Днес ми е мъчно, защото.....

  • 31 679
  • 602
  •   1
Отговори
# 555
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Оххх момичета какво да ви кажа- при мен  и плачът не помага  вече.........
Онзи ден купих страхотни рози за Рождения ден на Томи и днес ги гледам как са  се отворили- досега  тук в Англия не ми се  е случвало да попадна на такива.Страхотни са.... и започвам да си мисля че моят Томи  ми показва чрез тях обичта си и  ми става  мило и топло ... и пак започвам да плача. Cry
Прегръщам всички ви  Hug Hug Hug
http://www.jumpcut.com/media/dyn/60/734b/99082ca1b46ddd59807ddf8a47/view.jpg
http://www.jumpcut.com/media/dyn/84/3624/a95783bed3d12ba4541c96a7b4/view.jpg
Вили

# 556
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Тарталета, Аги, Вили, когато ви чета, ми загорчава... Прегръщам ви!  Hug Hug Hug Дано Бог и всички светии пазят дечицата, които са с нас. Дано те да са ни живи и здрави! А ангелчетата... тях няма начин да не помним и да не страдаме. Не е справедливо, когато майката надживее дете. Но се случва. Случило се е и на нас, уви...

# 557
  • Мнения: 674
Здравейте мили момичета!първо искам да се извиня ако нахално нахлувам в темичката ви,но днес ми е адски мъчно и почти
няма с кой да го споделя  Cry
Днес погребват много близък за мен човек,който бе убит в Петък от неизвестен засега извършител.Нагло убийство което е извършено пред очите на жена му,10 год. им син и още куп гости.Мъчно ми е за добрия човек,който си отиде,а пращеше от
енергия и живот.Мъчно ми е за неговата жена и детенце,за който спомена от това убийство никога няма да се заличи,мъчно ми е за всички,които страдаме за него.Мъчно ми е и че това може би ще си остане едно неразкрито убийство. Cry Cry Cry
По принцип мислех че съм силен човек,мога да приемам необратимите неща и да свиквам с мисълта за тях,но май не е така.
Вече 4 дни в главата ми се въртят черни мисли и немога да ги изгоня,колкото и да се опитвам.Иначе и аз имам своя,лична трагедия,
която се опитвам да подтискам и да не мисля за нея,особенно сега,когато нося нов живот в себе си.Преди 9 мес. почина моето първо
детенце,само на 3 дневна възраст.Голям шок беше,и голяма трагедия.Трябваха ми няколко месеца за да си стъпя на краката,а сега имам чуството че се връщам пак в онази гадна дупка,където губиш желание за всичко и не живееш,а просто съществуваш....
Днес ми е мъчно наистина за много неща,иска ми се да е само за днес,но надали.... Cry

# 558
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 626
Изабела, прегръщам те.

# 559
  • Мнения: 7 132
Изабела, съжалявам. Cry
Наскоро и моето семейство се сбълска с убийство на близък, но засега няма никакво развитие с хванатия убиец.
Съжалявам, че си преживяла трагедията да загубиш детенце.
Виждам лентичката ти и това, че има за какво да се бориш. За смисълът на живота! Опитай се да скриеш страховете и да не им даваш да те преробват.  Hug
Успех.   bouquet

# 560
  • Мнения: 2 849
Чета ви често и рядко пиша .Защо има толкова мъка?Не е справедливо .Всеки път се просълзявам,а уж съм желязна .Ох,как искам щастие за всички пишещи тук .

# 561
  • Мнения: 1 170
Току-що прочетох за бебето Криси от горната тема. Странно е как човек не може да свикне с подобни истории: четеш, четеш и всеки път плачеш и съпреживяваш мъката с мамата все по един и същ силен и болезнен начин Sad .
Все ми се иска да мога да помогна с каквото мога. Но не мога. И за това ми е мъчно... не само днес

# 562
  • Мнения: 3 166
 Flowers Rose Flowers Rose... за Поли
Аги, Hug безкрайно те обичам, мисля за теб от снощи....

# 563
  • Мнения: 89
 Cry   За Поли  Flowers Rose Flowers Rose

# 564
  • Мнения: 651
За Поли  Flowers Rose Flowers Rose.
За мама  Hug Hug Hug. Аги, всички сме с теб и те прегръщаме, миличка.

# 565
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
За Поли  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Винаги ще сте в сърцата ни малки душички !
За мама - много прегръдки  и обич  Hug Hug Hug
Вили

# 566
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 626
Миличка Аги, прегръщам те силно. С теб съм на този черен за вас ден.
За мъничката Поли  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 567
  • Мнения: 7 132
Flowers Rose Flowers Rose... за Поли
Аги, Hug безкрайно те обичам, мисля за теб от снощи....
И аз.  Cry
Аги,  Hug
Поленце,  Flowers Rose Flowers Rose

# 568
  • Мнения: 1 369
За Поли  Flowers Rose Flowers Rose.
За мама  Hug Hug Hug. Аги, всички сме с теб и те прегръщаме, миличка.

Гушкай Лъчи и Мони и дано успеят да отнемат поне мъничко от болката ти... и да стоплят изстрадалото ти сърце, особено на този ден...

# 569
  • София
  • Мнения: 1 098
Flowers Rose Flowers Rose... за Поли
Аги, Hug безкрайно те обичам, мисля за теб от снощи....

Мила , гушкам те силно. Прегърни и Лъчи и се радвай на усмивките му , особено днес.

Общи условия

Активация на акаунт