Отговори
# 60
  • Мнения: 496
Пиколче, сърдечно благодаря за съветите Hug За сега сме решили да тръгваме във вторник. Само се чудя как да се настаним в колата. На малкия седалката ще е отзад, но аз къде да съм newsm78 ако седна отзад постоянно ще иска да го взимама, ако седна отпред няма да мога да го "обслужвам" добре с играчки и т.н., а ни се иска едно от седящите места да го ползваме за багаж, че имаме много за мъкнене newsm78 някакви идеи?

# 61
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 508
Bubka, ще ти кажа ние как пътужахме до морето по Вликден. Кристиян отзад на столче и аз до него. Наистина, така е по-удобно да се изпълняват желания, обаче имаше и доста мрънкане да го взимам. Играта с играчки много не се получи, т.е той си игра, но играта беше да хвърля на пода играчките и да иска аз да му ги давам..което направо ме  Crazy..вероятно си зависи и от детото, ако е свиканло да си се занимава с някоя играчка, добре..но ако е като Кристиян - всичко да му е интересно точно 2 мин., не знам колко кашона с играчки трябва да се вземе.. Laughing..Нашето столче няма и легнало положение и му беше супер неудобно да спи..спа точно 40 мин. Хубаво е че ще  спирате да се разхожда малкия иначе е кошмар. Вече съм решила на дълъг път да пътувам отпред. Мога да се просягам назад да му давам вода или нещо за хапване. Смятам че и той ще е по-спокоен...
Лек и безавариен път ви пожелавам  Grinning В кой град в Белгия ще бъдете?

# 62
  • Мнения: 3 926
Бубка, наистина отпред ще ти е по-удобно. Хем детето няма да изисква постоянно вниманието ти Simple Smile Откакто се возя отпред ми е много по-комфортно. Освен това Сияната заспива за секунди и спи по 3 часа. Пожелавам ви същото време сън и после спирате за разходка. Разхождате се час, после в колата го залъгваш около час и пак следва малко сън - това разбира се е добрият сценарий, но е напълно постижим Grinning
Аз в това отношение съм много доволна от нашето столче. Има 5 степени на вдигане и го водят от 0 до 25 кг. Освен това нали си отглеждаме фино гадже, та й е широчко Wink

# 63
  • Мнения: 496
Изидка, номерата на Кристиян ми звучат точно като на Гогата Rolling Eyes Мислех да сядам отзад, но и аз се опасявах от лигавене и  най-вероятно ще ви послушам и ще си седна отпред Crossing Arms

# 64
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
Абе,сядай си отпред,никакви аванси  Naughty (кой го каза,дето съм непрекъснато в услуга на госпо'ицата и се сгъвам на три даже и с този голям корем...  Rolling Eyes ).слагаш го зад седалката на шофьора,във вашия случай тати предполагам,пък и там било най-безопасното място в цялата кола казват статистиките.успяваш достатъчно добре да се обърнеш и да му дадеш каквото и да е (в нашият случай,най-често това са шамарите,понеже също се хвърлят играчки и после мрънка да и вдигам нещата).пък можеш да си дръпнеш седалката максимално назад,за да си по-близо до него,а в краката ти пак си дръж багажче-сокчета,термос с кафе,мокри кърпички,лигавници,целия антураж с две думи.а да и хавлийка му постели ако искаш на столчето,ако случайно се изпоти докато спи,в такъв случай си вземи и една резервна,все ще ти потрябва и за нещо друго.че наистина си е дълъг път това,Герито вече 3 пътувания направи до Бг и обратно с кола,но беше пък и по-малка,някак си не ги усети,повечето време спеше.
Асе,сигурно си казвала,но не помня,каква марка ви е столчето(снимка ако може даже),че и ние сме вече в чуденка за бъдещото същество какво да вземем,кака Гери нали си има.а нашето най-бебешко го харизах на познати в БГ,кой да ти знае миналото лято че пак ще бременея  Grinning

# 65
  • Мнения: 496
Аз пък си мислех, че другото задно място е най-безопасно newsm78 Ако го сложа зад татито нямали да ме вижда прекалено добре и пак да ми се лиготи newsm78 иначе, наистина аз ще мога да го обслужвам по-добре!

# 66
  • София
  • Мнения: 10 074
Детското столче се слага посредата, ако има възможност, мисля че даже в упътванията го пише. Така хем вижда пътя и не му е скучно, хем е удобно да се подават разни работи. Аз си пускам и сенника и се гледаме в огледалото, така съм свикнала, че даже и без Калоян в колата, първата ми работа е да пусна огледалото...суета  Joy

# 67
  • Мнения: 3 926
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5953&lang=1
Пиколче, такова ни е столчето, само че това от първата снимка - червеното с по-тънката кора около главичката. Мноого съм доволна, пък и може да се монтира с гръб към движението за новородено... абе много си е удобничко. Лично според мен ако се слага новородено е добре да се подложи поне хавлийка, че може и малко по-вдлъбнатичко да дойде... ама трябва да се прецени на място.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Здравейте и от нас. Отдавна не съм писала, но време 0. Попрочитам какво сте писали за да съм в час.
Благодаря за поздравите за рожденият ми ден черпя с голямо закъснение  beer3 Popcorn cook
За нас не знам какво да ви пиша растем, много говорим. За кукото нямаме никакъв напредък. Дано скоро и ние оправдаем заглавийцето  Wink
Новото при нас е, че в началото на юни ще тръгваме на ясла, че гледачката ни няма да може да продължи да го гледа и нямам избор. Дано няма проблеми  Praynig

# 69
  • Мнения: 496
Честит имен ден на всички Елени и Костадиновци, Еленчовци и Костадинки


  bouquet            bouquet            bouquet            bouquet            bouquet

# 70
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
Здравейте и честито на всички именници !!!   bouquet
почивните дни имах висока темпертура и изобщо бях един парцал... запушен нос ..абе пълна програма.едва днес се показах навън колкото да заведа Герито до яслата и после пак в леглото.
а малкото мишле го наяли комари,по личицето,по ръчичките и ходилата,оставих ги една нощ да спят сами с тати,за да не ги заразя и тях,Иван забравил да пусне джаджата против комари,тази година са големи колкото слонове.и сутринта ми я води в хола и казва-ми тя е болна,виж какви пъпки!направо щях да припадна.те щяха досега да минат,но тя ги чеши,много я дразнят явно,мазах с алергозан,друго не ми дойде на ум.има една пъпка точно до окото и почти и се беше затворил клепача,бях на ръба да я заведем до детската бърза помощ,но като знам че ще ме гледат като лунатичка и само ще ме изнервят с изказвания от сорта на -ще и мине,имайте търпение,и си казах по-добре не.пък и тя се чувства по-добре от всякога такива магарии ми направи сутринта преди да тръгнем на яслата,а после като и казах че и се сърдя ми се натиска да ме целува... хитруша.
 Бубе,как върви подготовката за пътуването?Вълнувате ли се,а малчо усеща ли че ще има нещо?

# 71
  • Мнения: 2 531
Ейй бубка, лек път ви желая, споко всичко ще е наред и не му мисли много къде да сядаш , времето ще покаже  Hug А аз тъкмо си мислех да ви идвам на гости в Асеновград, то вие заминавате!
Да се похвалим, използвахме жегите да свалим пампата и за седмица казва "имам ако " на всичко / кога постфактум де / но пак е нещо !

# 72
  • Мнения: 496
Привет, дами Hug

Утре сутрин ще заминаваме и така ми мъчно за роднините Confused А за къде да сядам - ще трябва да избера преди да тръгнем, щото другото място ще го пълним с багаж, че имаме за целия китайски народ Crazy

Много дъждовно при нас Tired не можем да се поразходим значиии Tired но иначе се стягаме кво да прайм Sunglasses Нямам търпение да тръгваме вече, моя все отлага, а на мен ми писна това напрежение - а днес, а утре... пък на него не му се тръгва Laughing

# 73
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Бубка, да ти пожелая леко, бързо и приятно пътуване. Мнооого забавни моменти по време на возенето и разходките.
И разбира се, желая ти много за ти допадне на сърцето новото семейно гнездо, сред новите хора, култура, бит и социум   bouquet.
И час по-скоро да пишеш  Mr. Green как сте и как е минало пътешествието  Hug

# 74
  • Мнения: 669
Бубка лек и безпроблемен път ви желая и чакаме скоро новини от вас как сте на новото място.

Гале, айде още ли си тук? Чакаме скоро хубави новини и едно здравобебече от теб.

При нас нищо ново. Днес ходихме да правиме изследванията за яслата. И сутринта го чаках сумати време да се изпишка и най-накрая му сложих памперса да му направя закуската и той се изпишка в пампата, и взех и изцедих няколко капки от памперса урина (бях чула от някой за този вариант) и я сложих в добре измито шишенце от капки за нос (чебях забравила да си купя стерилно шишенце). И изследванията показали високо ниво на левкоцити (май това беше), но го отдадохме на неправилно взетата урина, та утре пак ще носим. Сега успя да се изпишка в гърнето, преди това го измих добре, и го изсипах в стерилно шишенце, дано да няма проблеми, и резултатите да са добре. И ако всичко е наред в понеделник пътува за яслата. Ще го пусна само за 1 ден, за да ни се задействат изследванията, че след това ще им мине давността, а аз във вторник влизам в болница, и после ще видим кога ще го дам за постоянно.

Ами това от нас. Хайде лека вечер.

Общи условия

Активация на акаунт