МАРТенчето ни зове: Хайде, мамо, на море!

  • 22 436
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 322
reniuda здрасти във видим ще идваме сега за почивните дни май са 4,ако искаш званни ми еедна жица и ще се срещем в грацката градина,там е супер за разходка и ще пийнем по кафе децата ще по играят абе суперско ще е newsm10,дано и врмето да е хубаво,че винаги на 24 вали дъжд Wear Umbrella.
Прибрахме се малко с малкият че като сме излезли от сутринта без крака останахме,а и днес  едно такова хубаво време,ама доста горещо на вън,направо си е лято  Nature Sunny,после пак ще го изведа малкият ама привечер да отпочина малко.
Вчера с него след обяд бяхме на фитнес той си седя мирно в фитнес залата,аз си направих тренировката за 1 час newsm39 беше мнопго интересно.
Прятен ден на всички Simple Smile

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Кали - как е малкия?
Дано е вече добре и да сте свалили температурата?  Praynig
Наистина е голям кошмар да е болно детенце, съчуствам ти и ти желая бързо оздравяване  Peace

# 32
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Кали, преборихте ли температурата?  Sad

Аз днес ходих до детската градина, където искам да бъде Теди. Видях се с директорката и тя ми каза, че Теди е в списъците за първа група. Ох, дано не мине котка път.  Praynig

# 33
  • Мнения: 2 751
Калоян не е добре  Confused
Вчера му поглеждам гърлото-цялото в гной  Close Close Close
Веднага се обадих на д-рката и почнахме АБ.  Shocked
Днес придължава да е с 39.5... Shocked

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Кали - наистина ти се струпа доста Sad
Дано скоро свалите температурата  Praynig
Не зная как да ти дам кураж в такъв момент, но със сигурност знай, че ти съчустваме и мислим за вас. Пращам ти положителна енергия и дано това ви е последния АБ за тази година  Peace

# 35
  • Мнения: 2 751
Благодаря, Джони!
Надявм се като го спрем от ясла нещата да се подобрят  Praynig

# 36
  • Мнения: 2 751
Момичета, днес най-сетне успях да кача снимки в нета. Имах някакъв проблем и не можех да тачвам нищо  Crossing Arms
Ето ни на Рибарица  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=129324
Паролата е 123456  bowuu

# 37
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Кали, супер са ви снимките Sunglasses
Стискам палци бързо да свалите Т и да се оправя момакът.
И Боби не е ходил на ясла от началото на годината. Вече успях да го прехвърля в градина и се надявам скоро да го пусна - дано не ни мине котка път Praynig

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Кали снимките са страхотни, очарована съм от природата!!!
Най-много ми хареса снимката, на която Кало си похапва сладко, сладко (кебапче ми изглежда).
Дано днес сте по-добре и скоро да сте готови за нови разходки сред природата Hug

Ние от вчера знаем, че официално сме в списъците за градина - на есен с песен. Дано се адаптират дечковците...че като помня с баткото какъв проблем бешееееееееее ooooh!

Фифи777 - вие как сте? Здрава ли е момата? Справя ли се с градината?

# 39
  • Мнения: 2 910
Кали, снимките са страхотни, а природата наистина е очарователна Hug
Как е днес Калоян? Надявам се бързо да оздравее и оттук нататък да ви прескачат болестите Praynig Вие наистина преживяхте много покрай неговите боледувания и от сърце ви желая повече такива моменти да нямате Praynig

Вчера получих инфо, че в една банка си търсят човек и днес реших да отида и да проверя и наистина до края на месеца трябва да назначат човек. Сега ще пратя СВ и евентуално и оттам ще чакам да ми звънят. Реших така, нищо, че за другото място ми казаха, че съм одобрена, но откъдето ми се обадят първи там ще започна. Аз предпочитам да работя в банката, като развитие мисля, че там ще имам по- големи възможности, а пък и заплащането е по- голямо, което си е от значение все пак. Мисля, че правилно постъпих, тъй като имах малко угризения на съвестта, че постъпвам така спрямо другата фирма, но след като не ми дават срок, в който ще започна работа, за себе си съм длъжна да опитам и на друго място. Само дано не падна от два стола на земята, както е приказката Confused

# 40
  • Мнения: 2 751
Днес Калоян е по-добре.
Снощи пак вдигна сигурно 40. Не я меря, но като ме опари с чело знам, че е м/у 39.5 и 40. Имам голям опит с Т за жалост  Shocked
Днес вече почти няма, сега не я мерих, но не е топъл. Simple Smile

reniuga, успех с банката!  Mr. Green

# 41
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Кали, страхотна новина  Hug Много се радвам, че Кало е вече по-добре. Дано наистина това ви е бил последният АБ поне за няколко години напред.  Praynig А снимките са векили. Много я обичам аз Рибарица, та се разнежих, докато ги разглеждах.  Grinning
Рени, много правилно си постъпила с молбата. Дано стане на по-доброто място. Човек е длъжен да опитва винаги, когато му падне шанс.  Thinking

Момичета, аз днес съм на доктор и утре ще докладвам как е минало. Надявам се да ми позволи да пътувам, че вече търпение нямам да дойде 24 май и да се махна поне за малко от София.  ooooh!
Иначе ние пак ще сме семейно на "свиждането". Теди категорично заяви, че идва с нас да види бебо. Освен това от сутринта прави уговорки, че е крайно време вече да го вадели това бебе.  Mr. Green Усещам как ще бъде весело при доктора.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 83
Джони ,Иви вече на кашля, но докога ли???От сряда е на ДГ малко мрънкаше ,днес влезе с леко побутване от моя страна  в групата Laughing,но го нама вече онова пищене и теглене от преди 1 месец ,храни се и спи вече.От 18.06. започват сборните групи и ще я спра и аз и наесен с песен newsm68 или рев newsm45
Кали ,добре че детенце вече е по добре много хубави снимчици и добре че сте починали,че ние от кога не сме ходили така някъде на планина.
Лулумба, пиши как е минало"свиждането" Grinning
Рени, дано всичко да е ОК в банката .Успех bouquet

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Фифи 777 - това, че е свикнала сладураната е хубаво, но пък наесен наново ще споделяме как върви адаптацията. Wink
Кали- радвам се, че Кало е добре - при нас винаги от втората доза АБ вече нямаме температура. Явно и при вас действа мигновено. Наистина ви желая да нямате повече срещи с АБ-ците. Hug
Ренюга - аз също смятам, че преди всичко сме наемни работници и е от основно значение за какви пари работим. Отдавна вече не съм на мнение, че е по-важно работата и колектива. Колкото и грозно да звучи - парите въртят света...за съжаление. И не се настройвай за двата стола... сигурна съм, че ще имаш възможност да избираш даже Peace
Лулумба, чакам и аз с нетърпение като Теди да споделиш за бебочето  baby_neutral
Приятна консултация и дано скоро да джиткаш с колата Laughing
Валери - как е на новата работа?

Аз да ви се похваля, от вчера си имам нов телефон - Самсунг Е570 - очарована съм за сега от него, много сладко бижу е. Мъжо ме зарадва много снощи  Embarassed

# 44
  • Мнения: 2 910
Кали, повече от хубава е новината, че Кало е по- добре и няма Т Hug
лулумба, при вас наистина е весело, а Теди от малка се пазари Mr. Green
Сутрин, когато мъжа ми тръгва за работа и оставя пари за пазаруване, Марти задължително се нарежда и започва с фразата" а на мен, дай парички и на мен" Mr. Green и така всяка сутрин в джоба си тя има 2 в повечето случаи железни лева, а ако няма железни оставя хартишни и тогава се започва ровене в моето портмоне. Така един ден реших, че ще правим размяна с нея, железни за хартишни, да, ама не, взе си ми детето железните и не ми дава хартишните, та вече такива трампи с нея не правя ooooh!
фифи, чета те и си мисля, какво ли ще е като започне и Марти детска градина от септември. От сега й говоря колко е хубаво там как децата си играят, хранят и спят заедно и тя наистина проявява голям интерес и постоянно ми говори колко иска да ходи на детска градина, а тати и мама на работа. Надявам се адаптивният период да е по-кратък и си мисля, че ще е така, защото тя е много контактна и независимо, дали познава или не някое дете, веднага започва да си играе с него Grinning Но ще дойде и този момент и наесен ще го обсъждаме.
Джони, дадоха ми надежда, че може би ще имам шанс да ме одобрят и за банката, но ще трябва да поизчакам няколко дни. Аз така или иначе чакам да ми се обадят от другото място, защо пък да не почакам и за това. Настроила съм се, че от другия месец вече ще съм работна майка и затова много се надявам да не се разочаровам Praynig

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 22:11 от reniuga

Общи условия

Активация на акаунт