Здравейте,преди около месец след ендоскопска ларингоскопия диагностицираха дъщеря ми( 7г.) с певчески възли.Проблемът ни датира от около четири години,като за това време гласът и периодично спадаше.В понеделник когато я заведа на училище гласът и е добре,но в петък вече е много дрезгав.В момента я водим на фонолог,който ни дава упражнения за гласните връзки,които упражнения правим всеки ден.Лекарят,който и постави диагнозата каза,че ако тази терапия не помогне,трябва да се пристъпи към операция.Моля за обратна връзка,ако някой се е сблъсвал с такъв или подобен проблем.Благодаря предварително!