Няма справедливост

  • 2 038
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 100
870, 86  EUR

са събрани до момента. Thinking
 

# 16
  • Мнения: 6 993
Това са в евро, имаше и в лева, и в долари суми. А и от смс.  Като гледам, общо около 40 000 евро до момента Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 673
не са 300 000 евро, нужни са около 200 000 евро...такава поне е информацията, която прочетох...Ох, мисля, че трябва да побързаме..Но ума ми не побира какво да направя..
Не познавам детето. Но съм се вкопчила в идеята, че няма невъзможни неща, както и съм се вкопчила в идеята, че всяко дете заслужава живот като този на останалите деца..както и, че за да ПОМОГНЕ ГОСПОД, ТРЯБВА ДА СИ ПОМОГНЕМ И НИЕ!!! ето, Даринка събра средства...какво по-хубаво от това...
Ще помогнем и на Светльо, в името на нашите деца! Cry Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Karil, не е безсмислено, наистина.

Така е!
Това ,че не се разписвам навсякъде в темите, не означава ,че не се опитвам да помогна.
Предполагам с повечето от нас е така. Peace

Дано по-скоро се съберат парите! Praynig

# 19
  • Мнения: 1 455
Карил много добре си се сетила да пуснеш темата. Hug
Аз пращах миналата седмица и от тогава не съм Tired забравям.Сега се поправям Blush
Много хора не знаят,преди дни на площадката казах на няколко майки и никоя от тях не знаеше,всяка извади телефона и пусна по един СМС.Трябва повече да се говори.Дано се съберат скоро паричките Praynig

# 20
  • Мнения: 1 495
И аз преведох още един път пари. Но наистина проблемът е , че няма кампания !!! За Дари имаше навсякъде анонси, по радиата, по интернет страниците, по телевизията. А освен това, търся отвреме на време новини за Светльо, но има много малко и трудно се намира информация и за лечението и за събраните пари!

# 21
  • Мнения: 612
Ще ми се да не отива толкова бързо назад  Tired .

# 22
  • Мнения: 47 994
хайде мами, заедно можем!
пращайте смс! Hug

# 23
  • Мнения: 3 423
Мда, докато в една друга тема
се пише за супермен, дето иска
да си говори с Буболина за 100 хиляди.
Всеки с приоритетите си.

# 24
  • Мнения: 4 195
Ще ми се да не отива толкова бързо назад  Tired .
такива теми ВИНАГИ отиват назад, ако не са заковани, и половината форум казва - "Трябва ли да се разпиша, важно е да съм я порчела и да съм пуснала смс" - е да, ама не! - 534 прочитания на темата - напоследък, мнението на мъжа ми за форума,с е припокрива с моето, защото една тема " Видях Деси Слава в МОЛА" има над 2 000 прочитания, ако не и повече ooooh!
Да, аз пускам смс - много преди тази тем апостоянно пускам смс, но ако само още 534 регистрирани в този форум го правят, сме нация за оплакване, още по - лошо - майки за оплакване Confused
И тема за Светльо има закована - Тема: Зов за помощ за живота на Светлозар! SMS на номер 1365 за mtel, vivatel и globul  (Прочетена 2693 пъти) - това са прочитания от 24 февруари до сега - абе нямам думи.

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 15:17 от Moon Walk

# 25
  • Мнения: 7 837
Почва да става изнервящо Moon Walk. Не можеш да държиш сметка, кой какви теми и по колко чете.
Никой не е длъжен и да се отчита, какво е направил по въпроса.

Аз, която лично съм пускала пари и за двете кампании (но никъде не го натяквам и  не призовавам по този начин), почвам да се отвращавам от подхода ви... Карил, отдавна се набива с това на очи и дразни.

Спрете се.Не е това начина. Кога ще го разберете... Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 4 195
Кейси на кого държа сметка newsm78, не мога да коментирам , така ли? И кое точно ти става изнервящо?
И как може опита да се помогне, да дразни - като те дразнят многото такива теми - нали знаеш?
Някой някъде насила да е каран?
И мен ме дразнят много теми - не влизам в тях, за да не се дразня, и готово Peace
И последно - ако не е това начина, да се опитаме да бъдем полезни, моля те кажи ми кой е - обещавам, че ако е по - ефикасен и за 2 месеца ще се набере безбожната сума - ще го приложа аз лично Sad

# 27
  • Мнения: 7 837
Ти коментираш, аз коментирам...
Престараването е насила, дори и в тази тема.
Не това е нужно.
Но явно мислим по различен начин. Някой горе го написа, важна е рекламната кампания, а не подобни теми, чиято цел е незнайно каква, но е и стимулираща.
Карил специално действашестрашно изнервящо в темите за ВБ с постоянното си натякване. Това й поведение не вършеше никаква услуга, а само отегчаваше. Казвам ти го от името на дарители, които ме насочиха и към тази тема, която не бях видяла. И аз не чета всичко...

# 28
  • Мнения: 4 195
Ама Кейси има рализка между теми за ВБ и такива, и да ти кажа честно, това ми е най - изнервящото във форума: Теми със зов за помощ са минимално посещавани, теми за задници - 20 страници. Ми може би не съм права - ок, но просто си казвам мнението.
Аз лично, особенно от както съм майка съм чувствителна на тема болни деца, сираци и тн, и не карам и другите да си дават свободното време и енергията за тях, но в случая става въпрос за детски живот, и някак си - ми не мога да го отмина, не мога да отмина различието във активноста във темите, разбираш ли, защото преди всичко, тук сме майки. Може и да не съмправа - може и да е прекалено за хората, за мен не е  bouquet

# 29
  • Мнения: 7 837
Дори от най-елементарна гледна точка да подходиш, призива(реклама и пр.), трябва да е по подходящия начин, на подходящото време, стил и комуникация.
Поне това е най-малкото. Особено за такива казуси.
Първият постинг в темата, оборва отвсякъде това. Особено болднатите изречения. Лекото насаждане на вина, не носи нищо хубаво и е лошо като стратегия.

Общи условия

Активация на акаунт