Кога излизат списъците за детска градина?

  • 3 872
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Справка за списъците има тук

http://www.sofiaculture.bg/edu/edu_address.html

Успех!

# 31
  • Мнения: 524
Кога ще пускаме тема, за тези, които ще тръгват на градина есента? Или е рано още... Thinking
А къде се намира 37 ОДЗ? Знаеш ли от сега, коя ще е госпожата на детето ти или не още? На нашите списъци не бяха разделени още по групи, а имаше само 40 имена.

Градината се намира в кв. "Павлово", зад община Витоша. Списъците са оформени  и разпределени по групи и учителките се знаят кои са.
Аз лично съм изкл. доволна, защото третата ми дъщеря ще е в групата, която втората ми ще завърши май или юни, знам ли кога ги изписват подгответата newsm78
Учителките са амбициозни и работливи, научиха децата на ред и  отговорност, подготвиха ги много добре за у-ще. ( А може просто второто ми гардже да е толкова умно  Wink)
Наистина-много, много съм доволна. Покрай кака си малката познава лелята и учителките, влизала е много пъти в занималнята им и определено е нетърпелива да тръгне на градина.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Вие ме изненадахте с тези списъци.ще мина и аз да проверя.Дано да сме вътре,че като ни записаха бяхме под номер 50 Shocked

# 33
  • София
  • Мнения: 344
И в 37 ОДЗ списъците са изнесени!
Прието ми е момичето  newsm44
Честито и на вас Peace!!!
Кога ще пускаме тема, за тези, които ще тръгват на градина есента? Или е рано още... Thinking
А къде се намира 37 ОДЗ? Знаеш ли от сега, коя ще е госпожата на детето ти или не още? На нашите списъци не бяха разделени още по групи, а имаше само 40 имена.
Ох и дъщеря ми е приета- 57 ЦДГ.Честно казано не очаквах. Rolling Eyes
От два-три часа (научих новината по обяд) хиляди въпроси и притеснения вече ме "заливат". Embarassed
Ами хайде, чакам с нетърпение да си отворим тема за тръгващите на градина. Hug

# 34
  • Мнения: 5 468
Честито, eddy6! А пише ли в списъка, коя ще е госпожата на детето ти? newsm78

# 35
  • Мнения: X
И Ния е приета в 168 ДГ, макар че има вероятност в още една градина да я приемат, но там чак юни ще има списъци Confused
Както и да е, аз потвърдих и съм доволна, че детето има място, а не го мисля на есен как ще е  Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 344
Честито, eddy6! А пише ли в списъка, коя ще е госпожата на детето ти? newsm78
Ню, бабата ни е прочела. Аз ще мина тези дни да видя лично- някаква молба за преварително съгласие (или неща подобно ) трябвало да се подаде.
Малее,вече не мога да спя от вълнение.

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
А пише ли в списъка, коя ще е госпожата на детето ти? newsm78

И това ли го пише в списъка?
И къде да търсим списъците - къде ги разлепват обикновено - някъде по градината или при директорката?

# 38
  • Мнения: 5 468
А пише ли в списъка, коя ще е госпожата на детето ти? newsm78

И това ли го пише в списъка?
И къде да търсим списъците - къде ги разлепват обикновено - някъде по градината или при директорката?
Не знам, дали го пише в списъка това за госпожата, на нашите нямаше... за това питам, дали има на други. Не че кой знае, какво ще направя, просто от любопитство искам да знам. Защото се запознах и с двете, които ще водят групите на есен, за това ми е интересно. Харесах си повече едната, но и другата да е ... няма да си оскубя косата.

А списъка стои отвън на вратата на нашата градина. Предполагам на всички е така.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
На нашта още няма,ама дебна,че като я знам каква е далавераджийка директорката пак ще направи нещо скрито покрито и накрая кой се записал записал Mr. Green

# 40
  • Мнения: 5 468
На нашта още няма,ама дебна,че като я знам каква е далавераджийка директорката пак ще направи нещо скрито покрито и накрая кой се записал записал Mr. Green
Що не й звъннеш по телефона и да я питаш, кога излизат списъците?
Аз на нашата много й досаждах. Докато един ден не ми каза: "Ама те са готови!"

# 41
  • Мнения: 370
А на мен директорката ми каза, че няма никакви шансове - подала съм молба през септември, а след Нова година бяхме №1. Обясни ми със същите гадни цифри от септември, че нямало никакво движение и имала 2 групи ясла, а само една първа група в градината. На моя аргумент, че винаги е било така в тази детска градина, тя ми каза, че преди децата в яслата били 16-20, а сега - над 25.
Още ми е криво. Все едно, че са ме изхвърлили мен и детето ми от обществото. А то едно общество newsm78
Не знам какво може да направя? Да ходя в общината да се моля Embarassed
Подадох само в тази градина молба, защото бях сигурна, че ще ни запише. А сега, като се замисля, май не ми се иска да го приеме. Сигурно има по-добри места за моето момченце.

# 42
  • София
  • Мнения: 7 097
А на мен директорката ми каза, че няма никакви шансове - подала съм молба през септември, а след Нова година бяхме №1. Обясни ми със същите гадни цифри от септември, че нямало никакво движение и имала 2 групи ясла, а само една първа група в градината. На моя аргумент, че винаги е било така в тази детска градина, тя ми каза, че преди децата в яслата били 16-20, а сега - над 25.
Още ми е криво. Все едно, че са ме изхвърлили мен и детето ми от обществото. А то едно общество newsm78
Не знам какво може да направя? Да ходя в общината да се моля Embarassed
Подадох само в тази градина молба, защото бях сигурна, че ще ни запише. А сега, като се замисля, май не ми се иска да го приеме. Сигурно има по-добри места за моето момченце.

Какво няма да ти е криво, представям си как се чувстваш  Hug

# 43
  • Мнения: 5 468
Теди, като ти е казала още, че има 2 яслени групи и една за градината, защо не си подала и в друга градина молба? То и от яслата така, няма да има приети, щом от две групи ще прави една ooooh!.
Ама как така 1 група в градината от набор, бе... лелееее ooooh!.

# 44
  • Мнения: 238
Би трябвало официално да излязат в края на Май, но онзи ден ми звъннаха от 168 ЦДГ и ме поставиха в патова ситуация - "Вашето дете е от първите, искаме да знаем дали ще го запишете и искаме да го знаем до петък!".  И аз се видях в чудо... уж няма списъци, а пък някъде си били готови!  Shocked
А предната седмица бях минала по градините където бях подала молба и навсякъде (включително в 168-ма) ми казаха 1-2 юни.
И тъй като тя определено не ми беше на сърце хукнах аз да проверям по другите градини да видя какво е положението. След пазарлъци и кандърми стигам до съответните директорки и се оказа че навсякъде списъците си бяха готови. Само, че никой не ги обявява. И имам чувсвото, че в тези 1-2 седмици си тече един пазарлък между родители, директори и градини...

А най-много ме хвана яд, че в 67-мо ОДЗ когато подадох молбата януари и питах директорката дали да ходя на друго място защото това е първата градина, в която отивам, тя ми заяви да не се притеснявам - достатъчно рано било и т.н. А сега се оказа, че молбата ми аха... аха да се класира - ама не! Добре, че не я послушах!  #Cussing out
И тъй като не ми стиска да чакам до юни за да видя как ще се развият събитията, днес се обадих да потвърдя в 168-ма. А какво ще правя с голямата дупка от 2 месеца лятото просто не знам! Директорката в детската градина ми каза, че преди 1 септемри няма да го вземат даже и в сборна група. А малкия го "гонят" от яслата на 1 юли #2gunfire
Дано поне ремонта, който са започнали в 168 ЦДГ да е добър, че условията ми изглеждат доста мизерни.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт