Ергенът 🌹 сезон 5, тема #10: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 53 078
  • 1 053
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 964
Добре дошли в десетата тема за 5-ти сезон на Wear Ring "Ергенът" 🌹
Ергенът ще се излъчва във вторник, сряда и четвъртък от 20:00 по bTV!
За всички, които гледат предварително излъчените епизоди на Wear Ring "Ергенът" 🌹 по VOYO, молим да ползвате скрит текст.
Предишните теми:
Тема #1🌹
Тема #2🌹
Тема #3🌹
Тема #4🌹
Тема #5🌹
Тема #6🌹
Тема #7🌹
Тема #8🌹
Тема #9🌹


В изминалата седмица гледахме как влизането на новият Ерген - Георги Гатев размести пластовете в предването - Алия и Румяна заявиха интерес към него и минаха към неговият отбор. Илияна също беше на среща с него и си личеше, че имат взаимни симпатии.
Кристиян и Мартина имаха първата си целувка.



Мария отпадна от предаването, а Елизабет си тръгна по собствено желание.
Стоян все още го няма, предстои да разберем какво ще се случи.

Имена, зодии и снимки на Ергените и участничките:


Кристиян, Зодия - Скорпион. Zodiac Scorpius


Стоян, Зодия - Везни. Zodiac Libra


Марин, Зодия - Овен. Zodiac Aries


Георги, Зодия - Риби. Zodiac Pisces


🌹 Гориция, Зодия - Везни. Zodiac Libra


Елена, Зодия - Стрелец. Zodiac Sagittarius
🥀 Отпаднала 🥀


🌹 Бетина, Зодия - Стрелец. Zodiac Sagittarius


🌹 Симона, Зодия - Козирог. Zodiac Capricorn


Вероника, Зодия - Везни. Zodiac Libra
🥀 Отпаднала 🥀


Цветелина Ненова, Зодия - Риби Zodiac Pisces
🥀 Отпаднала 🥀


🌹 Нурджан, Зодия - Близнаци. Zodiac Gemini


Ангелина, Зодия - Дева. Zodiac Virgo
🥀 Отпаднала 🥀


🌹 Цветелина Велева, Зодия - Телец. Zodiac Taurus


Анабела, Зодия - Скорпион. Zodiac Scorpius
🥀 Отпаднала 🥀


🌹 Илияна, Зодия - Овен Zodiac Aries


🌹 Мануела,  Зодия - Овен. Zodiac Aries


🌹 Пламена, Зодия - Телец. Zodiac Taurus


Белослава, Зодия - ? (Няма информация)
🥀 Отпаднала 🥀


🌹 Доника, Зодия - Овен. Zodiac Aries


🌹 Татяна, Зодия - Близнаци Zodiac Gemini


Мария, Зодия - Везни Zodiac Libra
🥀 Отпаднала 🥀


🌹 Алия, Зодия - Водолей. Zodiac Aquarius


🌹 Елеонора, Зодия - Близнаци. Zodiac Gemini


Анастасия, Зодия - Стрелец. Zodiac Sagittarius
🥀 Отпаднала 🥀


🌹 Румяна, Зодия - Телец. Zodiac Taurus


🌹 Михаела, Зодия - Риби. Zodiac Pisces


Санта Китана, Зодия - Дева. Zodiac Virgo
🥀 Отпаднала 🥀


Марая, Зодия - ? (Няма информация)
🥀 Отпаднала 🥀


Кати, Зодия - Скорпион. Zodiac Scorpius
🥀 Отпаднала 🥀


🌹Любомира, Зодия - Телец. Zodiac Taurus


🌹Мартина, Зодия - Овен. Zodiac Aries


Елизабет, Зодия - Лъв.
🥀 Напуснала по собствено желание 🥀

_____________________________


Списък с инстаграм профили на Ергените и всичките участнички: 📸
Ергените:
@kgenchevv - Крис
@marinstaneev - Марин
@stoyan__dimov - Стоян
@gggatev - Георги (Гатев)

Участничките:
@nurdjanzlnv - Нурджан
@cveti_nenovaa - Цветелина Ненова
@donikastoykova - Доника
@tsvetelinaaveleva - Цветелина Велева
@еleonorrrak - Елеонора
@tatyana__fenix - Татяна
@beloslava111 - Белослава
@santakitana.real - Санта Китана
@mihaela.vasileva - Михаела
@veronikajordann - Вероника
@anabelageraskova - Анабела
@angie.sergienko - Ангелина
@iliyana.id - Илияна
@gorizia.gabrovska - Гориция
@manuelausheva - Мануела
@plamenaael - Пламена
@mariya_mhlv - Мария
@marayavladimirova_17 - Марая
@ekaterina_doynova - Кати
@spantova1111 - Симона
@goldenn.barbie - Анастасия
@barbolina.8 - Бетина
@pamskeafy - Елена
@rumiisback - Румяна
@martina_petrova777 - Мартина
@love.hristova - Любомира
Приятно гледане!



Последна редакция: пн, 20 апр 2026, 22:33 от MissBabyJane

# 1
  • Мнения: 23 853
Благодарско за темата, гласуваx целувката на Марин и Миxaeла. Самият въпрос е леко сбъркан, трябва "между кои" (в мн.ч.), не "между кой" (то даже трябва да се каже "кого", ако е в ед. ч.). Но по-добре да не се редактира, защото анкетите се бъгват и се изместват резултатите.
Може би след всяка отпадане трябва да имаме въпрос как ще запомним отпадналите от седмицата, в случая.. Елизабет и Мария.  Аз лично останаx с лоши впечатления от Елизабет и с добри впечатления от Мария.

# 2
  • Мнения: 7 574
Благодаря за новата тема. 🌹 Гласувах за Марин и Алия - не защото ми харесват като двойка, а защото беше единствената ненасилена целувка. Пийнаха малко и си стана. Другите са ми малко “по задължение” - поне от едната страна.

Последна редакция: пн, 20 апр 2026, 10:54 от Lilly_85

# 3
  • Мнения: 452
Благодаря за темата! Hug Аз също гласувах за Марин и Алия, според мен това до момента си е най-страстната целувка.

# 4
  • Мнения: 11 525
Благодаря за темата! Твърдо съм за Крис и Нора.

# 5
  • Мнения: 2 964
Редактирах  “й” на “и” и се разместиха отговорите…
Дадох опция за промяна на гласа, ако вашият отг. се е сменил заради редакцията, може да си сложите първоначалният отговор

# 6
  • Мнения: 23 853
Е аз затова казаx "по-добре да не се редактира", че знам за какви бъгове иде реч, сърбал съм попарата с анкетите в този форум.

# 7
  • Мнения: 2 964
Понеже винаги има някакви проблеми и негодувания в темите/анкетите които създавам, това ще е последната която правя за предаването.
Моля някой по вещ по въпроса да се заеме. Поздрави!

# 8
  • Мнения: 23 853


Понеже винаги има някакви проблеми и негодувания в темите/анкетите които създавам, това ще е последната която правя за предаването.
Това си е стар бъг, поне от 2 години, за което не си виновна. Дори за едни кавички като съм поправял, ми е размествало всички отговори,  като кавичките не ги изписва като кавички, а като & quote. Много бъгове има из сайта. Мен повече ме дразни това, че анкетите са вече скрити и реално не се виждат, а xората не гласуват, докато не ги разръчка човек, просто защото не знаят за съществуването на тези анкети! А преди се виждаxа ясно.

Последна редакция: пн, 20 апр 2026, 12:41 от diziler

# 9
  • Мнения: 3 790
Понеже винаги има някакви проблеми и негодувания в темите/анкетите които създавам, това ще е последната която правя за предаването.
Моля някой по вещ по въпроса да се заеме. Поздрави!
Благодаря за старанието, хубаво са оформени темите. Не се отказвай, то не остана.

# 10
  • Мнения: 11 272
К'о правил Стоян по време на отпуската в Ергенът
https://vm.tiktok.com/ZNRqDo2WH/

Благодаря за темата! 🌹

# 11
  • Мнения: 7 820
Марин и Алия. Ако нямаше камери, щеше да има продължение.

# 12
  • Мнения: 2 815
Аз пък не мога да повярвам, че тази Алия може да привлече момче като Марин.

# 13
  • София
  • Мнения: 37 347
Благодаря за новата тема.

Изненадан съм, че водят Марин и Алия, което е абсурдно (най-малкото бяха пияни на мотика) и явно се дължи на бъга на анкетата след редактирането. Т.е. всички гласували за Марин и Михаела са се изместили с едно надолу, т.е. при Марин и Алия. Друго обяснение нямам.

Цялостно погледнато целувките този сезон не се получават. Няма една целувка, която да посоча и да кажа - ето тази е. Или са кринджави, или единия влага повече от другия или стои грозно или изкуствено.
Това се отнася за всички като при Марин и Михаела и Крис и Нора това с изкуственото отпада.

# 14
  • Мнения: 3 649
Аз пък не мога да повярвам, че тази Алия може да привлече момче като Марин.
Аз пък не мисля, че в реалния живот, ако не се гони цел "сладка инфлуенсърска двойка", Михаела има шанс. Тя не му влияе. Марин заспива с нея. Те само коментират другите. Имам чувството, че той с нея си сверява часвоника какъв му е имиджът в имението и евентуално какъв би бил сред зрителите. Използва си я един вид. Ама даже не и за секс, ами като работник.

Общи условия

Активация на акаунт