval maskata da mi kaje....

# 424
  • Мнения: 1 236
Momicheta, az imam benki po glavata,  Embarassed dali maskata moje neshto navredi na tova. Ima li nqkoi koito ima enki i e polzval maskata da mi kaje....
Не мисля 4е маската би навредила,ама все пак не съм специалист!Това са си натурални съставки,щом от шампоана нямаш проблем,едва ли маската ще окаже негативно влияние.Все пак си мисля,4е е по-добре да не слагаш газ!

# 425
  • Мнения: 10
Ok mersi, vupreki 4e si mislq 4e moje bi i gazta ne e tolkova vredna, zashtoto maika mi kato sum bila malka me e mazala s neq za vushkiiii...  Embarassed No vse pak moje i da ne q polzvam. Nali efekta na maskata nqma da e po-malko efektivna bez gaz

# 426
  • Мнения: 6 713
Момичета, имам един въпрос.

На суха или мокра коса е по-правилно да се слага маската за коса (домашна маска, а не купешка)?


Благодаря!
  Hug

# 427
  • Мнения: 10
Na suha, az zatova pitah specialno Zizi i tq mi kaza 4e trqbva da se slaga na suha  Wink

# 428
  • Мнения: 6 461
Момичета, имам един въпрос.
На суха или мокра коса е по-правилно да се слага маската за коса (домашна маска, а не купешка)?
Благодаря!
  Hug
Маската я слагам винаги на суха коса.
Втривам първо в корените ...след това разнасям и по краищата.

# 429
  • Мнения: 1 234
Айде и аз с един въпрос-правили ли сте си маската,непосредствено преди боядисване и в какъв ред-първо боядисването и после маската или обратно newsm78.Чудя се ако първо се боядисам после тоя тривит. да не прецака цвета Thinking Ако пък направя първо маската косата ми ще е прекалено чиста за боядисване Confused



lourdes на въпроса ти-на суха я правя и аз Peace

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 23:13 от Jezabel

# 430
  • Мнения: 6 713
Warangel, Дими, Jezabel - благодаря! Ще се клепам смело на сухо   Wink Wink

# 431
  • Мнения: 338
Да се запиша и аз Laughing
Momicheta, az imam benki po glavata,  Embarassed dali maskata moje neshto navredi na tova. Ima li nqkoi koito ima enki i e polzval maskata da mi kaje....
Защо не се посъветваш първо със специалист преди да си слагаш каквото и да било на главата? Скоро четох, че в болница "Токуда" всеки вторник правят безплатни прегледи за рак на кожата, а бенките също спадат към тази класификация.
Успешен ден на всички  bouquet

# 432
  • Мнения: 6 461
Warangel, Дими, Jezabel - благодаря! Ще се клепам смело на сухо   Wink Wink
Оф ....снощи я правих маската ...и сега нещо косата ми намирисва на яйце...след малко пак ще я мия Crazy

# 433
  • Мнения: 302
Momicheta, az imam benki po glavata,  Embarassed dali maskata moje neshto navredi na tova. Ima li nqkoi koito ima enki i e polzval maskata da mi kaje....
И аз имам една и до сега не е имало проблеми

# 434
  • Мнения: 205

Здравейте,момичета!Най-после и аз да се отчета в темата!Правих маската в продължение на 2 месеца,сега съм в почивка и си мажа косата след измиване с хининова вода.Качила съм 2 снимки-преди да започна маската и след като съм я правила 2 месеца.Бях с ужасен кокопад-сега значително е намалял.На дължина като я сравнявам не е пораснала кой знае колко много,но аз съм доволна,че косопадът ми намаля.

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 16:10 от tsveti_77

Общи условия

Активация на акаунт