Родос -Иксия

  • 236
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Привет!Ходили ли сте в Родос,по конкретно в Иксия?Хареса ли ви,как е плажът водата и прочи?Подходящо ли в за деца?Благодаря на всеки отговорил!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 678
Пишете в темата На море в Гърция - https://www.bg-mamma.com/?topic=1827542. Там се обсъжда Родос и ще получите мнения. Аз точно там не съм почивала, но плажовете на Ялисос не се нищо особено. От сругата страна има по-хубави.

Общи условия

Активация на акаунт