Коя бихте избрали вие?

  • 2 331
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 970
Цитат на: vicks [b
velmar[/b] интересно ми е какви са твоите впечатления?
АМи дръжките са удобни, ако си много ниска мисля 4е няма да ти е толкова удобно ,тъй като са по-висо4ки.Неудобното според мен, а и моята приятелка е 4е за да се смъкне нивото назад трябва да се издърпат едни каиши,което е доста неуда4но newsm78. Аз съм с Джордани Вай, и в сравнение с моята, колелцата на 4икото тракат- 4исто механи4но.МОят сенник има опция да се разтегля( т.е. да се издължава и да пада напред), докато 4иковския е по-къс и плитък.Отстрани, на самото скеле на коли4ката, където са страни4ните тръби има една пластласа( там се прегъва коли4ката за да се сгъне).Та- тази пластмаса е ръбеста и когато детето се облегне там  му ръби, защото ,както на пове4ето летни коли4ки плата е тънък.Ами - май е това ,което се сещам Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 861
Явно и Чикото си има своите недостатъци. То и без това няма внос, явно отпада от класацията за сега. От Малечко ми казаха, че и Вивата я няма и не се знае дали ще дойде скоро.  Crossing Arms
Ще получат модели на Макларън, затова включвам и тях в анкетата, въпреки че незнам кой модел точно отговаря на моите изисквания.

# 17
  • Мнения: 204
GRACO, i v nikoga ne bih kupila Bebe Confort, v magazin MALECHKO sa ujasni i ne bih si kupila nishto ot tam.

# 18
  • Мнения: 3 457
Аз гласувах с други Peace Купих си Пег Перего Плико Х-лайт,по-скъпа е от колкото си посочила-373лв.,но съм страшно доволна за 2 дена през които я бутам.Избрах я защото няма борд отпред,които да ми се пречка постоянно когато малкия заспи в мен и да се чудя как да го сложа-изобщо борда ме изнервяше Mr. GreenНА килограми е 6,9-страшно маневрена и много лека на бутане.Доста дълга е и на малкия не му висят краетата-с почти легнало положение 30 градуса е  PeaceСгъва се на чадър-и мъж ми е доволен,каза че била доста по-удобна от комбинираната ни(за сгъване) PeaceСенникът е много дълбок в седнало положение и изобщо няма  нужда от чадърче.Недостатъкът и е ,че в тази цена не влиза дъждобран или покривало-но аз пак намазах,една приятелка ми даде дъждобрана от нейната  ПЛико П3,а тя минава на друга количка Mr. GreenИначе дъждобрана се закача с цип  Peace

# 19
  • Мнения: 4 629
ЗА Чикото съм. Имахме подобна когато беше по-малък синът ми. Много съм доволна  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 861
GRACO, i v nikoga ne bih kupila Bebe Confort, v magazin MALECHKO sa ujasni i ne bih si kupila nishto ot tam.
Така де ама количката се купува за 5 минути, а я буташ една-две години. Naughty Все пак Бебе конфорта ми се струва качествена количка.
На доста места прочетох за тяхното отношение, но когато отидох бяха много любезни, консултираха ме, дадоха ми каталог, записаха си телефона ми, ако дойде скоро Вивата да ми звъннат......
Това беше в Малечкото на Константин Величков, може пък да са на настроения...... newsm78
За Гракото съм съгласна, но ако мога да си купя от чужбина щото не ми се ще да плащам тройно за количка от 100 долара  #2gunfire. За сега не ми се очертава такава възможност, така че ще избирам от това, което се предлага по нашите магазини. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 255
и отново ИНГЛЕЗИНА или ТРИП или ЕСПРЕСО

# 22
  • Мнения: 551
Гласувах за  Cinque  на  Джордани много ми харесва  и на много добра цена 149,00лв

# 23
  • София
  • Мнения: 861
Гласувах за  Cinque  на  Джордани много ми харесва  и на много добра цена 149,00лв

Криси къде са на тази цена? Преди 10 дни ходих до БЕБЕ+, но модела го нямаха.

# 24
  • Мнения: 4 451
И аз гласувах за Чикото, макар, че съм голям превърженик на Куини Зап, но тя не отговаря на твоите изисквания. Има само седнало положение на облегалката и е определено е за по-голямо дете. Иначе в цената горе долу се вмества.

# 25
  • Мнения: 361
Аз също много мислих и накрая си купих Ария на Пег Перего и съм страшно доволна Hug Много е лека, сгъва се лесно, има борд, който можеш да махнеш, ако искаш и още доста удобства. За мен това е оптималния вариант за лятна количка Peace

# 26
  • Мнения: 255
с Две ръце за чинкое - то, наистина е мн добра, лека и удобна, лесно се згъва на чадърче има си всичко необходимо и колелетата са и по- големи.

# 27
  • Мнения: 255
Инглезина ЕСПРЕСО страхотна е хем е лека хем има борд и чувалче. да не говорим че има хубави цветове.

# 28
  • Мнения: 255
това са двата мои фаворити..успех в покупките и хубав не толкова горещ ден на всички.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 298
Нашата е НеоНато Дакар. От Малечко на Константин Величков, ние пък си пазаруваме оттам (и от този в Борово), познават ни и винаги са любезни и на двете места. Но за количката: наистина е по-скъпа от твоя "лимит", около 420-430 беше, не помня точно (купихме я в началото на миналото лято и то едно ли е купувано оттогава ...), обаче си заслужава всяка стотинка -  - сгъва се и разгъва лесно, ергономична е много - детето като седне в нея е като "в трон", от първата ни количка постоянно се смъкваше надолу, облегалката има няколко позиции до напълно легнало положение, чупещ се борд отпред, но може да е и без него (аз държах да има борд), сенник за лятото и гюрук за зимата, дъждобран и чувалче за студено време, въртящи се предни колела. С всичките такъми е 8,5 кг, но в летния вариант е доста по-лека.
Избора беше между нея и Инглезина Еспресо, на няколко пъти ходихме ту до единия, ту до другия магазин, защото Инглезината беше по-евтиния вариант но още при първото виждане ми се стори по-нестабилна; та тази "совалка" между магазините ме убеди, че първото ми чувство е точно и така се озовахме с НеоНато-то.

Общи условия

Активация на акаунт