Аджар

  • 477
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Здравейте. Търсих във форума мнение за Аджар, но не намерих. Заради това пускам нова тема. Интересно ми е някой бил ли е на негово събитие или лично при него? Моля да сподели мнение. Благодаря.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 21 695
В друг раздел на форума мнението е, че са шарлатани двамата с жена му.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 992
В друг раздел на форума мнението е, че са шарлатани двамата с жена му.
Може ли линк към темата?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 21 695
"Звездни компромати" от тоя месец, не е за тях темата, а се споменават мимоходом.

Общи условия

Активация на акаунт