Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 170 - май 2026)

  • 73 845
  • 892
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 454
Да се оплача пък може кола кола да ме съжали 😃 последните 4-5месеца не съм печелила от нищо никъде,но и много малко играя,не ми остава време. Скоро очаквам второ детенце и по време на майчинството ще бъда по активна пък дано повече късмет. В Куинс преди една седмица купих едно стекче сокчета за детето на различни бележки,забравих да ги регистрирам за миналото теглене,дано имам късмет в това теглене😃

# 856
  • Мнения: 2 323
От къде ви бяха кодовете на КК. При мен не приема от стъклени бутилки. С кодове ит кенчета става

# 857
  • Мнения: 954
При мен колата дава грешка и в приложението и в играта с колелото.

# 858
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 897
На момента ли се изписва ваучера или допълнително се чака.
Веднага го изписва. Има го и в мейл, който идва в момента на печалбата.
От къде ви бяха кодовете на КК. При мен не приема от стъклени бутилки. С кодове ит кенчета става
Моите кодове са от пластмасови бутилки. Със стъклени не съм пробвала.
При мен колата дава грешка и в приложението и в играта с колелото.
При мен работят и двете. Сега пробвах, но без успех. Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 май 2026, 10:49 от Picky

# 859
  • Елхово
  • Мнения: 1 910
-КК и мен ме зарадва Heart Eyes

# 860
  • Мнения: 2 679
Обадиха ми се от Queen's - печеля Стич (дано го оцени детето😃)
Това ми е първа награда от тях. До сега толкова техни игри и нищо.
Участвах в началото с две бележки и бях се отказала като цяло.

*Това е номерът +35924340849
Аз още нямам обаждане, а мисля, че ме има в списъка. След колко време звънят?

# 861
  • Мнения: 19
И аз нямам обаждане все още.

Обадиха ми се от Queen's - печеля Стич (дано го оцени детето😃)
Това ми е първа награда от тях. До сега толкова техни игри и нищо.
Участвах в началото с две бележки и бях се отказала като цяло.

*Това е номерът +35924340849
Аз още нямам обаждане, а мисля, че ме има в списъка. След колко време звънят?

# 862
  • Мнения: 954
Дадоха ми сребристо езиче с 10 символа.
Не е от Кока Кола, Туборг или Хайникен.
Някъква под сказка от какво може да е.

# 863
  • София
  • Мнения: 16 369
Дадоха ми сребристо езиче с 10 символа.
Имах езиче от Кока-Кола и не ми го приемаше. Писах им в Месинджър и се оказа, че е от унгарска Кока-Кола и затова не ми го приема. По нищо не се различаваше от нашите. Може и този случай да е такъв.

# 864
  • София
  • Мнения: 3 737
Коя е играта на Спорт депо и кк?

# 865
# 866
  • Мнения: 10 486
Касовата бележка в Милка така и не можах да я регистрирам, въпреки телефонните разговори и имейлите до фирмата. Просто не става.
В момента в мола има игра, хвърлят се 2 зарчета и местиш пионка.
Спечелих картите (за които опитвам да регистрирам въпросната бележка вече 1 месец!). Както се казва всяко зло за добро Heart

# 867
  • Мнения: 954
Езиче то не е от Кока Кола, кода е изписан на обратно и дупката е продълговата не овална.

# 868
  • Мнения: 319
Касовата бележка в Милка така и не можах да я регистрирам, въпреки телефонните разговори и имейлите до фирмата. Просто не става.
В момента в мола има игра, хвърлят се 2 зарчета и местиш пионка.
Спечелих картите (за които опитвам да регистрирам въпросната бележка вече 1 месец!). Както се казва всяко зло за добро Heart


в София ли

# 869
  • Мнения: 4 309
Касовата бележка в Милка така и не можах да я регистрирам, въпреки телефонните разговори и имейлите до фирмата. Просто не става.
В момента в мола има игра, хвърлят се 2 зарчета и местиш пионка.
Спечелих картите (за които опитвам да регистрирам въпросната бележка вече 1 месец!). Както се казва всяко зло за добро Heart



Късметът Ви е бил безвъзмездно, без покупка. 🙂🍀

Какви са другите награди?

Общи условия

Активация на акаунт