Слънце в Разград пак изгря и зарадва майки и деца ! <- 2 ->

  • 8 265
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 398
Благодаря Ви за пожеланията момичета newsm51,но Криси от 09:00 часа не е кашляла,което пък ме навежда на мисълта,че не е болна,а просто да не ходи на градина Twisted EvilСутринта като казах на баща `и,че май е по добре днес да си остане в къщи щом кашля,очите `и така светнаха и с най хубавата си усмивка ни заяви:"Да-да-да и аз мисля тъй,да остана тука да не ходя..." Joy Joy Joy
Поредната "вързанка"за нас от нейна страна smile3532

# 256
  • Мнения: 227
Barba Дано да не е нещо сериозно и скоро да спре тази кашлица.
icipici1 Мерси за сутрешната почерпка беше страхотна.
Ние днес пак сме навън ако беше слънчево нямаше да можем да излеем че аз получих страхотна алергия от слънцето и рацете ми са целите в пъпки.И ми казаха да не излизам като е силно слънцето докато ми мине.Лек ден на всички.

# 257
  • Мнения: 398
Мила, наистина се пази много от слънцето.Ако трябва се мажи с лосион с по висок слънцезащитен фактор/което пак не ти гарантира поява на пъпки/ и избягвай да излизаш когато много пече.Майка ми става така на едни мехури,което е много неприятно.Скорошно минаване на обрива.

# 258
  • Мнения: 441
Барба голяма тарикатка ще излезе май  Joy Joy
Мила скорошно оздравяване и се пази.Сестра ми има такава алергия и е наистина наприятно.
Мирка липсваш ни като изчезнеш,което май често ти се случва  hahaha hahaha

# 259
  • Мнения: 441


Хайде днес аз да почерпя,че само да хапвам и пиивам на готово не става  Embarassed
Днес не е горещо и излизаме Влади да спи навън.

# 260
  • Мнения: 256
Момичета да ви се оплача и да си излея яда.На картата която е за детски нямам превод и реших да отида до социалното да попитам.И ми казват че служебната ми белешка за дохода нямало входящ номер.Аз съм им сърбала попарата на социалното 1то майчинство от там го вземах и от къде да знам че на 6месеца се подава молба съм пропуснала и изгорях с 1майчинство от тогава ми е обеца на ухото и мога да твърдя че съм стриктна към докуменкацията.Предния месец отивам да подавам аз молба след обяд беше нямаше никакви хора само аз написах молбата служителката я провери и каза че всичко е ОК.Нали е за това там защо не ми каза не ме оправят 36лв.ама съм бясна  тази нали е за това там.Заслужава да отида при нея и да й обухам документа в главата й fight fightТя нищо не е гледала ей така да ме притупа на бързо че да си ходи

# 261
  • Мнения: 256
Мммм благодаря мнооого е вкусно smile3501

# 262
  • Мнения: 201
Ужасно неприятно, Стела. В случай, че ти се занимава можеш да подадеш жалба до шефа на въпросната служителка. Ако всички се жалвахме в такива случаи мързеливите чиновници нямаше да се радват на подобен безнаказан душевен непукизъм и комфорт. Ама масово си мълчим и ни правят на маймуни.

# 263
  • Мнения: 256
Точно така но не ми се занимава.Аз по принцип съм спокоен човек не смея да кажа нищо да засегна някого.Ако сега можех да оставя децата на някого Гого е с температура и не искам да го разнасям докато още съм напушена и не мие минал ядъ щях да отида при тази служителка да я питам какво е ОК кълпазанката такава smile3511

# 264
  • Мнения: 398
Стели,много неприятно!Ама що не се раззяпа да те чуят всички и да ти заведе молбата със задна дата/ #Cussing outтъпа патка заспала #2gunfire/.И аз съм им сърбала попарата за мудността им.Иципици , извини ме , че така говоря за колежките,ама наистина са за е..не.Ни`къв контрол по отношение на шефовете към служители си,пък за нормално и любезно обслужване да не говоря.Пфуууу!

# 265
  • Мнения: 271
Стела разбирам те добре, и аз като теб ми трябва много да си отворя устата, а после цял ден че и през нощта се ядосвам че не съм си я отворила. Пий едно и да минава. А мъжа ми малееееееееее само да не стъпиш на криво - огън и жупел.
Мама Барба пожелавам скорошно оздравяване.
Титанче а вие оправихте ли се, че май малкия не беше добре?

# 266
  • Мнения: 256
Хайде каня ви на хубаво ароматно кафе с пура ЗАПОВЯДАЙТЕ Часовника не е верен забравих да го навия ooooh! hahaha hahaha hahaha

# 267
  • Мнения: 51
Никой не ме е обидил,за да се чувсвам засегната.Познавам си колежките,но и закона....След като са установили ,че има някаква нередност,защо не са пратили уведомително писмо,че в 14 дневен срок трябва да се  коригира тази нередност в документа?Писнало ми е да слушам за това колко сме надути и некадърни в нашата служба,но...
И още веднж ви казвам:не се чувствам засегната.

# 268
  • Мнения: 227
Стели, Наистина неприятна история.Аз днес щях да набия някои в енергото  fightбяхме 20 човека.И две пенсионерки почнаха да мърморят какво съм правила там със това бебе само съм пречела и такива простоти направо откачих smile3515.Мерси много момичета наистина е много гадна тази алергия много ме сърби и рацете ми са отвратителни чак се подуха леля е кожен лекар и ми даде лекарства ама нещо не помагат  newsm78 ше видим какво ше стане.

# 269
  • Мнения: 441
Тоничка, Влади е по -добре,благодаря.
Стели ,как е Гого?А за социалното,ако бях на твое място щях да отида и....нямаш си на идея какво щеше да и чуе главата на въпросната госпожа.И задължително щях да се оплача  на шефовете и'.Достатъчно безработни има в града,като не им се работи да освободят мястото  #Cussing out #Cussing out.Ох,много се ядосах...Хриси знам ,че не се сърдиш за казаното до сега(за колежките ти),защото ги познаваш много добре Peace.

Общи условия

Активация на акаунт