Слънце в Разград пак изгря и зарадва майки и деца ! <- 2 ->

  • 8 266
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 201
Стига с тази манджа, че имам да свалям 100 кила. Аз се присъединявам към купона с напитки. newsm44

# 241
  • Разград-София
  • Мнения: 273
  smile3532 smile3532 smile3532 тая с бозата ме довърши rotfImbo rotfImao rotfImbo как се отслабва с боза Joy Joy

Мия да не ми се разсърдиш аз само се шегувам

# 242
  • Мнения: 441
готин купон стана.Май домакинята изчезна някъде  newsm78,ама нищо де простено и е.
Хайде ние излизаме за малко навън,че онова малкото направо ще ме подлуди  #Crazy

# 243
  • Мнения: 227
Мила, днес май беше пред мен на кухнята newsm78 .
Защо не се обади щеше да ми е приятно да се запознаем бях със бял панталон и синя блуза дръугпат се обаждаи ще ми е приятно да се запознаем.
Margaret Горе главата пожелавам ти бързо оздравяване и намиране на работа.  bouquet

# 244
  • Мнения: 500
Така,така!До като ме няма,2 сватби,купони........Хмм!А между другото нещо за снахи ми се стори,че не ви достигат?!Ами Лъчезара?Къде я забравяте нея?А и много мами минават покрай мен,ама не се обаждат?И още нещо-що аз като не пиша дълго време и после не ми викате:къде се загуби?липсваше ни! hahaha hahaha hahaha hahahaЕеееееее,всичко в кръга на майтапа де! Laughing Laughing Laughing                                                                                                                             МАРГО,не се отчайвай!Знай,че всяко зло е за добро! Hug

# 245
  • Мнения: 51
Абе тука съм-никъде не ходя,но ми се скапа флекс тайпа и не ми работеше клавиатурата.После нещо барнах по жичките като чистех след Иванна и всичко се оправи... newsm78
Ама ви четях:И ви чакам отдавна на трапезата!?
Той и мъжо ми отиде на банкет-така че чисто по женски да си спретнем купона   ura newsm18 newsm67
Ако не е много нахално да попитам/за след това има ли желаещи да чистят?/.

# 246
  • Мнения: 51
Момичета с приятели като вас и най-скучно започналия ден може да се превърне в приказен.
 newsm19Благодаря на Бог ,че ви има!

Титания утре сме пред вас още в 10 часа. Hug
  Hands Thumbsup Stuck Out Tongue Winking EyeНавий си часовника да станете навреме  ku-ku rotfImao!!!!!!

# 247
  • Мнения: 201
как се отслабва с боза Joy Joy
Бозата е за големи...очи, нищо, че се лепи на д-то. Майтап да става.  Joy

Icipici1, какво чистене бълнуваш? Ще се черпаваме в съдинки за еднократна употреба. Хартиени, че да стават за рециклиране.

Чиста работа.

# 248
  • Мнения: 227
Миа Ние със теб сме се виждали в парка ама днес зашо не те познах другия път дано като те видя се сетя

# 249
Леле изтървала съм купона  newsm78
Следващия е от мен Tada
Ей Марго  я по весело Hug Two Hearts sohappy

# 250
  • Мнения: 51
Добро утро сладурани!Май ние пак сме най-ранобудните и кафето с курабийките са на масата.... Заповядайте,да ви е сладко!След снощния купон да съберем нови сили,че децата са с неизтощими батерии ,ама нашите нещо май все запецват!А който не е на диета да се подсили и с това:

# 251
  • Мнения: 398
Добро утро!Ние днес ще се черпим със сиропчета CryКриси цяла седмица ми реве и крещи нощно време/само във вторник по малко плака/.Раздразнила си е гърлото и кашля,та днес си остана в къщи.Преско и той един кисел и има хрема,предполагам от зъбите,защото целият му венец от долу е побелял и надут.Отказва да се храни и само на течности кара милото.Ще се наложи да `и отидем на гости на докторката в кабинета,че не сме се виждали отдавна/да не би да ни е забравила newsm78/
Това е от нас.Днес е мрачничко,но ви пожелавам топлина в сърцата и много усмивки на лицата  bouquet

# 252
  • Мнения: 398
Иципици,благодаря за щедрата почерпка!Както винаги се представяш блестящо с кулинарните си умения  Hug.ще хапна и пийна,че с тия тежки нощи напоследък да не взема да се затрия Mr. Green и да заслабна /ауу сакън/

# 253
  • Мнения: 201
Бързо оздравяване на Криси и безпроблемно никнене на зъбките на Преско, Барби !
Иципици, благодаря за почерпката, а за диетата - аз само си приказвам. Кърменето е отлично оправдание за лакомията. Добре хапвам, както личи, но поне гледам да е полезно и не толкова калорично / не броя "диетичните" вафли/.  Embarassed
Хубав ден на всички!

# 254
  • Мнения: 256
Добро утро Барба дано да не е нещо сериозно много болни деца има от нашата градина и от вчера и Гого се разболя.Много е гаден този вирус и много бавно минава.Доно всичко е наред Praynig

Общи условия

Активация на акаунт